Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Havle, zničil jste tuto zemi.
    • Svatá pravda ufone :-)
    • Svatá právda :-)
    • Re:

      ses magor ufone
  • jaka je ta nejnovejsi knizka Venci?

    Byla bych strasne rada kdyby mi nekdo napsal jak se jmenuje nejnovejsi knizka Vaclava Havla.... *9* ....Moc diky.... *3*
  • Dopis

    Dobrý den pane Havel, mám na Vás dotaz,který neumím a nejde napsat.Moc rád, bych si o mém problému promluvil s Vámi (jste člověk,který na obrazovce, na mě udělal ten nejlepší dojem a s důvěrou se k Vám obracím o radu odborníka).Chápu vaše vytížení,ale jedno setkání s člověkem ,který by potřeboval od Vás radu ,jak daní problém vyřešit.Pokud ,jako hodně populární člověk ,jste ochoten mě kontaktovat moc a moc děkuji a vážím si toho. Moc děkuji Standa Křížek ,mobil-737558996,e-meil LRU.predmerice@seznam.cz
  • venda jo enda

    venda klausu je moudřejší než byl venda havel.ahoj prostitutka diana říkejte mi bejby. *5*
  • oprava adresy z min příspěvku

  • *3* *16* *15* *13*
    • jksdfhukjkf

      je to kokot *1* *9*
  • Chtel bych vydat knihu.

    Vazeny pane! Chtel bych vydat knihu muzete poradit? PS:Kniha uz je napsana....
  • dotazy

    Věděl jste o estébáckých donašečích ve Vašem okolí? Když se Vás na hrádečku televize ptala,jest-li lidé přijmou Vaší brzkou svadbu po smrti Vaší ženy,odpověděl jste,že Vám na názoru lidí nezáleží.Platí to stále? Vaše bránění komunistů po revoluci umožnilo jejich ovládnutí ekonomiky této země.Bylo to správné?Mají lidé pravdu,když říkají,že jste byl také agentem STB?Za odpovědi předem děkuji
  • Fajn stránky.
    • Re:

      Ne nejsem normalmíííííííííííííí íííííí!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Jsem hrdý na V.Havla

    V poválečné historii,je to snad jediný statečný a moudrý člověk na kterého je většina čs.národa hrdá a právem.V zahraničí je nejznámější ze všech českých osobností. V dobách totality se nebál vyslovit svůj názor veřejně i za cenu,že šel do vězení.Současný prezident Klaus se bál podepsat petici za propuštění V.Havla na svobodu.Zde vidíme rozdíl,pokud se jedná o statečnost obou prezidentů.
    • Re: Jsem hrdý na V.Havla

      ty ze si dr?? tak to bych se na to podival. predpokladam ze pises z jedlickova ustavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit