Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seš nejhezčí aji z niki a z kiki kačka horakova odepiš
  • můžu se zeptat jestli někomu už odepsala protože většina celebrit sem nechodí občas o tom ,že tady mají účet ani nevědí
  • BARBIE

    ahoj týnko prosim tě mě nejde ti poslat e-nail tak se chci zeptat jestli bysmi nedala telefon muj je 723626576 já ti este na píšu pa páá *4* *15* *3*
  • kacik.herodeska

    prooosiiiim!

    ahojky Tynko *3* hele das mi prosim tvoje icq prosim kdyztak i nikoly niki kristyny diany a jesli mas tak i terky *3* moooc te o to proooosiiiim!!!! *14* jo a jeste mi prosim napis kdy tam tak ses.... a jeste tvuj email..... moooooooooooooooooooooc dekuju!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *1* *1*
    • sarcinka

      Prosím týnko

      Moc si Týnky a ostatních 5 angels vážím a mám je ráda ne jen proto že jsou slavný *13* ani bohatý a že super zpívaj *13* ale proto že sou to dobří lidé a proto bych chtěla Týnko abys my dala tvůj email nebo icq děkuji moc *14* *3* *4*
      • myslis???????

        myslis ze 5angels jsou bohati??? *7* *9*
        • leni15

          Re: myslis???????

          neznamena ja jsem taky zpevacka ale neznamena bejt zpevacka ze jsi hned bohata *3*
  • klárka kudryová

    ahoj týno dala bys mi taky tvoje icq a taky kdybys mohla diany niky nikoly a krystýny a kdy tam ses na icq no a chci se zeptat jestli tvuj email je tynkaslingrova@seznam.cz protože já ti něco pošlu a vono to nejde tak jestli bys mi nedala ten praví děkuju klára kudryová pa pááááááááááá *14* *14* *1*
    • Re: klárka kudryová

      ahoj hale mas to icq jestli jo das mi ho ja znam tynu
  • zanda1998

    tet sem se dozvěděla

    ahoj holky nehádejte se tady!!!!!!!!!jo a jestli tu budeš Týnko já sem se ted o tobě dozvěděla asi fakt dobrá já s míma kamarádkama bych chtěla taky takovouhle skupinu!!!!!!SI DOST DOBRÁ *14* *4* *10*
  • 5angels-sara

    No tak já znám 5angels osobně.Tak mně kontaktujte na email:sarca.beruska@seznam.cz *4* *3* *3*
    • petuliiii

      Re: 5angels-sara

      míša je má nejlepší kámoška on školky a taky se stim nevytahuju ty si snad upa blba neeeeeeee *16* *16* *16* *16*
    • leni15

      Re: 5angels-sara

      nekecej *9*
  • er

    476-220-699 *15* *15*
  • leni15

    ĺeni15

    ahojky tyno prosimte napis mi na tento imael Feebe.le@seznam.cz tak se vsechno dozvis ja jsem taky zpevacka ale nanic se neptej ja hledam nekoho
  • Vše nej k 9

    Týnko vše nej k 9 narozeninám!!!!Si nejlepší z 5angels mám tě ráda *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší