Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Země je rozkradená, zdevastovaná, vidíme úpadek tradičních hodnot i morálky. Tento režim zemi vytuneloval, mladým nenabízí vůbec nic a na naše starší spoluobčany kašle".
    Toto zaznělo na dnešním mítingu. Kdo zde zavedl tento režim? Občan Havel.
    • To je zvláštní, Jancsi, mě občan Havel zas říkal, že ten největší bordel tady děláš hlavně ty.:-DD Tak jak to teda vlastně je??
      • Vidím ty slépko, že ti pánbů nadělil moudrosti. Tak to je. Co bych tak vysvětloval magorovi? Tak si běž pokecat s Havlem a neopruzuj. A právě naopak, ti co podporují Havla, tak ti jsou spoluzodpovědni za ten bordel co tu je. Až bude demonstrace proti tomu bordelu co tu Havel zavedl, tak běž do ulice s transparentem: Ať žije Havel, Havel náš vzor. A uvidíš, kde je pravda. Budou tě chválit nebo ti natrhnou dršku od ucha k uchu?
        • Jestli máš všech pět pohromadě, tak ti musí dojít, že Havel tady žádný bordel nezavedl, to tady zavedli dnešní politici a jen ubožák hází veškeré problémy společnosti na jednoho člověka. To pochopí ale jen inteligentní člověk. Mimochodem, drŽka se píše se Ž. S tebou nemá cenu se dohadovat.
          • Běž do háje ty náno. Houby víš o Havlových lumpárnách. A když nevíš, tak raději sklapni. Běž na Havlovo letiště, nasedni na první letdalo a odstartuj do havlstánu. Každý normální člověk než něco řekne, tak si to když ne prostduje, tak alespoň pročte. Je toho plný internet o Havlovi. Čau nádhero.
            • To víš, že jo....spi dál. Krásné sny, náááááádhero.
  • http://xqyz10.blog.pravda.sk/2012/11/21/pravda-o-havlovi/

    Citace z článku:

    Václav Havel je dokonalý symbol falešné a pokřivené morálky naší společnosti. Na úpadku morálky a národního cítění se Václav Havel podepsal ještě více, než celý komunistický režim. Ten, kdo jej uznává a uctívá jako “morální symbol”, tímto zároveň přijímá tuto pokřivenou a neupřímnou morálku za svou.
    • Naprosty souhlas
  • Kdo to tady ku*va vystupuje pod mým nickem?
  • A mohla bych, pane Kájo, vědět, kolik Vám je roků? Já jsem měla narozeniny před 14ti dny.
    • Já jsem měl 28 před 14ti lety. Je to dost co? Na druhé straně po třicítce už by měl člověk mít rozum. A po čtyřicítce už by měl umět přemýšlet o společnosti ve které žije a měl by umět dělat závěry. A můj závěr je, že ten chlívek co tu je neudělal Havel, na to jedinec nestačí, ale zavedl tady systém, který umožňuje, aby jeden beztrestně a svobodně okrádal druhého. A mohu za to i já, že na sobě nepracuji? No bláboly pravičáků, kteří se snaží přesunout zodpovědnost na všechny, kromě sebe. Tak pá slečno X, jdu si zopakovat od J.A.K: Všeobecná rozprava o nápravě věcí lidských. Ten člověk byl přesvědčen, že když budou všichni vzdělaní, tak to podpoří rozvoj společnosti. Bez studia klasicků to nejde. To potom jsou bláboly ala Havel.
      • Já si nemyslím, pane Kájo, že byste měl hodně roků. Nemyslím,že by to bylo dost. Nezlobte se, že píšu až teď, doma se na tuhle diskuzi nemůžu vůbec dostat, tak píšu odjinud. Já zase jsem toho názoru, že za ten bordel tady můžeme všichni, celá společnost. Ale, jestli Vás můžu poprosit, klidně zas něco napište, myslím něco zase z nějaké knížky, docela pěkně se to čte.
  • Stydím se za příspěvky zde uvedené.Pisatelé nesahají panu Havlovi ani na paty.Já sám jsem leccos vyčítal, nejvíce jeho nejsme jako oni.S komunisty se mělo zamést hned po revoluci.Ale kdy vidím dnešní politickou situaci a hlavně estébáky prošpikované ANO, je mně z toho špatně a říká pana Havle vraťte se.
    • Jediný dodnes nepromlčený zločin komunistů je ten,že když Havel,Klaus a jim podobní darebáci vlezli na tribuny oblbovat národ budoucím kapitalistickým rájem,je komunisté,hned na té tribuně nepostříleli.Kdyby to tehdy udělali,tak dnes nemuselo být Česko na pokraji státního bankrotu.
    • Já bych byl také rád,kdyby se Havel vrátil a byl živý.Pak by jej bylo možno,za oblbování národa Čechů, narazit na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.Bohužel už se nevrátí.Tak holt budeme na kůly narážet jiné lumpy.
    • Veškrna se nemůže vrátit,smaží se v pekle,vrátit by se měl jan žižka a vykopat tu bandu pravdoláskařů
      • Je pravda,že pan Havel je vše ničil
    • No fajn a co mi řeknete na to že HAVEL byl v 60tých letech členem KSČ???
    • Pane Karle vy jste naivní. Co rozkradené a vytunelované podniky po té slavné sametové revoluci. Stydím se,že jsem tenkrát chodil na náměstí! Rozkradené Poldi Kladno,vytunelované Oděvní závody Prostějov,deset tisíc lidí bez práce a mnoho dalších podniků ani nepočítám,kriminalita,to vás vůbec nezajímá? Hlavně že je Havlovo letiště.
  • Hele Venco nechtěj mně dát ani reflexní vestu na Moravě Javorník a u Babiše Cm Combik fekal préj jsou fasovány na jména hadr z číny za hrst rýže to jsou natom bídně v Bánskéj štjavnici i ve štítnej nemaj místo ani vopírat se volopatu,pro lidi který vyškolilo USa a maj názor vp Vo demokravciji že Sametovou dělali jen kvůli nákupům v Pařížská ulice neb do Kartner ve Vídni jste to měli daleko vy Pražáci.
    Není místo ani v místmním pivovaru Hrádek neb uzmuli budovu lidem co jim komunisti zabrali pole na JZD druhá křivda po Sametu vo který nemluvějkmotřiODS.
    Humanita se nevoplécí nakole nakole bez sponzorů o vodě a koncentračním menu od dobrodinců nedaleko Italskýho kláštera Slvajky Sylvajky bral by jsem i trabanta do kopce pře tisícovku a ani nevochutnal mlíko vod krav Babišovi investice.
    Naco vyrábět dusík za tři miliardy Agrefortu když fekalijí je více než dost které na vobčany kálí politici nevyškolení i vyškolení si zvýšili platy.
    Venco jako disident jsi dostával many many ze Západu a bavil se jen jsi se neměl mýchat do politiky to tě ničii fízlové děs a hrůza co jsi musel prožívat zničilo ti zdraví i Olině Slovence překrásné té vopomenuli odhalit sochi ta tě držela nad vodou odhodlaně a vobětavě jedině Slovenky to by žádná češka nedělala za komunismu vždyt co bylo spiloty RAF ty vopouštěly manželky v padesártých létech když jim dávali páni JUDR doživotí nebo provaz.
    Venco myslím na Tebe když jezdím potmě přes kopce Bílích Karpat Lowely Lady a Vysoká škola Ferdinand Důbravy místo kde Budha dává sil ale i jeptišky Italky z klášter v nížině řeky Váhu jsou přínosem pro lidi díky Tvé cestě kterou jsi vedl.

    Antonín Brachtl
    • To je humální jak si naši poslanci stále zvedají platy. Pan Havel toto vše kdysi umožnil
  • Ukázka z díla Václava Havla. I když pro Villibauda je to jako házet perly sviním.


    "My všichni jsme tak trochu to, co jsme byli včera a trochu to, co jsme dnes. Někdo víc jsme a někdo víc nejsme. Někdo jenom jsme, někdo jsme jenom a někdo jenom nejsme. Takže žádný z nás úplně není a každý zároveň není úplně. Jde jen o to, kdy je lépe víc být a míň nebýt a kdy je naopak lépe míň být a víc nebýt. Ostatně ten, kdo příliš je, může brzy vůbec nebýt, a ten, kdo za určité situace umí do jisté míry nebýt, může zas o to lépe za jiné situace být. Nevím, jestli vy chcete víc být nebo víc nebýt, a kdy chcete být a kdy nebýt, ale já chci být pořád, a proto musím pořád tak trochu nebýt."
    • Tak tomu se říká kravina na entou. To je jak v té pohádce s královými šaty. Až jednou řekne někdo že Havlova dramata a vůbec tvorba jsou nesmyslný blývajzy, tak celý dav řekne anoo, to jsou teda kraviny. A pravda bude venku. Ať si to čtu jednou, dvakrát, pětkrát, tak v tom úryvku vidím jenom nesmyslný blábol na úrovni Havla.
  • Ok *3*
    • Ty jsi taky duchovní hodnota,idiote!
  • .havel je ten největší lhář a zrádce lidu
    • Tento komentář mohla napsat jen nějaká nula, která si nevěří, je bez vzdělání a sám nikdy nic nedokáže. Buď od té lásky a aspoň si přečti nějakou inteligentní knihu (samozřejmě myslim historickou a ne časopis) nebo aspoň ten jeho životopis. tato země má jediný problém, vyživuje si takové s prominutím debily, kteří nic neumí a ještě to dávají dost najevo a to spokojenější a vzdělanější vrsta se může tak akorád zasmát nad v tomto případě tvojí blbostí
    • On že byl zrádce a lhář? ty musíš bejt hroznej on byl totiž jediný celkem slušný prezident u nás v Česku, kvůli komu si myslíš že naše zem byla svobodná těch zhruba 22 let, co? on alespoň od Klause něco dokázal...
      Je mi šíleně líto, co se stalo. Ale koukám, že je vás tady takovejch víc, jako je Jenda. Mě by huba upadla kdybych to o něm řekla.
  • Ja si to budu psat jak chci .Jestli o něm toho tolik nevíš tak ty za usedni do knihovny frajirku. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit