Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Měcháček

OSOBNOST 22.10.2013 
223 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já je včera potkal v tmavém porše....
    • Ahaa, tak urcite
      • Kočka ta jeho řeřo?
        • Vysoká, pěkná postava, dlouhé nohy. Měla minisukni a tílko. Šťabajzna, slušelo jim to - nebojím se říct zajímavější než Poláková.
          • Fakt? *10* Tak to na ni začínám být zvědavej....nevíš jak se seznámili?
            • To bude nejaka modelka ne?
            • Tak samozřejmě je to můj názor. Tak to fakt nevím, to budou vědět oni dva....
    • To se máš teda
  • ...jak znám Tomáše - který rozhodně není povrchní - když přiznal milou, tak to musí být natuty super baba....
    • tak, když to říkáte..tak se to ví že jo :)
    • To je vec nazoru..
  • Holky, teď jsou vedra. Představit si, že ho u vody třeba namazává krémem co? Dotýká se ho...já bych to teda s ní měnit nechtěl, ale co vy?
    • :D no jo, to ma super :)
    • To provokuješ? :D
  • Hele, nechcete tu mír? .. Myslím si, že diskuze je o tom, vyjádřit tu svůj názor na tu osobnost, ale nehádat se tu o ní a řešit její soukromý život.
    Už to tak je a bude, je to jeho volba tak co se s tím dá už nadělat. Tomáš je fajn a každý dělá chyby. Fandím mu.
    • Konečně někdo moudrý....
      • Je fajn :) té slečně spíš závidím :)
        • Všechny ji ho závidí....:)
          • By mě zajímalo, jak dlouho už spolu jsou :)
          • :)...kolik ji tak je? :)
            • Podle mého 30, jak dlouho jsou spolu těžko říct - nějaká doba to bude. Možná rok nebo méně. Psávalo se, že po rozchodu s Polákovou byl sám, hodně pracoval a neměl čas randit - musela mu vletět někde mezi natáčením a autem. :)
          • :))...
  • To si měla dělat něco dřív...takový problém to není Tomáše kontaktovat.
    • Fakt se už vzpamatuj.
    • myslíš?..neřekla bych
      • Na fb je k zastižení normálně. Jestli ti odepíše je věc druhá....ale k milé se přiznal.
        • Jsi říkal, že musí mít někoho z branže ne?
        • jooo áha...hmm..a co kdyby odesal něco zlého,..přece jenom nevím, jaký on je že jo ;)
  • Alfíku? Proč by tady slečny měly být trapky? Řekly sem do diskuze že už ho nemají rádi? Trapáka tu ze sebe děláš akorát ty. *3*
    • Promiň, ale přečti si ty komentáře, že už tu prý nemá žádné fanynky, že má holku...:) Viz Ella - její komentář Aha :D a vubec?..co sem pleteš fanynky?. muže byt vubec rád, že nějaké má,jestli ještě vubec nějaké má :)..a dělat mu problémy?..prosím vás :)..přejem mu to jžš :D at se třeba sežerou za živa :DD když se tak milují.
      PS: jSTE JEN PUBOŠKY.
      • Ale ony nic takového neřekly. Jo jsou a co má být?
  • Máte to oficiálně - v Dobrém ránu přiznal přítelkyni. :)
    • nekecejj? :D to víme čeče :)..nevím,proč ji tak tají..ale okaaa :D
      • Asi nechce, aby ji dělal problémy bulvár nebo fanynky. Myslím, že to bude ona s kterou jsem ho viděl nebo nevím. Prospívá mu to, vypadá tak šťastně.
        • Aha :D a vubec?..co sem pleteš fanynky?. muže byt vubec rád, že nějaké má,jestli ještě vubec nějaké má :)..a dělat mu problémy?..prosím vás :)..přejem mu to jžš :D at se třeba sežerou za živa :DD když se tak milují.
          • Vy jste trapky, když si najde lásku tak už nejste jeho fanynky? Přece si nenajde vás, musí mít někoho z branže...proč jste ho nikdy nikam nepozvali, když se urážíte - přes fb třeba?
            • Proč by jsme jako měly být trapky? Kdyby to šlo, udělala bych cokoliv ale už na to nemám nějak čas a je už dost pozdě. Tak nás tu laskavě neurážej ano? Děkuju moc. *3*
            • A ZASE..KDO ŘÍKal, že nejsme jeho fanynky?..já s ním problém nemám :)..jen ho nechápu..a rozhodně ho neurážím
        • Jaký problém by mu prosím vás dělaly fanynky?
          • Stačí si to tady přečíst, tak mu to přejte.
            • Tak promiňte....řekl, že má milou.... *6*
  • P...
    • no nevim, je jich tam spousta na p,a i kdyby? treba to nebude vona, nemuzete to vedet presne
      • Vy ho nemáte v přátelích, když ho znáte? Píše mu docela slušně sexy nějaká Petra a myslím, že to je ona.
        • Jak víte že mu píše?
          • Mám ho v přátelích asi ne?
            • :D stále nechápu, jak mužete vědět, že mu píše teda :D..a jinak není to Petra N... ?
  • PROSÍM O VYMAZÁNÍ DISKUZE. ještě by se k ní Tom dostal
    • Bez mu to rict ne?! Kdyz ho teda znas osobne!
    • Ty jsi fakt hloupoučká viď? Želivečko :) Pak kdo tu Tomáše tak bláznivě miluje. Fákt se jdi vycpat brouku. *3*
      • *6* *3* *16* Já tu jeho viděl na fb ty jo slušná roštěnka, ale bude normální ne jako tyto....kočka a on je takový zvláštní týpek, ale musí být hezký pár. Tak mu dobře kouří a pomiluje ho, tak holky nezuřte. Ona vám ho třeba za úplatu půjčí.....
        • Na fb? Opravdu? A jak se teda jmenuje?..
          • Holky vy tak zuříte, že si pletete pisatele - že ho zná to psal Želivka. Tak si projděte fb profil Tomáše a najděte ji, má nějakých jen 1300 přátel - blbky. Jen říkám, že je kus.... *10* *16*
            • NO jasně *1* je tam spousta žen :D a jak ji najít co?..kdsyž nevím ani jméno, tak aspon řekni začátečnické a je to
            • Hlavně neplakej *4*
  • Tak dámy kdyby ta hnědovláska byla jen kámoška, což pochybuji vodil by se s ní za ruku a líbal ji? Tak ona to je kočka, tu bych líbal i sám. *12* *16*
    • Jzs marja..radsi nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit