Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Měcháček

OSOBNOST 22.10.2013 
223 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak proč tady Jarmila píše, že je matka toho dítěte? To bych se nasmál. Já znám Tomáše osobně, tak klid. Určitě neřeším jeho soukromí. Jen by mě teda zajímalo, jestli je single nebo ne? Když to teda s Jarmilou nesekne...
    • A + kdo je jeho matka :D ne snad?..
    • Ehh pardon..ale ted pisete, ze tona znate osobne..taj snad vite ne?..jak se ta kocicka jmenuje..
  • Já jen přidal klidné neurážející konstatování. Tak tu stránku zruš a je. Ty znáš mámu toho dítěte? Jasné, neblázni - ještě řekneš, že jsi to ty....myslím, že třeba já to vědět nepotřebuji, stačí, že se umí Tomáš o syna postarat a je vidět, že ho má rád....tímto diskuzi ukončuji buď si odvrhnutá milenka nebo nevím
    • A já vám už podruhé říkám, že vám názor neberu. Od tohohle to tu je. Ano znám, ale nebudu to říkat. Teď jste na to kápla nebo kápl nebo co jste zač. Jsem to já :) Tak v tom případě se neptejte na matku dítěte. A plus milenka jsem, no jejda :) A nevím, proč bych stránku měla rušit. Za to jací jsou tu lidi, za to já nemůžu. Jen si někdy uvědomte být v cizí kůži. Určitě počítejte s tím, že bych sem o něm něco psala.
      • To může říct kterákoliv holka. :) Tak sama víte jestli někoho má nebo ne. Spíš mi připadne, že byste byla kdyby to byla pravda taková ta ženská, co hledá a pátrá, aby na něj něco našla - kde, kdy, s kterou a co. Zeptejte se ho sama.
        • Já jsem sem snad napsala, že se s ním nějak osobně znám?
          • Děvče, vzpamatuj se. Píšeš tu, že znáš máme jeho dítěte, pak tvrdíš, že jsi to ty. Pokud to měl být vtip, tak na úrovni základky. To by to s tebou chytil ty jo....
            • Jžš marja :D, vy jste blbá/ý..? Myslela to s vtipem, tak se uklidnete, ja jeho mamu taky znam, sice né osobne, ale vím, která to je..a myslím si teda, ze ho ma v peci ona a ne P.Měcháček..tak klidek jo?..a vubec?. Oč vám jde?.. Je spoustu lidi, kteri ho maji radi, a musi se smirit s tim, ze nekoho ma atp. Nechtetoho..at si holku klidne ma, vzdyt neni Tomáš špatný..a vubec?. Neni vam blbe psat o cizich lidech?..( syn, matka) ?..vynechte je, ten kluk to take nema lehke a matka?.. Taky ji vynechte, jak by bylo vam?..kdyby tu sem nekdo tahal vase pribuzne, ktere mate rad/a?. Asi nic moc co?..Reste svuj zivot, sam ho urcite dokonaly nemate a do Tomáše se šťourat budete?. Phuj!
              A když uz jsme u toho..to, ze nekoho potkate s osobnosti s nekym..tak to hned neznamena, ze s tou dannou osobou ihned neco ma!..tak proboha!
              A nedelejte z neho tatu roku..syna miluje apod..oka, ale co furt ze se o neho stara sam?.. Nedelejte z neho chudacka. Synka vida a miluje ho, jako kazdy rodic sve dite. Ano, urcite by si moc pral, aby se synem mohl byt kazdy den, videt jak vyrusta apod.
              Tak opravdu se zamyslete, vas nazor vam nikdo nebere, ale zase na oplatku, ho neberte ani vy! Dekuji.
            • Ty jsi fakt vymytej mozeček co?
  • Tak chlap jako on bude někoho mít a asi jednu tu samou. Já spíš se divím, že se tomu divíte? Asi někoho má nebo bude žít jako mnich. Že má syna to snad víte, kterému je kolem 12 let? To má on to dítě, matku můžeme jen hádat...s tou přítelkyní ho nemá. Náhodou tím si mě získal, že se sám staral o syna a lehké to mít nebude a neměl....To by bylo, kdyby měl ženu, která by mu pomáhala se synem...
    • Neřekla jsem, že se něčemu divím. Jen by mě zajímalo, o co tady furt jde? Každý tu napïše za frajera že ho někde s nějakou viděl a respektovat jeho soukromí neumíte? Kdokoliv se tu může za anonyma vydávat a říkat, že ho viděl bůhví kde. A vůbec? Koho to jako zajímá? Já vím kdo je matka, ale rozhodně to sem nebudu cpát jak nějaká hyena.
      • Nikdo tady po tobě nechce vědět, proč třeba s mámou dítěte není- to by byla otázka, když ji tak znáš.
        • To nechce, to máte pravdu. A i kdyby chtěl, nemám důvod to sem psát.
  • Na co bych vám měla dávat důkazy. Jen to konstatuji. Vy ho nějak bláznivě milujete nebo proč řešíte tak jestli někoho má nebo ne? Je to jeho věc a to neovlivníte....
    • Samozřejmě že je to jeho věc, váš názor vám neberu. Jen víte, spousta lidí tady píše, jak ho každý někde viděl s nějakou. Tak se tomu moc nedá veřit ;) A bláznivě milovat? Prosím vás.
  • Kolik je tady těm fanynkám? Tomášovi je 37 a kolik vám. Já je potkal náhodou taky asi s tou jeho novou v Hradci.
    • Důkaz?
  • S jakou novou? Já myslel, že je sám? To bylo před Pražským majálesem a bavil se s nějakou z okna.
    • Máte fb?.. tady to nechci řešit
  • To je článek v Blesku, že ukázal fakáče z auta před synem. Jiní otci řeknou před dítětem jiné věci. Hlavně ta fotka není aktuální, protože už má červené Porsche.
    • prosím, červené? :D
      • Já ho viděla v novějším červeném Porsche.
        • třeba to nebyl on :)
          • Byl. Poznal jsem ho.
            • toš to já nevím, třeba to auto nebylo jeho. A to jel sám?,nebo s tou novou?
  • To jsem asi já, o které se tu píše. Nechte Tomáše být. Zvlášť ubozí chlapi. Tomáš se sám stará o syna a vím, že na všech fotkách, kde je s ním je vidět jak ho miluje. Který chlap se umí postarat o dítě, už za toto by měl mít spíš obdiv a ne špinění ne? Když neznáte Tomáše osobně, nesuďte ho. Aspoň se s ním žena nikdy nenudí a dokáže ji rozesmát každou minutu...
    • Řeší tu kde byl s autem? Já ho viděl několikrát, bydlí ve stejné ulici na Vinohradech. Pozdraví, je normální a stará se úžasně o syna. Potkal jsem ho i v hospůdce, měl se tam asi k přítelkyni - tulil se k ní jako medvídek. *14* Ať je šťastný. :)
  • Zdravím. To co se tady řeší, už je opravdu přes čáru. Ano chápu, ne kazdy kazdeho musi milovat a obdivovat ho..ale nemyslíte si, ze toto je uz opravdu prehnané?.. Ano, taky je mi hodne nesympatickych lidi, ale rozhodne je nepomlouvam a neposkuzuji je na socialnich strankach a webu. Myslim si, ze i vy!..mate sve chybi a spini vas nekdo??. At jste videli co jste videli, nikdy to nemusi vypadat tak, jak vy si zrovna umyslite. Delate tady machry sveta a co treba mu to rict osobne?.. Proc o nem tady pisete takove veci?.. A vubec, kde jste ty žvásty vzali?.. Proc ho proste nenechate zit?.. Proc?.. Proc skodite a spinite ostatnim?..dela vam to dobre?.. Mate z toho luxusni pocit a uspokojeni?!. Jo fajn, mozna ze ma pan Tomáš Měcháček sve mouchy, ale rozhodne neni jediny,... kazdy ma sve mouchy..a proto se budeme spinit?.. Ja teda ne. Jak by bylo vam?, kdyby do vas nekdo neustale ryl!?. Co?. Opravdu se nekteri nad sebou zamyslete a pote konejte. Nektere lidé ho maji treba radi, znaji ho ze serialu a nekteri i osobne, mozna ze nekdy hraje zmeťoura ale je to jen role. Nechte ho být, nerypejte do neho. Ja ho znam 2 roky, sice ne osobne, ale myslim si, ze neni spatny clovek. Je mi lito a smutno z toho, jak se nekteri chovate. Takova skodolibost, závist, nenávist. Opravdu ze jo. Nejdrive se opravdu nad sebou zamyslete a pote konejte, nektere ty vasi plynouci slova, muzou s tim clovekem opravdu velmi moc zacloumat...Neskodte!..jenom si to myslete a nevykladejte pomluvy a nesmyslene kecy. Dekuji.
  • Hej tak jste normální?... O tomhle herci slyším neustále samý kecy! Už se uklidněte!! Falešný facebooky, nesmyslný stránky! O co vám jako furt jde?? Jestli sem teda opravdu napsal pan Měcháček tak se mu vůbec nedivím, že mu už pořádně rupli nervy. Má můj velkej obdiv že si z těhlech buřtů skoro nic nedělá. Asi by jste opravdu někteří z vás potřebovali trochu proplesknout. Co jste dokázali vy, a co on? Je mi z toho opravdu někdy do breku... Neuvěřitelný jak se k sobě někteří chováte. Jestli se vám prostě nelíbí, tak se o něj prostě nezajímejte..jste nějak labilní nebo nevim co vám je, ale tak to tady pane bože nekomentujte.. Fakt.. idioti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit