Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení diskutující,
    nevím, o kom je tu řeč, zdali zlořečený Tomáš Tureček je postava skutečná či vymyšlená, ale vězte, že přiložená fotografie je moje, takže se mě to jaksi osobně dotýká. Pokud má někdo pocit, že je mi osmnáct let, pak doporučuji brýle, jinak bych si musel pomyslet cosi o nedostatku kritického myšlení. Toho dobráka, který sem umístil moji fotku (ať už omylem či vědomě) žádám o její stažení. Nepřeji si, abych byl jakkoli zatahován do diskuse, která se na tomto místě rozproudila, ať už jsou zkušenosti postižených oprávněné či ne. S mou osobou to nemá nic společného, pouze to, že mi volají známí, ať se podívám na internet, co se o mně (o mně?) píše...
    Děkuji a přeji hezký den
    Tomáš Tureček (pracující v National Geographic a rozhodně ne podvodník)
  • Fajn moderátor, nechápu proč jej pomlouváte... ach ta závist
  • Včera jsem podal na Tomáše Turečka trestní oznámení pro podvod. Všechny okradené prosím, aby mi poslali email na lukas.rehak@volny .cz , pokud možno i s kontaktními údaji (Jméno, přijmení, adresa a tel. číslo...) místní policiie je trochu zaostalá a informace jí musím "dohledávat" osobně . Přišel jsem o částku 1100kč, čert vem ty peníze,ale vyjebávat se sebou nenechám.... A aby měl chlapec radost se života, tak se o ty peníze budu klidně soudit,aby mohl platit i soud a měl se života peklo... Já obchodoval na internetu už ve 14 letech, dodnes mam na aukru přes dva tisíce obchodů a bez jediného problému!

    Přeji pevné nervy a hlavně HLASTEVŠE NA POLICII !!!! - Pokud si řeknete "čert vem pár stovek" tak to bude jako přestupek a policie to odloží...
  • jesi ho najdu tak ho potrestam za naše organy pořadně postaru na z...a s........o!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Toto je fotka Tomáša Turečka, len životopis je vymyslený. Tento T.T. je český novinár a neviem čo všetko... !!!!
  • Ahojky lidi, taky jste někdo tak pitomej jako já a poslal jste na uvedené číslo účtu peníze za nabízený noťas / na bazoš,cz nebo na AUkro ) a on Vám to zapřel???? Sice se podepisoval jako Tomáš Klusák ale to byl kec, a pod nickem byl
    K tomu uvádím zase já :
    Již jsem podala trestní oznámení, ale hledám další lidi co mu naletěli, mám jméno a bydliště tak to je kousek dál tuším. Potřebuji další abychom dali hromadné trestní oznámení a pak to bude hukot, nechápu proč takoví lidé mohou klidně spát, je to podvodník. Mám celou adresu, datum narození, jméno, majitele účtu, kterým je Tomáš Tureček , Poskytnu ochotně adresu a další podklady a prosím další lidi o kontakt na mě. Na meil odpovím a uvedu mobil pro rychlejší komunikaci. Nesmí mu to přece projít. Můj meil je nJajina@seznam.cz určitě se domluvíme a něco konečně podnikneme. *10* *16*
  • Prosím máte někdo přesnou adresu podvodníka Turečka?? Prosím pošlete mi jí monika.mb@seznam.cz
  • Re: podvodník

    UZ JE NA NEJ PODANO TRESTNI OZNAMENI. UZ HO VYSETRUJE KRIMINALKA, JEN TAK DO NEJ POKUD NEKDO MATE CO PODEJTE TRESTNI OZNAMENI JAKO JA.
  • podvodník

    a taky pěkná krysa podvodnická
  • Re: :-D

    :-D
  • :-D

    Dobrý životopis. Ale kousek pravdy v něm nenajdeš. Mimochodem, jakto že si se vykašlal na ty děcka v Africe *1*
  • pí*a

    DEBIL JSI. ŽALUJI TĚ ZA DEBILITU!! *10* *10* *13* *13* *16* *8* *8* *8* *16*
  • Pravý Tureček

    Pravý Tureček je zde na iboys.cz http://new.iboys.cz/profiles-show.p hp?id=154909
  • Re: Re: Re: Re: Hňup

    :D:D:D:D:D scénárista...producent:D...POMOOO OC!!!:D:D:D
  • Re: Re: Re: Hňup

    http://www.novinky.cz/diskuse?id=19 3658&articleId=/kultura/194691-zemr el-americky-herec-peter-graves.html §ionId=4&page=3&r=1268650251063 #c1021578

    *1* *1* *1* *1* *1*
  • kus vola

    Freeboy: Máš pravdu je to kus vola no ani se to nedá vyslovit slušně no..... a souhlasím se tebou....
  • JE TO HROZNEJ DEBIL

    největší debil jakyho jsem kdy potkal hlavně neposlouchejte jeho noční proudy na Frekvenci 1 tim se mu pomstite nejvic.
  • Komentář

    Jak jinak. Kdyby tam dal svoji fotku, to by dopadlo. Furt si neuvědomuje jak si vytváří spousty nepřátel. *13*
  • Re: Re: Hňup

    Turečku,ty hňupe co tady lžeš,že jsi tam tu fotku nedal ty.Ta fotka co jsi zneužil je pana Turečka šéfredaktora časopisu National Geographic. ( http://zpravodajstvi.ecn.cz/?x=8700 4 ) ,a kterého jsem o zneužití jeho fotografie již informoval.Pokud bude mít zájem,tak mu poskytnu i tvoji celou adresu,kterou se mi podařilo sehnat.Jsi hňup a hňupem zůstaneš nadosmrti.
  • Re: Hňup

    To není moje fotka, nevím kdo ji tu dal.. koukněte na moje fotky na Lidech: turecek100..tady si někdo dělá srandu.. :-D
    Tom Tureček

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit