Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj týnko

    ahoj týnko přeju ti vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví a samích jedniček přeje nikola *14* *1* *4* *3* *14* *15* *8*
  • ahoj týnko

    týnko a ještě dáš mi svůj email a telefoní číslo prosím prosím *15* *1* *3* *14* *4* *14* *3*
    • Re: ahoj týnko

      to nahoře je můj e-mail *3*
  • 5angelsnejskupina

    vše nej

    Ahoj Týnko Vše nejnej k Tvém 9letem !!!!!!!!!!
    Vše nej!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Ahojky

    Ahojky dala by jsi mi jestli máš icq nebo email nebo telefon.Seš skvělá holka.Vše nej k nrozkám *14*
  • ahoky

    *3* vše nej...........přeje terka.......... *5* nekouřim
  • Eeee???

    To si jako o sobě myslíš že seš někdo???Akorát tak malý dítě *9* *9* *9* *1*
    • Re: Eeee???

      ona si o sobě nic nemyslí tak bud sticha!! umí krásně zpívat i tančit a vsadim se že ty neumíš nic !
  • ahoj

    ahoj si nejlepší já by sem si tak přála bejt jednou zváz ty máš takoví štěztí tak ahoj a ozvi se na mail dadatg@seznam.cz ano tak papa a dala bys mi svůj telefon prosím prosím moc tě prosím
  • si skvělá

    hele prosimtě ale odepiš na mail dík ste nejlepší a mohla bys mi sehnat lístky na konzert prosím prosím tak dík si moc hodná mám tě ráda
  • vyste uplne nuly fujky *10* *10* *10* *10*
    • hej ko to za me pise
  • Ahoj Týno moc tě miluji a viděla sem tě na vystoupení v Ustí nad Labem 9.12.2011 a vyfotili jsme se s vámi z mojí ségrou a Týnko jmenuji se Viktorie a moje ségra se jmenuje Nikolka *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit