Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste banda měkkých čur*ků !!! *3*
    • zato ty ses jedinečnej pindolín *1*
  • Celá naše rodina smutní, nikdy bych neřekla, že budeme brečet při úmrtí politika! Ale on byl vzácný člověk a v této společnosti nikdo jiný takový není ! Jen se podívejte na dnešní naše politiky - hrůza !
    Takže milý pane prezidente Václave Havle, odpočívejte v pokoji ! Budeme na Vás s láskou vzpomínat !
    • Zas to nepřehánějte, zlaté vejce ne....l!!! Každý obyčejný by byl dávno na pravdě boží!!! *16*
  • Hlavně se z toho neposerte. Je jisté že jisté zásluhy na naší vratké demokracii má,to by bylo asi tak vše. Vzpomenu li na počátek jeho prezidentování v roce 1990 prohlásil ku příkladu že lidé žijí v králíkárnách (paneláky) ale nebít těchto bytů tak by jsme bydlely bůh ví kde. Také mimo jiné prohlásil v tomtéž roce že nepotřebujeme senát a fungovalo to bez něj (bohu-žel jen 5 roků,v roce 1995 se senát opět poskládal) . No teď jsem už jen zvědav jak Dáše vypočítají vdovský důchod , jestli z důchodu co měl Václav 100´000,-Kč no tak to potěš.
    Bohu žel je mnoho lidí ve výších svérách kteří by si měli vzít k srdci jeho motto .
    • Hmm, jasně a proč lidi bydlejí v králíkárnách? Protože je postavili komouši, za jejich vlády byl skoro nesplnitelnej luxus postavit si barák, na výběr bylo ze čtyř typů a beztak se muselo čekat donekonečna na schvální ke stavbě, tak komoušům nezbývalo nic jinýho, než lidem postavit paneláky. Vsadím se, že nejradši by je nechali bydlet na ulici, ale kvůli tomu, aby se vyhnuli protestům, tak jim z nouze ctnost postavili aspoň králíkárny - ano, jak pro králíky, protože komouši se k lidem chovali jak ke zvěři. A nezáviď Dáše její důchod, právem jí náleží a přestaň se otírat o Havla, nebýt jeho, tak by ti komouši brzo zabavili i tu králíkárnu a chrápal bys na louce pod širákem, v lepším případě v krmelci na seně.
    • Jo, až na to, že čecháčci si vykládají demokracii po svém. Jako anarchii a bordel!!! *16*
  • Děkujeme pane prezidente!
    Škoda, že se ti dnešní politici neřídí těmi principy jako Vy a jen o nich teď tak intenzivně v televizi mluví.
  • Děkuji vám pane prezidente za svobodu slova která je dnes na rozdíl od doby před rokem 1989. Čest vaší památce.
  • Havel-symbol svobody *14*
  • Jasně, když má někdo jiný názor je komunista a fašista!!! Být v době 1989 místo presidenta SSSR Gorbačova tam Stalin nebo Brežněv, tak to tady dopadlo jako v Madˇarsku v roce 1956. Nikdo nechtěl tenhle americký systém, ale něco mezi tím. Gorbačov jen chtěl reformu komunismu. Havel ani 17.listopadu nebyl v Praze, jen se chopil příležitosti a udělal ze sebe modlu demokracie v ČSSR. Ale na druhou stranu kdo by toho nevyužil?? Každý!!!
  • Tak Havel už to má taky zasebou. Nejhorší na tom je, že je schopný škodit i po smrti.
    • No comment, pako blbý, aby jednou nepřišla doba, kdy si budeš přát, aby byl naživu vole.
    • jo no ty se šfakt pi*us on byl super je to symbol svobody ty imbecile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Seš teda hodně velkej ubožák ty si nikdy v životě nic nedokázal ale on dokázal spoustu věcí!!!!!!!
      • a co jsi dokázal ty chytrolíne když máš takové názory, máš vůbec dokončenoou základku? :-D *1* *1* *1* *1* *1*
        • To víš že ji má dokončenou vole a určitě má i dvě vysoký, teď totiž není problém jít na vejšku na rozdíl od dob komančů!!!!!!!
    • Tak ty jsi slušně mimo mísu... *15*
  • Jestli je někdo osobnost, tak pan Havel.! Děkujeme..!
    A je pravda co se říká, je největší osobnost 20.století.
    Odpočívejte v pokoji.
  • Já jsem ho vždycky měla ráda, v poslední době se mi líbily jeho názory, mluvil dost trefně a otevřeně. Líbilo se mi, že dokázal naslouchat svému lidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit