Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruhu pokrytče villibaude alias gogo tanečníku alias havlaso alias herberte a kdoví co ještě. Je to velice trapné sem psát pod více nicky a navíc je to velmi průhledné.
  • Pro tu ovcu:

    Už po třetí opakuji, že v mnohém jsem Havla obdivoval. Můžeš mně ovčane napsat, kde ho očerňuji? Nikde. Jenom jsem chtěl poukázat na lidi, kteří jsou hluší a slepí. Vyhrnou si nohavice. A ve tvém příspěvku čtu: idiot, magor, přiblblík, lejno.... To se hned poznají ti pravdoláskaři, kteří se nachází ve stavu naprostého morálního úpadku. Maštěstí je těch pravdoláskařů velmi málo. Drtivá většina už prohlédla. No někomu to trvá déle a někdo neprohlédne nikdy. Prošel jsem si pár diskuzí dozadu a zjistil jsem ovčan XXXXXXXX, že jsi jediný, kdo zde píše pozitivně o Havlovi. JEDINÝ. Už víš ovčane, proč Havel nosil krátké kalhoty? Nevíš a nikdy nebudeš. Místo vědomostí máš v hlavě ...... Nechci zde to slovo napsat, abych nebyl stejný ubožák jako ty.
    • Odkdy je slovo idiot, magor symbol úpadku? Pokud se nepletu, to jsou odborné termíny, které se používají pro vyjádření stupně inteligence. Ale to ty jako pseudointeligent nemůžeš vědět. Zeptej se jakéhokoliv doktora chytráku. A co ten tvůj výraz h.... v tvém příspěvku? To není symbol úpadku? Ale ano je, vy komunisti se v tom vyžíváte jedna báseň, lži, nenávist, útlak, to je vaše krédo a parketa. Viď komunisto? *1* *1* *1*
      • Pleteš se Clarisko. Na posuzování inteligence se nemusím ptát doktora. Když tak psychologa nebo psychiatra. Já vím, ty nejseš schopna ty pojmy odlišit. Mentální retardace začíná lehkou (pásmo 70-50), střední (50-35), těžkou (35-20) a hlubokou (<20). Dříve se používaly pojmy deebil, imbeecil, iddiot a kreetén. Magor není žádné odborné označení. Prolistoval jsem si starší diskuzi, kde jsi jednoho občana počastovala pojmem (cituji)"zmrde" a jiného pojmem "starej vocas". No, na mladou dámu, 28 let, černovlásku je to síla. Škoda Clarisko, kdybys nebyla tak vulgární a tak nevzdělaná, tak jsme si mohli pokecat.
        • Bohužel s tebou není o čem kecat. A mimochodem, není psycholog a psychiatr taky doktor??
          • Psycholog a psychiatr je rovněž doktor. A nezapomeň si to ověřit na internetu, když takový základní věci nevíš z hlavy. *3*
            • Když člověk neví že neví, tak se holt nedá nic dělat. Jsou tituly třeba JUDr, RNDr, RSDr, PhDr, PhamDr, PhD, PhT. Všechno to jsou doktoři a nebudu se ptát doktora věd technických na inteligenci. Takové věci se nehledají na internetu, to ví každý "normální" člověk z hlavy. Ty žádný akademický titul nemáš a jestli máš maturitu, tak to jenom díky pokleslému čs. školství. Havel žádnou školu také neměl, z něho ta nevzdělanost přímo vyzařovala, stejně jako z tebe Clarisko. Že Havel nic nevystudoval jsem si ověřil na netu. Clarisko, nikdy není pozdě, ve tvém věku můžeš hravě začít studovat. Jsou lidé toužící po vzdělání, aby nebyli burani. Znal jsem jednu paní, co odmaturovala v 60ti letech. Nejhorší je, když člověk něco plácá, nějaké pitominy a ani NEVÍ, že to jsou pitominy. Havel také nic neuměl, máš dobrý vzor Clarisko. Pán s tebou.
  • Takže si to shrneme, podle doktůrka Stantze (mimochodem, krásné německé jméno), zaručeně nejchytřejšího a nejinformovanějšího je situace následující: Američani jsou největší kryplové na světě, protože si sami odpálili WTC. Navíc ke všemu cvičí teroristy, aby mohli šikanovat svůj vlastní lid. V Americe je zkrátka strašně špatně a velice špatně se máme i my a Západní Evropa, kde lidi umírají pod tíhou vlády hlady, nemohou poslouchat zahraniční hudbu a číst knížky zahr. autorů. Naproti tomu veleúžasná Čína s Vietnamem, které mají tu nejúžasnější ekonomiku na světě (i když tam jsou popírány základní hodnoty jako úcta k lidskému životu-ale to přece vůbec nevadí), jsou tak úžasní a dokonalí, že na prvním místě je pro ně blaho jejich lidu, o který vzorně pečují. Ostatní státy by si podle doktora měli z těchto totalitních států, které zotročují malé děti i velmi staré lidi, brát veliký příklad. Čína je navíc o krok napřed, protože nechala vyvraždit půlku svého národa, aby zabránila populačnímu růstu. Jak chvályhodné a inteligentní.

    Takže pokud se chcete mít jako v ráji, tak volte velice chytrého a informovaného doktora Stantze, který vám svoji politikou a svými názory vykouzlí ráj na zemi. Mimochodem doktůrku, už bys měl začít, čeká tě totiž moře práce. A nezapomeň si zaplatit intenzivní kurz ruštiny, abys mohl odejít od pece někam výš, protože angličtina totiž nemá žádnou budoucnost, stoprocentně ji nahradí velice potřebná ruština. *1*
    • Tak tomu se říká ztráta orientace ve světě. USA jsou nejvíce zadluženou zemí světa a největším věřitelem USA je kdo? Je Čína. A když někdo nevidí, že kapitalismus ve světě kolabuje, tak to je jeho hloupost. A také jenom hlupák si může plést regulaci populačního růstu s genocidou národa. Napsat, že Čína vyraždila půlku svého národa může jenom jenom magor.
    • Nenapsal bych to líp.
  • Ahoj ali to sem ja emma
    *11*
    • Nikdy jsem komunisty rád neměl,ale měli by se na chvíli vrátit a sebrat ty nakradené miliardy všem těm, kteří k nim přišli nekalým způsobem,zlodějům a podvodníkům,ktrých je dnes víc než je zdrávo!
      • Soudruhu Antoníne, to jako Ritig, Janoušek, Janeček, Pitr a další a další miliardáři jsou komunisti? To jsi Toníku jaksi přehlédl, že komunisti už 25 let nejsou u moci.
  • Všichni Havlovi odpůrci mají jednu společnou vlastnost - se svými oponenty neumí hovořit slušně, vždycky se uchylují k nadávkám a ironickým poznámkám. Pane Eduarde, vy a vaše směšné názory to jenom potvrzují. Běžte si radši hodit mašli a neotravujte tady. Tohle je diskuze pro slušné a ne pro nevychované, co umí druhé jen napadat. Běžte si založit klub nevzdělanců, protože tam patříte.
  • Parlamentní listy 23.11. 2012

    "Osmnáctého prosince uplyne rok od úmrtí Václava Havla a skupina jeho příznivců si chce připomenout jeho památku. A aby to bylo „havlovské“, chtějí to připomenout ohrnutím nohavic u kalhot".
    Ano, to je vše co po Havlovi zůstane. Blbá nálada, zdevastovaná morálka, vydrancovaná země, ohrnuté nohavice. A pár hňupů co si myslí, že Havel je cnost sama.
    • Blbá nálada, zdevastovaná morálka, vydrancovaná země je tady díky vám, našim zamindrákovaným spoluobčanům.
      • Ano spoluobčane. I díky tobě. Nic neděláš proti tomu, aby pravda a láska zvítězily. Jen tady pindáš, odpovídáš všem pisatelům jakési kraviny a tvoje příspěvky mají "líbí se 1". To si dáváš sám co? Ostatním příspěvkům dáš "nelíbí se".
        • Jak můžeš vědět, co já dělám a nedělám....určitě tady neseju nenávist k Havlovi jak nějakej primitiv. A hlasovat můžeš i ty, tak nenadávej.
          • Já nenadávám ovčane, já jenom konstauji, že tvoje příspěvky mají 1x líbí a to si dáváš sám ovčane. Ostatním pisatelům dáš nelíbí. Nic prosti gustu, ale inteligentní člověk by to nedělal. A pořád dokola sobě líbí. Vem si narcise kalhoty, ohrň si je nebo raději si vem hned kraťasy a hurá na Václavák s transparentem "Pvafda a lafka sfítezi". Už 23 let tu vítězí pravda bohatých a láska k penězům.
            • Ty jsi vážně ubohost sama....:-DDD podej si ruku s dalšími chudáky, co tady žehrají na svůj smutný osud a svoji morální bídu, neúspěchy a ubohost házejí na Havla. To je jediný, na co se zmůžete. Když nechceš hlasovat, tak si nestěžuj.
  • For no. Nikdo nechce abys na Havla nadával. Jedná se o projev tvé moudrosti, vzdělání a inteligence. A to pro tebe vypadá tragicky. Někdo neprohlédne ani za 20 let, ale naštěstí takových je dnes již málo.
    • Tvoje inteligence, moudrost a vzdělání se rovněž projevily v celé své kráse. Když někdo řekne, že za minulého režimu bylo líp než nyní, tak má hodně zatemníno, protože to je přesně naopak.
      • Dneska se máme tak dobře, že mandarinky v Bile stojí 68Kč. Seš občane slepej, hluchej nebo jenom bezduchej?
      • To seš nějakej spadlej z Marsu. Tak než napíšeš kravinu, tak si alespoň přečti jak to v naší zemi vypadá, když už to nevidíš sám. Lidi nemají na léky, děti jsou ve škole hladové. Neviš co? Tak si přečti to svoje božstvo http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Poslanec-je-zdesen-slovy-Necase-Zrejme-jiz-po-leta-nevysel-mezi-lid-na-ulici-269486 ať víš, co nám zde Havlova pravda a láska způsobila.
      • Chytrý muži, slovíčkaření si nech pro pravdoláskaře. Za bolševika bylo rozhodně méně zboží. Ale to přirovnáváme časový odstup 23 let ne? Podle tebe je možnost koupit si banán za přemrštěnou cenu 38Kč víc než mít práci. A dnes může každý svobodně jet ne dovolenou třeba do tramtárie, ale že na to 90% lidí nemá, to už nevíš chytrý muži. A také nevíš, že u zubaře se nic neplatilo. Za recept ano, celá 1 koruna česká. A také nevíš, že školství za bolševika trvale patřilo mezi 10 nejlepších na světě. Dnes jsme ve vědomostech na úrovni středoafrických států a ve výdajích na školství skoro poslední v Evropě. A zcela jistě nevíš chytrý muži, že v korupci jsme ve světě na 57 místě. Co vlastně víš chytrý muži? Nechci se uchylovat k nějakým urážkám, to přenechám na pravdoláskaře. Ale hodnocení tvých názorů je tak na úrovni modrých sr.aček. A kdyby se ti náhodou rozsvítilo v gebuli o čemž pochybuji, tak si ty své blívajzy napiš na toaleťák a použij. Na nic jiného nejsou. Vykládat, jak se lidé mají dobře. No to jo. To může říct tak leda nějaký pražský lokaj.
  • Když si prohlédnu diskuzi pár stránek dozadu, tak mohu konstatovat, že příznivec V. Havla je v této diskuzi pouze jeden!!! A to osoba s nikem xxxxxxxx. A tato osoba se snaží tvrdit, že všichni moudří lidé uznávají pozitivní osobnost V.H a naopak rudá lůza ho kritizuje. Nikdo nemá správný názor, pouze osoba xxxxxxx. Všichni Havlovi kritici jsou méně inteligentní, nevzdělaní a za všechno mohou oni sami. Bože, jsi -li, odpusť tomuto nevědomému, jehož je království boží.....
    • Ne, ať odpustí Vám, neboť Vy máte klapky na očích. Samozřejmě vím, že mám pravdu, totéž si ale myslíte Vy o sobě, že máte pravdu, tudíž bychom se tady mohli odsuzovat donekonečna.
      • 90% českého národa si myslí, že Havel neudělal pro naši zemi nic dobrého. Naopak špatného. A jestli to nevíte, Váš problém.
        • Tak ať Všemohoucí ochraňuje těch 90% včetně Vás.
          • Děkuji za přání. Je-li bůh, tak nechť naši zemi ochraňuje od havlovců. A Vám osobně přeji prohlédnout. Není to tak obtížné, stačí se podívat okolo sebe jak naše země nevzkvétá, jak je všechno rozkradeno, jak je morálka lidí na dně. Vládne zde zlo a lidi jsou tak nevzdělaní a tak málo inteligentní, že neumí rozpoznat zlo a dobro.
            • Navíc většina lidí je zvyklá házet problémy celé společnosti vždycky na druhého člověka. Tato diskuze je živým důkazem. "Já nic, já muzikant, za všechno můžou ostatní, nejlépe Havel." Nějaký obětní beránek se vždycky najde. Omyl, příteli, kdyby se všichni podívali teď do zrcadla, spatřili by osobu, kterou je nutno změnit co nejdříve. Je to velice těžké si to přiznat, nepříjemné, bolí to. Vždy je lehčí všechno hodit na ostatní. Jak primitivní chování. Všechno ale jde, když se chce. Stačí jen prokouknout a uvědomit si to.
            • Máte pravdu v tom, že zlo zde opravdu vládne, protože lidi si ho sami vybírají, což s Havlem nemá nic společného. Jak jednoduché k pochopení, ovšem ne pro každého. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Morálka lidí je na dně, protože každý zodpovídá za své chování a za to Havel nemůže. Stav naší země je výsledkem chování celé společnosti, nikoliv Havlův výsledek. To se týká mě, Vás, bezdomovců i těch nejpřednějších politiků. Ovšem pokud tuto jednoduchou věc lidi nepochopí (jak koukám, nechápe to skoro nikdo), tak je mnohem jednodušší vše házet na Havla, jako kdyby Havel mohl za to, že se někdo zítra rozhodne vykrást banku. Vzdělání je dostupné pro většinu lidí a gramotnost ČR je tuším 99% nebo rovných 100%, takže není pravda, že jsou lidi nevzdělaní. Nejsou nevzdělaní, jen zabednění. A to je podstatný rozdíl
  • Clarisko, kde je napsáno, že kdo žije na vesnici, tak nemůže mít vysokou školu?
    Já vidím problém třeba v myšlení lidí. V jejich logice, v množství vědomstí, informací a PŘEDEVŠÍM ve schopnosti ty vědomosti uplatňovat v praxi. S logikou to je problém. Třeba. Havel tady nic špatného nezavedl, Havel za nic nemůže (včera ve 14,55 hod.), to všechno politici, lidé, a ty taky. A přitom klidně přejít fakt, že Havel byl od prosince 1989 do února 2003 prezidentem. To jest nejvýznamějším politikem v zemi, který ovlivňuje úplně všechno. Spolu se svými západními kamarády zde zavedl kapitalismus z konce 19 století. Bohatí jsou ještě bohatší a chudí jsou ještě chudší. Spravedlnost a láska nevítězí. A za 23 let vidíme, kam Havel naši zemi zavedl. Směřujeme spolu s ostatními kapitalistickými zeměmi ke krachu, zatímco Čína bude do 4 let nejmocnější ekonomikou světa. Ale pořád si budeme lhát a hovořit o blbosti druhých. Tys je volil. Ty za to můžeš. No to jo teda.
    • Já jsem nikdy neřekla, že ten, kdo žije na vesnici, nemůže mít vysokou. Jenom tak usuzuju podle toho, co píšeš. Havel byl prezident, ale nezavedl tady nic z toho, co píšeš, on chtěl,aby se měli dobře všichni, nikomu nestranil a nikoho nezvýhodňoval, myslím si, že v naší vládě jsou a byli jiný "esa", který by si zasloužili kriminál. Třeba takovej Kalousek, to je podle mě ta největší špína v politice.
      • Tak kdo to tady zavedl? Říkáš že Havel ne. Někdo to musel zavést ne? Každopádně se shodneme, že je tady naprostý absurdistán. Nic nefunguje. Zdravotnictví, školství, armáda, policie. Nic. Tak kdo to tady zavedl?
        • Havel tady nic z toho nezavedl, za ten bordel tady můžou dnešní politici jako Nečas, Kalousek aspol. Proč by měl Havel škodit státu, kterému vládl? Vždyť by byl sám proti sobě.
          • Člověk je mnohdy tak zaslepený nějakou myšlenkou, že mu to brání mnohé pochopit. Všechno jsem to tady popsal, ale nakonec smazal. Když Clarisko chceš zůstat na koncepci, že Havel nemůže za to, že jako prezident jmenoval své kamarádíčky ministrama, tak budiž. Staniž se tvoje vůle. A ti kamarádíčci s dalšími kamarádíčky vytvořily takové zákony, podle kterých krást pod rouškou něčeho nebylo trestné. A Havel, místo toho aby jim v tom jako president zabránil, tak chlastal a vyřvával do světa fráze o pravdě a lásce. Výsledkem je rozkradená, zkorumpovaná země. A Kalousek byl v té době jenom nějaký náměstek ministra, ten sice za to může také, ale jeho lumpárny nabraly obřích rozměrů až teď, když už je všechno rozkradeno. Ryba smrdí od hlavy. Ne od toho posledního člověka na vesnici. Havel umožnil, aby tady ty lumpárny mohly vzniknout a prosperovat. A my mladí jsme si mysleli, jak bude fajn, když se zbavíme těch hnusných bolševiků, stát začne lépe hospodařit a budeme se mít lépe. A stal se pravý opak. Po 23 letech chtějí lidé zpět komunisty, aby napravili, co se ještě napravit dá. Naše země nevzkvétá.....
            • Naše země nevzkvétala ani před 23 lety. Komunisti ničili schopné fabriky, plenili hezkou přírodu, schopné a nezávislé lidi likvidovali, protože jak už jsem tady psala, komunisti mají rádi moc ve svých rukou a když je lidi poslouchají a nezávislí lidé jsou jim trnem v oku, protože šikovný a nezávislý člověk šéfa nepotřebuje. Takže tak. Takže pokud lidi chtějí zpět komunisty, tak ať je volí,ale jak se říká,diktatura, která nastupuje podruhé, bude daleko horší než při prvním úderu. Tak si tu buzeraci tady užijte. Já u toho být nemusím. Ať vám tady páni soudruzi zatápějí, co to dá. Pak budete všichni ještě rádi vzpomínat na Václava Havla. Lidi to nedokážou pochopit, tak to možná pochopí, až se komunisti opět chopí moci a budou je linčovat a dřít z kůže. Až zas bude všeho nedostatek, jako to bylo předtím, pak si Yohimbine vzpomeneš na moje slova. Jestli to chceš mít, tak to měj. Já radši budu žít v rozkradeným, ale svobodným státě, kde se nemusím bát,že mě někdo zavře za to, když řeknu vtip o Kalouskovi.
            • Te yohimbine, ve.er sa na to, pořád něco vesvětlovat a dišputovat. To je jako házat perly sviním. Pře Vánocama zabíjam prase, do slivovice sem dal sušené slivky aby to mělo barvo. Tož přijeď.
  • Za komunismu neexistovaly žádné duchovní hodnoty, lidé, kteří je prosazovali, byli velmi krutě vyslýcháni a zavíráni.

    Můj prastrýček létal za války na Spitfiru, bránil Čechy. Britský král ho vyznamenal, komunisti mu dali 12 let na Bytízu.

    U tatínka dělali StB kruté domovní prohlídky jenom proto, že poslouchal zahraniční hudbu.

    Dědeček byl fyzik, kandidát věd, veškeré jeho cenné výzkumy mu komunisti sebrali a vyloučili ho z Akademie věd.

    Tak tady laskavě nevykládejte, jak bylo za komunismu krásně!!! *10*
    • Tedy jak to bylo za bolševika:
      1. Všichni měli práci a všichni měli kde bydlet
      2. Potraviny byly za pakatel
      3. Niko si v nemoci nemusel nic platit
      4. Všichni měli důchod, nebyli miliardáři a lidé bez prostředků
      5. Vzdělánéí bylo zadarmo i pro nemajetné
      6. Kdo se stavěl proti státu a proti lidovému zřízení, ten byl zavřený až zčernal
      • Vzdělání? che che *1* ! Vždyť člověk se ani nemusel dostat na střední školu, když měl špatný kádrový profil!
      • Mluvíš úplně stejně jako moje babička...za komunistů měli lidi práci,bydlení...bla bla bla. Jak je vidět,tak ty jsi z jejich teroru nezažil ani kapku, tak radši pomlč.
      • kecy kecy a ještě jednou kecy. Táááák a teď mě ukamenujte...
    • Velmi výstižný komentář, ty lidi, co sem píšou,jak bylo za soudruhů podrazáků strašně dobře, totiž asi nic podobnýho nezažili, drželi hubu a krok, protože se jich báli a teď machrujou,jak bylo za jejich vlády blaze. My prozřetelnější víme, že to jsou jen prolhaný báchorky. Takže jsem velice ráda, že nás je víc. Jen tak dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit