Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vy hnusný mrtvolky kéž bych vás viděl umírat v křečích pan havel po roce 89 nenechal popravit ani jednoho komonistickýho póvla protože se choval jako člověk on nechtěl ubližovat on chtěl pomáhat a to že se nezrušila komunistická strana... on asi nikdy nedoufal v to že by po roce 89 nějaký čech šel volit dobrovolně komouše za to co tady v tom státě máme si můžeme sami on udělal co mohl a bylo toho hodně vy šunti mor na vás co tady píšete ty hnusný lži
    • ICE má pravdu, Havel určitě nemůže za to, že se tady vraždí, krade, podvádí atd. On nás vysvobodil, udělal, co bylo v jeho silách, dal nám novou šanci a dobrý start a jestli je v našem státě něco špatně, tak si to lidi způsobili sami svým chováním, tak to přestaňte házet na Havla, akorát závidíte, že on byl odvážný a hodně toho dokázal. Kdybyste byli u moci vy, tak to u nás vypadá jako v Korei. Ano, je pravda, že se Havel po roce 89 mohl komoušům mstít a neudělal to, protože to byl slušný člověk a ne zvíře jako jiní v tomhle státě. Takže Havla nechte na pokoji, nechci ani domyslet, jak by to tady vypadalo, kdyby komouše neporazil, chlastali byste vodu z kaluže a žrali potkany.
    • Hnusné lži? Zajímalo by mě, jestli jsi měl po 89 otevřené oči. Propuštění všech vězňů - tím pádem vzrostla kriminalita příšerným způsobem a víc jak polovinu opět zavřeli, nebo třeba udílení amnestií, které měli k omilostrdnění hodně daleko....atd. Kvůli komu nás Amerika válcuje ohledně zbraní? Občas by to chtělo na pana Havla pohlížet i z druhé strany a nebrat ho jako "zachránce".
      • Hmm, no jasně, Havel určitě může za to, že stoupla kriminalita. Větší hovadinu jsem snad neslyšela. Kriminalita stoupla kvůli tomu, že lidi se chovají jak prasata a za to Havel určitě nemůže. On tenhle stát vysvobodil z tyranie vrahů a jeho slova byla vždycky plná míru a porozumění. On lidi určitě nenabádal k tomu, aby šli někoho zabít. Přesně tak, když se ti to nelíbilo, měla ses taky angažovat..
      • Bych tě chtěla vidět ty frajerko co by jsi dělala ty..když jseš tak strašně chytrá, tak proč jses neangažovala..sedět na prdeli a kritizovat umí každej debil..on se zapsal do povědomí všech tím co jako jediný pro tenhle stát udělal, kolik lidí si vzpomene na tebe?!..ježiš že takovým lidem jako jsi ty dovolej něco takového zveřejňovat..
      • Ano máš pravdu ale ted už tady není ..
  • Celá naše rodina smutní,nikdy bych neřekl že budeme brečet při úmrtí politika!Byl dobrý prezident a v mém srdci zůstane na pořád.Budu na vás s láskou vzpomínat :'(
  • Pane prezidente
    díky za vše nikdy na vás nezapomenu co jste udělal pro tuto teď skorumpovanou zemi je hodně ale mrzíme že nejste mladší chtěl bych vás zpátky na hrad nikdo krom vás na to némá díky za vše.
    teď by to mohl převzít byvalý předseda Ruml nebo Kocáb ale nikdo na vás už nikdy mít nebude jedině bych se prezidentem stal já a to asi těžko. *15* *15* *15* *15* *13* *9* *10*
  • Václav Havel udělal pro tuhle zkorumpovanou žumpu kde teď žijeme víc než dost bohužel za dob svého prezidentování na to byl sám protože ve vládě s ním byli samí kreté.i jako ti kteří sem píšou ty negativní komentáře kreté.i co si doma honí péro u plakátu ksčm a doufají že to co se stalo v roce 89 byl jen omyl a že se to jednou všechno vrátí zpět a pak je ta druhá skupina co se narodila v 80.letech o minulý době vědí akorád od babičky že za komunistů měli lidi práci a to je celý a přesto jdou a dobrovolně volí ksčm nejradši bych se z vás poblil
    • Souhlasím s tebou ICE, přesně tak, moje babička mi taky vyprávěla, jak bylo za komoušů strašně dobře, jak všichni měli práci atd. ale já tomu nevěřím, ale ona je chválí jen proto, že naší rodině nikdy nic neudělali, kdyby někoho z naší rodiny odkrouhli nebo zabásli, tak by zpívala jinak. Jsem ráda, že jsou komouši pryč.
    • zabít Tě ty skurvysyne! zasranej hajzle.. vbc nevíš voco go... :-)ty jsi nežil skoro celý život za komunismu! vubec nevíš jak nám obyčejným lidem bylo dobře.. měli jsem stálou práci, ne jak dnes... měli jsme kde bydlet nejak dnes, každý rok byly dovolené ZADARMO, lázeňské pobyty... a tak bych mohl psat do nekonečna... ae co na*rat na tebe... debyle *16* *16* *16*
      • Bych tě chtěla vidět, ty debile, kdyby ti komunisti zabili někoho z rodiny, jak moc bys je opěvoval, ty čůrá*u.
      • MÁŠ AKORÁT PLNOU HUBU KECŮ VOLE A SÁM BYS NEZAŘÍDIL ANI PROCENTO ZMĚN, KTERÝ UDĚLAL HAVEL, TAK HO PŘESTAŇ POMLOUVAT. Fakt se směju nad těma magorama, co ho tady pořád pomlouvají a přitom jste všichni do jednoho nuly a nesaháte mu ani po kotníky, TAK HO NECHTE NA POKOJI MAGOŘI.
      • Pepíku, když se ti tady náš stát nelíbí, tak táhni do Číny anebo do Koree, tam zažiješ ten suprovej komunismus, až budeš v Koree od rána do večera žrát pečený krysy, abys nechcípnul hlady, tak si hodně rád vzpomeneš na jablka dovežený ze Španělska. Jak vůbec můžeš říct, že za komoušů bylo líp????
      • tady nadává někdo kdo neumí ani napsat správně nadávku, kurví tady češtinu a pochybuju, že vůbec umí česky..nevím co všechno házíte na Havla?! Havel určitě nemůže za to, že lidi jsou debilní a plácaj s jídlem, protože je dostupné..ty se radši nevyjadrřuj když neumíš napsat inteligentní větu, která má hlavu a patu a nějaké kloudné argumenty, TY debIle..místo vysedávání u kompu běž makat ať si tu dovolenou můžeš zaplatit, bydlet zadarmo a jezdit si zadarmo na dovolené bych chtěl taky každý, ale pochybuju, že by jsi toho někdo vážil jak tady argumentuješ Pako
      • Komu tady nadáváš, docela to přeháníš ne? Já jsem komunisty sice zažila, ale vůbec si je nepamatuju, byla jsem dítě a jsem za to VDĚČNÁ. Když slyším z vyprávění jiných, co všechno byli schopní udělat, tak je mi z toho zle.
    • Do plynu s Tebou ty žide, nechci nijak pomluvat havla, ale podivej se ty zmrde v jakých sračkách jsme... ano můžeme cestovat ano nemůsíme stát fronty na banány a mandarinky, ale všechno je kurevsky drahé a navíc se VŠECHNO dováží kdesi z prdele, naše výrobky byly jedny z nejlepších, jablka kdesi ze španělska proč? aby ty zkurvenci ve vládě nahrabali do vlastní kapsy a nás ožebračily... to akorát pan Havel uskutečnil... když se muselo stávat na ovoce tak si ho lidi vážily, ne jak dneska se to vyhazuje, plýtvá... nehájím komunismus, ale tuhle zkurvenou demokracii bych zrušil a ty hajzly co tam jsou bych pověsil i s Tebou :-)
  • Se vší úctou k panu Václavu Havlovi musím podotknout,že podle mne je dost idealizován a jeho podíl na konci vlády komunistů zveličován. Komunisté u nás odešli z vlády až po tom co se začal hroutit celý východní blok, tak že to byl normální vývoj. Dále pak mu mám za zlé nepotrestání komunistických zločinců(dozorci v lágrech,vyšetřovatelé StB a pod.) . Ale i tak si myslím,že byl jedním z našich nejlepších politiků. Petr Kopecký
  • Je mi 13 let a kvůli Havlovi sem brečela....je ho škoda no!!..kdyby chípl jinej politik....třeba Nečas *11* tak bych se smála...ale takle..je mi to líto! *9*
    • holka ty sem ani nepiš.. :-) a bež si hrát s panenkou chuchu :-)
      • Ta panenka se kdyžtak píše "chouchou", kreté*e.
      • Proč by sem neměla psát? Aspoň je vidět, že Havla mají rádi i děti a že si ho váží, i když jeho politiku moc nezažili.
  • Je mi 13 let a kvůli Havlovi sem brečela....je ho škoda no!!..kdyby chípl jinej politik....třeba Nečas *11* tak bych se smála...ale takle..je mi to líto! *9*
  • jsem nijak dojata smrtí Václava Havla,nemá toto pseudo divadlo zapotřebí-inteligentní člověk jest nad věcí a to on byl vždy.Jeho slova nebyla nikdy arogantnostmi a víra v lepší budoucnost se neskládá z jedné bytosti,na toto musí být celý národ,čili pomlouvači chyťte se za svůj pomlouvačný nos,kdyby vás nebylo , Havel by tu dokázal udělat/ne sám/ jiný,lepší svět,a také tomu tak je už,hlupec jde mimo a pan Havel je opravdu /i když už nežije/,ale v myslích mnoha lidí inteligentním člověkem v pravém slova smyslu.
  • Popisujete,že Havel kamarádil s Dalajlámou.Jenže tenhle Havel bez vzdělání jako kulisák,později prezident,když pozval Dalajlámu,byly toho plný média,ale,že na protest proti tomu zrušila čína veškeré kontrakty např.s TATROU Kopŕivnice,která musela na základě toho propouštět!!A mnoho dalších šrubů má tento kulisák na svědomí.Rozloučíme se s ním nad
    katafalkem slovy -Dost bylo Havla-na Ostravsku-chuj s ním- Teď nastane histerie,ti co jsou úplný hovna,ho budou opěvovat ,Vondrové,Kalousové,Nečasové a mnoho politických nul o který by si amer.president neopřel ani kolo.Celá republika uź těch debilků má plný zuby.
    • A koukám, další osel se tady vyjadřuje. Myslíš, že Havel může za to, že Čína rušila nějaký kontrakty a že se muselo propouštět? Nenadávej Havlovi, ale běž vynadat těm, kdo proti tomu protestovali a zavinili to propouštění. Myslíš si, že je Havlova vina, že neměl vysokou??? On studovat chtěl, ale nemohl kvůli tomu podělanýmu komunismu. A přestaň se mu vysmívat, že byl kulisák, vsadím se, že ani nevíš, co slovo kulisa znamená....A nezáviď, že byl prezident, akorát závidíš! Když se ti to tady nelíbí, tak kandiduj tady a změň to, udělej tak velký změny, jako udělal Havel vole, věř si trochu neee???
    • :-)))
  • já jsem celá léta,kdy pan prezident Havel působil v této funkci-měla k němu zvláštní cit,k nikomu jinému tak,Havel na mne působil jako pokojný člověk,v klidu a míru bral všechna svá stanoviska a nehysterčil nikdy...jeho hry se mi líbí,musí k nim být doprovod inteligence s hora....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit