Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste komunisti? Havel něco dokázal vy blbci!!

    Odpočívejte v pokoji a hezky se tam ze shora na ty blbečky povzneste a zasmějte se nad tou jejich blbostí *12*

    Odpočívejte v pokoji pane Havle! *3*
  • Dovolím si říct, velká ztráta v našich dějinách...
  • smrtko jses blbec a chudak takle urazet pana havla
    • Ano přesně umí p. Havla urážet, ale nedokážou dokázat co dokázal on. Je mi vás líto vy ubožáci.
      • Přesně tak, vy pomlouvači, jste banda zamindrákovaných kreté*nů a idiotů.
      • jessi jses dobrej aspon nekdo
  • Byl dobrý člověk je to škoda :( upřímou soustrast celé jeho rodině
  • Václav Havel dnes odešel :( Budete nám chybět, bez Vás tu zůstane prázdno. *13*
  • alkoholik který si podlomil zdraví chlastem hulením ..nikde nikdy nestrádal ..přisluhovač každé vlády
    • Svataá Pravda :-))) *4* *4* *4* *4*
    • blbecku chlastas sam tak neurazej pana havla
  • .havel je ten největší lhář a zrádce lidu
    • Tento komentář mohla napsat jen nějaká nula, která si nevěří, je bez vzdělání a sám nikdy nic nedokáže. Buď od té lásky a aspoň si přečti nějakou inteligentní knihu (samozřejmě myslim historickou a ne časopis) nebo aspoň ten jeho životopis. tato země má jediný problém, vyživuje si takové s prominutím debily, kteří nic neumí a ještě to dávají dost najevo a to spokojenější a vzdělanější vrsta se může tak akorád zasmát nad v tomto případě tvojí blbostí
    • On že byl zrádce a lhář? ty musíš bejt hroznej on byl totiž jediný celkem slušný prezident u nás v Česku, kvůli komu si myslíš že naše zem byla svobodná těch zhruba 22 let, co? on alespoň od Klause něco dokázal...
      Je mi šíleně líto, co se stalo. Ale koukám, že je vás tady takovejch víc, jako je Jenda. Mě by huba upadla kdybych to o něm řekla.
  • ...

    Jaj vsici ste rubky....to je dobrej referat do skoli mam za 1 diky tyhle strance..!dekujam mocinky ps:pozdravuje pana Havla *3* *3* *3* *3* *3* *3* *16* *16*
    • blbeckove
  • vskas

    Pane Havle stale cekam navasi odpovjed a porad se nic nedje toste tak za neprasnen a nebo uz nemate zaje proste jste za vodou a dejtemy vsichni pokoj.mohu vjedet kolik stoji vase ochrana s vasim prezidenskym duchodem.domnivam se ze vi si asi domnivate ze v americe to tak vedou tak procne i unas ze. ale je tu mai detajl ameryka je neco jineho nes cesi to je hnedna prrvni pohlet jasny. Hesky den a naschledanou Jiri
    • Jako když sem něco píšeš tak se nauč češtinu to tvoje vjedet nebo vsaz nebo hesky ...Proč by ti odpovídal ?! *3*
    • Re: vskas

      Bohuzel s vama nemohu s nicim souhlasit .A ze je prace to mne nechcete rozesmat .Co se tejka komunismu nema nic spolecneho s nacismem to spise kapital +nacismus = dnesni bordel a Havel to vse promicha v bidu
      • Re: Re: vskas

        neznam vase vzdelani a ani mne nezajima ale vi kdys otevro stranky prace tak bych si vzinajaku nasl.ja komunysty prirovnavam k nacistum protoze se chvali stejne k lidem.
        • Re: Re: Re: vskas

          ale hovno ty pico jedna zmrdaná vykurvená. Vždyť oni nikomu nic neudělali, ty vymradanej curáku
          • Re: Re: Re: Re: vskas

            zkus se nad sebou zamislt. myslis ze sila slova ti pomuzou k intligeci? *7* *7*
        • Re: Re: Re: vskas

          Tak asi takhle tohle co predvadeji v dnesni dobe napr ods na tom jse snad zchodnem . Nechci se hadat jde mne o rozumnou debatu Kolik mate roku mohu hadat co 48
          • Re: Re: Re: Re: vskas

            mne je 47 a matwe pravdu nema cenu se dohadovat stejne je to nezajima a stejne si delaji co chteji .je to hrozny me vzdelani neni velka ale co se deje vnasi republika. do zahuby. nema cenu se nervovat stejne se to nezmneni. jenom nepochopim co dela Katerina Zak u zelenych kdys nevi co je bio palivo. lidi co vi nato? *15* *15* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: vskas

              ano mate pravdu musim jen souhlasit mne je 26
  • Nevěřím!

    To je trapné. Vždy byla rivalita až nenávist mezi Klausem a Havlem. Když byl Klaus na straně ODS, tak byl Havel proti a sotva se Klaus odvrátil, tak je najednou Havel pro ODS. Pane Havle už ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit