Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je fotka Tomáša Turečka, len životopis je vymyslený. Tento T.T. je český novinár a neviem čo všetko... !!!!
  • Ahojky lidi, taky jste někdo tak pitomej jako já a poslal jste na uvedené číslo účtu peníze za nabízený noťas / na bazoš,cz nebo na AUkro ) a on Vám to zapřel???? Sice se podepisoval jako Tomáš Klusák ale to byl kec, a pod nickem byl
    K tomu uvádím zase já :
    Již jsem podala trestní oznámení, ale hledám další lidi co mu naletěli, mám jméno a bydliště tak to je kousek dál tuším. Potřebuji další abychom dali hromadné trestní oznámení a pak to bude hukot, nechápu proč takoví lidé mohou klidně spát, je to podvodník. Mám celou adresu, datum narození, jméno, majitele účtu, kterým je Tomáš Tureček , Poskytnu ochotně adresu a další podklady a prosím další lidi o kontakt na mě. Na meil odpovím a uvedu mobil pro rychlejší komunikaci. Nesmí mu to přece projít. Můj meil je nJajina@seznam.cz určitě se domluvíme a něco konečně podnikneme. *10* *16*
  • Prosím máte někdo přesnou adresu podvodníka Turečka?? Prosím pošlete mi jí monika.mb@seznam.cz
  • podvodník

    a taky pěkná krysa podvodnická
    • Re: podvodník

      UZ JE NA NEJ PODANO TRESTNI OZNAMENI. UZ HO VYSETRUJE KRIMINALKA, JEN TAK DO NEJ POKUD NEKDO MATE CO PODEJTE TRESTNI OZNAMENI JAKO JA.
  • :-D

    Dobrý životopis. Ale kousek pravdy v něm nenajdeš. Mimochodem, jakto že si se vykašlal na ty děcka v Africe *1*
    • Re: :-D

      :-D
  • pí*a

    DEBIL JSI. ŽALUJI TĚ ZA DEBILITU!! *10* *10* *13* *13* *16* *8* *8* *8* *16*
  • Pravý Tureček

    Pravý Tureček je zde na iboys.cz http://new.iboys.cz/profiles-show.p hp?id=154909
  • JE TO HROZNEJ DEBIL

    největší debil jakyho jsem kdy potkal hlavně neposlouchejte jeho noční proudy na Frekvenci 1 tim se mu pomstite nejvic.
    • kus vola

      Freeboy: Máš pravdu je to kus vola no ani se to nedá vyslovit slušně no..... a souhlasím se tebou....
  • Komentář

    Jak jinak. Kdyby tam dal svoji fotku, to by dopadlo. Furt si neuvědomuje jak si vytváří spousty nepřátel. *13*
  • Hňup

    Turečku,ty jsi opravdu kus hňupa.Běž se léčit.V Kroměříži mají volné místa.Určitě ti to prospěje.
    • Re: Hňup

      To není moje fotka, nevím kdo ji tu dal.. koukněte na moje fotky na Lidech: turecek100..tady si někdo dělá srandu.. :-D
      Tom Tureček
      • Re: Re: Hňup

        Turečku,ty hňupe co tady lžeš,že jsi tam tu fotku nedal ty.Ta fotka co jsi zneužil je pana Turečka šéfredaktora časopisu National Geographic. ( http://zpravodajstvi.ecn.cz/?x=8700 4 ) ,a kterého jsem o zneužití jeho fotografie již informoval.Pokud bude mít zájem,tak mu poskytnu i tvoji celou adresu,kterou se mi podařilo sehnat.Jsi hňup a hňupem zůstaneš nadosmrti.
        • Re: Re: Re: Hňup

          http://www.novinky.cz/diskuse?id=19 3658&articleId=/kultura/194691-zemr el-americky-herec-peter-graves.html §ionId=4&page=3&r=1268650251063 #c1021578

          *1* *1* *1* *1* *1*
          • jesi ho najdu tak ho potrestam za naše organy pořadně postaru na z...a s........o!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Hňup

            :D:D:D:D:D scénárista...producent:D...POMOOO OC!!!:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit