Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JOOO

    Trapak!!! šedivej!!! Do plynu s takovyma vychcankama.
  • osobnost

    Vaclav Havel je jeden z mála lidí tohoto světa, kteří se nebojí, nikdy se nebáli a nebudou se bát říkat své vlastní názory. Ať už se to těm, kteří nejsou tak stateční líbí nébo ne.
  • Díky za postoj projevený vůči diktátorovi,

    jakým Putin nepochybně je. Poslouchám německou televizi, kde se dovíte, co naše tv netuší, resp.vědět nechce. Udělal jste pro naši zemi najmě v zahraničí obrovskou práci, za které Vám rozumný a nezaslepený člověk musí být vděčen. Nesouhlasím se všemi Vašimi názory a postoji, ale jste pro mne po Masarykovi druhý vážený prezident. Pokud byste tyto řádky snad četl, o čemž mám pochybnosti, přikměte mé uznání a přání všeho dobrého.
  • Havel

    Myslím si, že pan Havel byl celé období odtržen od reality. Nikdy nepoznal nějaké i minimální strádání a proto vůbec nemůže pochopit potřeby normálního "člověka. To se znásobilo za jeho presidentování. V roce 1989 do všeho spadl úplně nepřipraven a ovšem později se s tím vyrovnal. Jeho největší chybou bylo jeho rozhodnutí propustit v rámci "jeho zvolení" všechny kriminálníky!!!Na jeho objahobu mohu říci, že ještě větší diletant je dnešní pres. Klaus!!!!!!
  • Názor

    Pane Havle, nechtěl bych být ve Vaší kuži a umírat někdy v budoucnu s představou, že jsem pod roužkou spravedlnosti, pravdy a humanity dotách do téhle země ten největší bordel na světě. Jen hlupák nemůže vědět, že s takovouto "demokracií" čeká lidstvo něco strašného. Na rozdíl od Vás, mě může těšit, že na tom nebudu mít žádný podíl.
    • Re: Názor

      Uplne presne jsi tyo vystihnul....Jsem rad ze lidi se pomalu zacinaj probouzet a vedi ze ten ktereho vetsina po 89 mela za boha je vlastne SATAN
      • svatá pravda ale všichni jsou zaslepeni tou jeho slavnou demokracii která nás dostala do sraček v jakých sme...
  • Dobrý den pane Havle, přeji Vám šťastné a veselé vánoční svátky...ze srdce Linda Palenčárová
  • názor

    Souhlasím s tím, že na Hradě nemá co dělat vlajka EU. Kocáb nemá pravdu. Je to jenom jeho populistické gesto. Až budeme plnohodní členove EU tak možná ano. Zatím si necháváme jenom poroučet a diktovatt. Jsem strašně rád, že je konec Vašemu poklonkování a Vašemu prezidenství. Nedokázali jste pro nás udělat celkem nic. Vážím si Václava Klause jako nynějšího prezidenta, protože není žádný lezdoprdelka a bojoje za srovnatelné podmínky pro nás pro všechny.
    • *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Havel

    Havel je z rodiny kolaborantů a je ostudou čechů že takový živel mohl se stát prezidentem
  • bez názvu

    Mám dojem,že o Vaše moudra tady nikdo nestojí. Věnujte se raději svým jakoby hrám.Myslím,že do jejich prostředí zcela zapadáte.
  • Humanitární bombardování

    Vážený pane exprezidente. Chtěl jsem Vás požádat o vysvětlení termínu humanitární bombardování, který jsem slyšel z Vašich úst. Nyní proběhlo bombardování v iráku, při kterém zahynulo několik set civilistů a bombardování bylo označeno jako humanitární. Prosím vysvětlete mi to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit