Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace

    Gratuluji venco, že v akci Největší čech jsi byl zvolen před Učitelem národů Amosem, kterej ti kouká do prd...le. V Neratovicích ještě žijí tvoji spolužáci, kde jsi byl superarbitrován z učiliště pro mimořádné nadání chytrost!!!!!!!Hezky zní jevištní technik stejně jako podlahová kosmetička. To povolání v pivovaru je vystihující. To jsme se měli.Zadarmo se nachlastat!!!
  • Největší blbec republiky

    Takovej blb se stal prezidentem jen omylem,taky to tady rozprodal,zisky šli jemu do kapsy a lidi jsou slepí.
  • je to možné ? Panu Václavovi nedovolili studovat, ale jeho bratrovi ano a dokonce v cizině
  • vše nej

    Vážený pane Havle, / pro mne stále pane prezidente/ dovolte,abych vás pozdravila v den Vašich narozenin a popřála vše dobré, krásné a nej... a hlavně hodně zdraví, ať Vás ty mlhavé podzimní nepříjemnosti, které nás čekají, nesužují na těle ani na duchu!! Dovolím si i pozdrav pro Vaši paní. Vždy mě potěší, když se objeví na obrazovce - ať už v rolích filmových, nebo v životní roli současné. S úctou Jana Kozlová
  • prosba

    Dobrý den jmenuji se Jiří Krouza a jsem studentem jenž se chystá dělat seminární práci o obsahu 5ti stran na téma "Václav Havel",pomohlo by mi ,zaslání jakých-koliv informací o našem bývalém prezidentovi panu Václavu Havlovi (ze života,o jeho literárních dílech a jiné ).Prosím posílejte mi je na můj mail: JiriKrouza@seznam.cz Děkuji Vám.
  • Havlovi nacisti vezni okupuji/rozkradli,,,,

    Zprava o rozkradani ceskeho narodniho majetku v 90.letech 20.stoleti > 27.4.2005 (autor neznamy) > > Nasledujici zprava neni a nemuze byt uplna a ani si neklade za cil byt > uplna a vycerpavajici. Je velmi pravdepodobne, ze rada trestnych cinu a > "tunelu" z jejiho spektra uplne unikla ci je zachycena jen castecne ci > okrajove. Presto se vsak snazi zdokumentovat zlociny a kradeze narodniho > majetku, ktere probehly v devadesatych letech, to vse predevsim na zaklade > pravdivych ci obecne znamych skutecnosti a faktu, jejichz relevanci a > pravdivost si muze kdokoli overit. > > Jejim ucelem je jak zdokumentovat a zachytit spachane zlociny, tak obvinit > jejich pachatele. Z drtive vetsiny jsou to byvali komuniste, agenti StB ci > KGB. > > Geneze: Neudrzitelnost komunistickeho rezimu na konci 80. let 20. stoleti > prinutila cely tehdejsi bolsevicky establishment jednat. Byl vyslan signal > do kontrolovanych disidentskych kruhu k zahajeni "revolucnich" kroku. Je > zajimave, ze vetsina dulezitych osob, ktere pozdeji obsadily vysoke statni > funkce ci tunelovaly banky, se rekrutovala z Ceskoslovenske akademie ved > (CSAV), a to vesmes z Prognostickeho ustavu. V teto instituci plne > vysokych komunistu pusobily jmena jako Komarek, Klaus, Zeman, Ceska, Dyba, > Dlouhy, Ransdorf, Salzmann, Jezek, Klausova a dalsi. Predstavovaly jak > kadrovou rezervu pro novy rezim, tak kadrovy nomenklaturni rezervoar > rezimu stareho. > > Sam sef Prognostickeho ustavu, presvedceny komunista, pritel Che Guevary a > mistopredseda vlady CSFR v roce 1990 Valtr Komarek ho oznacil za "skolu > revoluce". Tato revoluce si, jak znamo, ziskala prizvisko "sametova", a to > vzhledem k jejimu bezkonfliktnimu a temer konsensualnimu charakteru. Uz to > naznacuje, ze se nejednalo o revoluci v pravem slova smyslu, ale o > programove predani moci, resp. o udrzeni moci v rukach komunistickych > kadru. > > Jiz prvni kroky Obcanskeho fora v cele s Vaclavem Havlem naznacily, ze > vubec nejde o zadnou revoluci, ale jen o zmenu systemu rezimu. Bohuzel ve > vyvolane euforii a v nadeji na zbaveni se komunistickeho jha se vyskolenym > bolsevickym "revolucionarum" z Prognostickeho ustavu spolu s Havlovymi > disidenty podarilo splnit svuj ukol, zmenit rezim a ponechat komunisty > fakticky u moci. Symbolickym a zaroven tragickym vyjadrenim tohoto faktu > byla instalace Mariana Calfy, v te dobe jeste aktivniho
  • Marioneta

    Zvláštní je, že dnes je mezi osobnostmi marioneta.....divný svět.
  • Třeba pomůžete

    Dobrý den ,Jmenuji se Luděk Lepší jsem váš fanda a vaše žena je pro mne příjemnou ukázkou toho co dokáže láska a cit vzdát se pro lásku herectví je toho důkazem co dokáže láska. Jsem rozvedeny a smutný muž prostě 60 ročník .Fandím této době i když jsem dostal pár ran .Momentálně jsem tři měsíce bez práce a jsem dost na dně,je to neslušné Vás oslovovat a doufat že pro člověka jako jsem já snad můžete něco udělat . Jsem rozený organizátor co dokázal vždy vytvořit prostředí kde se lidé cítili příjemně, ovšem nemám nato školy ani doporučení.Žít dnes v Praze je otázka min dvaceti tisíc,to ale žádná firma nedá běžné je třináct hrubého je to strašné.Nechci Vás dál připravovat o čas jsem člověk který pro práci mě vhodnou žije nic jiného nemám ani lásku a cit druhé osoby tak alespoň radost z práce to mě stačí.Co bych rád dělal ,osobní řidič stín svého šéfa,vedení kolektivu lidí a zajištění bezproblémového chodu.Prosím pokud pro Vás nejsem jen otrava pomozte. Luděk
  • mýlka

    Tu podporu techna jste myslel opravdu vážně? Váš příznivec a v OF váš dá seříci kolega.
  • poděkování

    Vážený pane Havel, přijměte ode mne poděkování za dnešní podporu demonstrantů na Letné. Události posledních dnů sleduji prostřednictvím televize s velkým napětím. Vaše účast mne utvrdila v mém náhledu na věc. Ještě jednou díky. Ljuba Sojková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit