Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peggy20

    Re: omg

    :D jejku ty jsi chytrá. háh on se tedkon rozešel se svojí holkou. no všichni štastní. hele já mám tky kluka a je hezký že máš černocha tky bych to brala. Bolt to je prostě jen že se mi líbí atd Idol. já vim že ho nikdy mít nebudu tk aspon to sem mužu psát že. tk pápá
  • omg

    Ja nevim co tady porad resite...hadate se tu uplne zbytecne..je vazne ubohy tady psat jak jste se s nim vsichni setkali..ale je to mozny ja vam to brat nebudu...uvedomte si ze bolta nikdy mit nebudete..ja ho tky miluju ale stojim pevne nohama na zemi aby mi bylo jasny ze se s nim nejspis nikdy nesetkam natoz si s nim nedam pusu..ale jestli vam to pomuze tak si za nej najdete nahradu..cernochu je dost..ja taky chodim s cernochem ale ne proto ze by mi pripominal bolta ale proto ze ho miluju..ale to je zase neco jineho...pste uz se nehadejte kvuli klukovi kteryho nikdy osobne nepoznate pááá *3*
  • peggy20

    lálálá

    OHH:* BOLTÍČEK SI ADOPTOVAL MALINKÉHO GEPARDíčka. how cute! Love. za čtvrt milionu.
  • peggy20

    yeah

    BOLT je ten nejlepší ze všch!! milujůůů!!
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mno to bude asi tím že už na osob. není reklama na puma jamaica vííššš
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Chci jen upozornit:timhle hadanim a rozmazlenym vyjadrovanim si navstevniky nepritahnes,Usain je uz 7.
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ty jss e ptala na to jo?? a já sem ti odpověděla neeee! a odpovídám jn třeba nemám čas jít na osob. tkže si vyseeer a AHHHOOOOJJJ těšíloo mě! bbb s laskavostí mé
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A pokud ani neodpovis proc mi rikas abych si nechala ty vykricniky a ty si je kludne uzivas,tak jses...
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jak si to mohla nepochopit a odpovědět? *1* Fakt ty... *1* S tebou se nemá cenu hádat,udělám to co jako ta vf,nebo jak se jmenuje *1* AHOJ!
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    dcl sem nepochopila mno! ale odpovím ti s radostí: nééééé
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kdyz to rikas ty,tak to driv udelej a pak neco rikej,jo? *16*
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    se ho/jí jen prám ne a ty vykřičníky si odpust"
  • peggy20

    Re: no to to

    já vim že to je zbitečný ale to s vyřid s nekym jinym a ne se mnou...
  • tramvaj-tramvajenka

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Paneboze...vzdyt to mohl byt nekdo neregistrovany a nemusi se hned kvuli jednomu prispevku prihlasit!
  • zipp

    no to to

    pardon ale hádáte se tu docela zbytečně, tohle je diskuse o Boltovi a myslim že si nezaslouží to co se tu děje, co by na to asi řekl kdyby věděl jak to tu vypadá..., Usain je skvělej sprinter a máme se na co těšit pokud má ještě něco co zlepšit...
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    aháá a nejsi to nahodou ty ten fm nbo co že se nedokažes ani zaregistrovat??!! spářká
  • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Hmm..tak prej do přístího století...hele nevymlouvej se,já jsem to našel za pár minut...a jak říká vf-má pravdu!
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: dewd

    děkuji za radu! a nashle!
  • peggy20

    Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    moc času! bych tu byla tk do příštího století. a na to fakt nemam čas ale vidim že ty jo když sem furt píšeš.
  • Re: Re: Re: Re: Re: miluju

    NEVIS,CO?!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit