Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ááááááchjo kdo by měl rád václava havla když byl pro zlo bylo v to v novinách tak se koukejte do novin jak tady vidím že ho tak zbožnujete jako by ste ho milovali miláčci :( *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Nejprve se nauč psát a vůbec,když jsi tak chytrej,to nevíš,že noviny lezou do zadní části těla každýmu a když si nezjistěj to,co potřebovali,tak si polovinu vymyslej?Jste nějaký moc chytrý...
  • MartinDyntar
    Václav Havel se nejvíce zasloužil o povědomí ČR v okolním světe. Byl naším nejlepším českým prezidentem, a hlavně byl jedním z nás, byl obyčejným člověkem mimořádných kvalit. Ale v politice se nevyznám, proto bych o politice už raději nepsal. Tak zkrátka a jednoduše dnešní politici a rádoby zákonodárci už mu nesahaji ani po kolena - mám na mysli Václava Havla. Klimbajici se becherovka Miloš Zeman a spol. s Babisem, který patologicky lže a úspěšně krade a zneužívá evropské dotace a fondy ve svuj osobní finanční prospěch jsou ostudou naší zeme, pokud se dá vůbec ještě říct naší, protoze nám už tady s největší pravděpodobností přece nic nepatří. Všechno patří nadnárodním korporacím v tvrdém a v neuprosnem systému kapitalismu a jeho hodnot. To dál ponechám raději bez komentáře. Takže (...) a takže (...) ... (...)
  • Havel byl nejlepší prezident, který ctil morálku, což se o dnešních politicích říct nedá. Ctil slušnost, věrnost i pravdu. Jeho význam si v těchto dnech málokdo uvědomuje. Ono to teprve přijde.
    • To právě jsem chtěl napsat. Ono to teprve přijde. Dřív nebo později lidé budou mluvit o tom, že VH byl nevzdělaný, alkoholik, kriminálník, vlezdop..elka američanů a německý poskok. A neočekávám, že by nějaký pražák byl ochotný to přiznat. Takhle cinkat klíči na Letné za svobodu a demokracii vexláků, kontraverzních podnikatelů, mafiánských politiků, justičních mafiánů. Havel všechny podvedl. Sliboval lepší zítřek. Ale neřekl že jenom pro darebáky.
      • Až na to, že já nejsem z Prahy, ale to je jedno kámo. Havel toužil tento stát změnit k lepšímu. Za to, jak to tady nyní vypadá ale poděkuj dnešním pánům politikům, co jdou jen po penězích. Tohle tady Havel nezavedl. Havel zavedl svobodu, jenže prostý lid obecný si svobodu vykládá jako podvody, krádeže, loupeže.....takže nadávej lidem a ne Havlovi. A změň sám sebe.
        • Se mnou to nemá nic společného. Ale souhlasím, za ten bordel co tady máme mohou politici. Velmi správně. A nejvýznamější politik ze všech byl VH. Nebo snad ne? Takže za ten bordel může především a nejvíce VH. Ti ostatní jdou jenom v jeho šlépějích. Havel to tady chtěl opravdu změnit k lepšímu, ale ne pro český národ, nýbrž jenom pro své kamarádíčky, kterým rozdával státní a společenské funkce. Tak je to osobo X.
          • Myslete si, co chcete. Na vašich slovech nezáleží. Přijde doba, kdy vyjde najevo, kdo byl křivák a kdo to myslel poctivě. Havla tady můžete plísnit do haleluja, jemu tím neublížíte.:-) Neublížíte ani ostatním, prostě nikomu,možná tak sobě. Není pravda, že Havel chtěl dobro jen pro sebe a známé, chtěl dobro pro všechny, takže klidně dál věřte té překroucené pravdě, je to vaše věc. Každý přece něčemu věří, on čas ukáže, kde je pravda. Vy bohužel věříte lžím.
            • Jak píšete, na mých slovech nezáleží, tady se přece píše o HV ne? Havlovi různé názory neublíží, ale nám Havlovy názory škodí. Když se člověk dívá okolo sebe, tak každý den vidí, jak Havel naši zemi poškodil. Se změnou systému na kapitalismus se změnilo mnohé, půl milionu lidí nemá práci, lidé nemají na základní živobytí nemají na studia pro děti ba nemají ani na léčení nemocí. Slovo exekutor jsme před r. 89 neznali. Teď je to samá exekuce. Tento rok je již 65 tis. exekucí na seniory. Lidé mají strach otevřít dveře, aby je nepřepadl nějaký gauner. Všude se to hemží vrahama, zlodějama a násilníkama. Samé bordely a prostitutky. Kdo tu zkušenost ještě nemá, tak nechť se podívá na krimi zprávy. Lidé se navzájem střílejí, je mezi nimi 700 tis ks zbraní. Mládež je samá droga, jsme první na světě v používání marihuany a celkově jsme první na světě v neřestech. A vy tady osobo řeknete že já věřím lžím. Vůbec nejde o to v co já věřím nebo ne. Jde o to, že to co jsem zde napsal je realita současnosti a jenom nějaký magor nebo schizofrenik řekne že to co je, tak to není. Je to. A je to je výsledek práce Václava Havla. Budiž mu peklo těžké.
  • Clarisko, co je na tom špatného když člověk chlastá? No pokud právě nejmenuje nějakého ministra tak třeba nic. Ale jestli měl být Havel pro národ vzorem mravní dokonalosti, jak vy pravdoláskaři tvrdíte, tak si mohl chlast odříct. Ale to on nedokázal. A můžeš lásko nevedomosti konečně napsat, co udělal Havel dobrého pro národ? Já se obávám, že ty fakt nevíš a mlátíš prázdnou slámu. A tam ti nějaký Michal dole píše, že podnikatelé ani živnosníci nebyli, protože všechno bylo státní. To jsou pro tebe novinky co? Tak co udělal Havel dobrého? A piš v klidu Clarisko, nevztekej se, já vím že jsi na levelu nula.
    • Yohimbine, pokud chceš vědět, co udělal Havel dobrého,tak se psychicky seber a přečti si o něm nějakou pořádnou knihu a zapni u toho mozek a čti to v klidu a pokoře a ne se zaujatostí. Já to tady vypisovat nebudu, to musí pochopit každý z vás. Nechodím sem,protože nemám čas ani chuť si tady psát s nevědomou schízou jako jsi ty. Sbohem ty lásko nevědomosti (mimochodem,tenhle idiotský výraz by nevymyslel ani E.T.)
      • Clarisko, lásko nevědomosti, na rozdíl od tebe jsem všchno co se dalo o Havlovi přečíst, včetně těch jeho "uměleckých" děl přečetl. Já vím, co byl Havel zač. A ty jeho blívajzy se nečtou v pokoře, nýbrž s rozumem. Nevím poč by se měl člověk pokořit před Havlovými paskvily? Clarisko, máš nespočet možností napsat, co Havel udělal pro Český národ dobrého. Tvrdíš že nemáš čas napsat o dobru které Havel pro lidi udělal. Ono je to tak, že ty totiž nevíš a proto to ani nemůžeš napsat. Nemusíš si psát se schízou (stejně nevíš co to je), ale kdyby ses pokusila to Havlovo dobro sepsat, tak bys udělala dobře nejen pro sebe, ale pro všechny pravdoláskaře, kteří stejně jako ty nevědí, že nevědí.
  • ahoj jak je
    • ok
  • hahahahaha václav havel je idiottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
  • Václav Havel a Masaryk byly nejlepší prezidenti ČR.Zeman je jen hulvát.Zeman je ostuda Čr.

  • Byl to supr chlap.. *1* *13* *16*
  • Pane Havle vzpomínáme!!!

    Vzpomínáme na dobu, kdy všichni měli práci a nikdo neumrznul pod mostem. Vzpomínáme, kdy u zubaře se nic neplatilo, v lékárně 1Kčs za recept. U doktora také nic. Lázně byly pro každého. Rodinná rekerace za pár korun. Nájem za byt, plyn, elektřinu a vodu 400Kč. Vzpomínáme na dobu, kdy jsme si byli všichni rovni a kdy nebyli chudáci a miliardáři. Vzpomínáme, jak nám mnohdy bolševici znepříjemňovali život, ale oprtoti tomu co předvádí kapitalisti bylo v této zemi dobře. To vše jste nám pane Havle vzal. Proto nevzpomínáme s láskou.
    • Ano,účet za nájem byl 400 Kč,ale měsíční mzda byla 1200 Kč. Koukejte na to ze všech úhlů a nevytrhujte věci z kontextu.
      • Už jste se probudil? Já nemluvím o roce 1960, ale o r. 1989 a to byly platy tak 3000 a víc. Protože jsem tu dobu prožil, tak vím přesně, že za byt a energie se platila asi DESETINA platu. Dnes platí důchodci 75% důchodu. Mnohým na den zůstane na jídlo 30Kč. Jak říkali v TV. Běžte se dnes vyřvát na Václavák a nezapomeňte si vyhrnout nohavice abyste nevypadl z kontxtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit