Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podvodník Tureček Tomáš-Jedeme si pro něj!!!

    Pište na tento email:

    Matyus@seznam.cz
    stavby.pavelek@seznam.cz *10*
  • Hledám všechny podvedené lidi, kteří naletěli tomuto podvodníkovi, za účelem podání hromadné žaloby. Už je známé jméno, přijímení i adresa tohoto člověka - spíš hyeny. Vaše zkušenosti prosím pište na odpovědní mail dole
    Prodám luxusní Apple iPhone 4 - 32GB, s roční zárukou, používaný, ale bez poškození či viditelných škrábanců. Všechno v pořádku a funkční. Přidám navíc jako bonus originál pouzdro. Jinak kompletní příslušenství a záruční list a krabička.
    Koupeno v ČR, ORIGINÁL!!!!
    Důvod prodeje zakoupení nového telefonu.
    Polarka Lokalita: 769 01 Kroměříš tel: 721275818
    Lokalita: 769 01 Kroměříž
    cena: 3600kč
    Jiří Pavelek 739062234
    Lokalita: 769 01 Kroměříž
  • Dodatecne všechno nej a at se daří přeje Jarka *4*
  • Sympaťák.. zajímavé je že mu chce někdo zkazit dobrou pověst za každou cenu jak se tak dívám.... ještě si na něj vymyslete že je vrah a bude to komplet, co vám ten člověk udělal????
  • Super moderátor hezky se poslouchá *4*
  • Nevím proč ho tu tolik lidí pomlouvá, znám ho osobně a to co se tu o něm píše rozhodně není pravda. Ubohost
    • hm jasne tak proc se vydava za uplne nekoho jineho?
      • To si ho asi z někým pletete
  • O tom šmejdovi něco vím....vím kde bydlí kam chodí na školu atd....
  • Vážení diskutující,
    nevím, o kom je tu řeč, zdali zlořečený Tomáš Tureček je postava skutečná či vymyšlená, ale vězte, že přiložená fotografie je moje, takže se mě to jaksi osobně dotýká. Pokud má někdo pocit, že je mi osmnáct let, pak doporučuji brýle, jinak bych si musel pomyslet cosi o nedostatku kritického myšlení. Toho dobráka, který sem umístil moji fotku (ať už omylem či vědomě) žádám o její stažení. Nepřeji si, abych byl jakkoli zatahován do diskuse, která se na tomto místě rozproudila, ať už jsou zkušenosti postižených oprávněné či ne. S mou osobou to nemá nic společného, pouze to, že mi volají známí, ať se podívám na internet, co se o mně (o mně?) píše...
    Děkuji a přeji hezký den
    Tomáš Tureček (pracující v National Geographic a rozhodně ne podvodník)
  • Fajn moderátor, nechápu proč jej pomlouváte... ach ta závist
  • Včera jsem podal na Tomáše Turečka trestní oznámení pro podvod. Všechny okradené prosím, aby mi poslali email na lukas.rehak@volny .cz , pokud možno i s kontaktními údaji (Jméno, přijmení, adresa a tel. číslo...) místní policiie je trochu zaostalá a informace jí musím "dohledávat" osobně . Přišel jsem o částku 1100kč, čert vem ty peníze,ale vyjebávat se sebou nenechám.... A aby měl chlapec radost se života, tak se o ty peníze budu klidně soudit,aby mohl platit i soud a měl se života peklo... Já obchodoval na internetu už ve 14 letech, dodnes mam na aukru přes dva tisíce obchodů a bez jediného problému!

    Přeji pevné nervy a hlavně HLASTEVŠE NA POLICII !!!! - Pokud si řeknete "čert vem pár stovek" tak to bude jako přestupek a policie to odloží...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit