Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nejvíc mě pobavil doktorům slint o USA, které, vážení a milí přátelé, pokud jste to ještě nevěděli, si svoje WTC odpálilo samo, aby na světě nebyla taková nuda a něco se dělo. Z Al-kaidy doktor udělal ty nejnevinnější lidi, kteří za nic nemohou a představte si,že Usáma bin Ládin, nejhledanější terorista světa, který mimochodem neprávem přišel o život, je jen malý chudáček, který se na seznamu Al-kaidy ocitl neprávem, tudíž si ho zlí Američani vybrali jako svůj terč. *1* *1* *1* No nevím, ale i největšímu trotlovi se vybaví Ládinovy videa, která natáčel a kde vyhrožoval, že útoky budou pokračovat. No i když doktor si zas vymyslí nádhernou pohádku, že ta videa nebyla pravá, takže se nakonec dozvíme, že na tom videu je nakonec převlečený Bush, který vyhrožuje svému vlastnímu národu a že Al-kaida v podstatě vůbec za nic nemůže.

    Takže vážení přátelé,já se domnívám, že takoví lidi jako doktor, by měli snad být zbaveni svéprávnosti, protože škodí, jak mohou.
    • Ty jseš tak tupá až to je k pláči. Nechápu ty ◊ blbá, proč mě pořád podstrkuješ něco, co jsem nikdy nenapsal ani neřekl.

      Na, počti si:
      http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/binladen_cia.html
      • Na nějaký tvoje odkazy ti s... ty kryple komoušskej. Běž si honit péro k plakátu KSČ a nech slušný lidi na pokoji.
        • Slušnejm lidem jsem nikdy nic neudělal. Ale vadí mě idioti, kteří mají v hlavě vybrakováno a přitom si myslí jakou nemají ve všem pravdu.

          Bacha ať nedostaneš BSE...
          • No samozřejmě, nadávat lidem, házet jim klacky pod nohy, když řeknou něco jiného, než co si myslíš. Přesně jako komunisti. Od počátku konverzace neděláš nic jiného, než že je obhajuješ a pak řekneš, že nejsi komunista. Hele říkám to asi potřetí, debila a magora ze mě nedělej, protože tady jsi vážně na špatný adrese. Já taky můžu říct, že jsi vypatlanej magor, co má v hlavě naprosto nasr.....a který věří všem cintům, které si přečte. Tááák doktore, a teď se do mě zase pusť, jak je vidět, tak tě to asi velice vzrušuje. Od té pece jsi vážně přehřátý. *3*
            • O jaké peci to pořád žvatláš krávo?
  • Václav Havel byl spolu s TGM nejlepší prezident.
    • Proboha kde jste na toto došla,Masaryk byl filozof,Havel byl komediant,taky to tak všechno dopadlo !
  • Vaclav Havel to mozna myslel dobre ale realita je bohuzel uplne jinde.Stejne tady porad vladnou byvali komuniste ne vsichni ale je jich hodne.Po sametove revoluci v roce 1989 jich drtiva vetsina vystoupila z KSC a vstoupili do Obcanskeho fora,pote do ostatnich vladnoucich stran.Za to ale Havel nemuze on byl zvolen prezidentem,dostal zpatky v restitucich majetek za 600 milionu korun a byl spokojenej protoze se mel dobre a nezajimalo ho jak zijou obycejni lide.Me osobne zklamal,politice nerozumel,stal se pouhou loutkou.Bohuzel.
  • Promiňte soudruhu Pánku, ale jen zabedněnec může říct, že prezident může za alkoholismus v naší zemi. Jsem přívrženec pana Havla a divte se nebo ne, nepiju!!! To je co??? Takže tenhle vás chabý, podprůměrný argument vám zase nevyšel. Spíš hovoří o vaší celkové osobnosti, která jasně říká "já za nic nemůžu, to ti druzí". Příkladná ukázka zamindrákovaného člověka, který má problém hlavně sám se sebou a odmítá si to přiznat.
  • Koukám, že ty negativní komenty zveřejňujou komanči, který se ani po 22ti letech nemůžou smířit s tím, že je už konec.... *1* *1* *1*
  • *12* *12* *12* *12* *12* chan gojaa
  • Hlavně se z toho neposerte. Je jisté že jisté zásluhy na naší vratké demokracii má,to by bylo asi tak vše. Vzpomenu li na počátek jeho prezidentování v roce 1990 prohlásil ku příkladu že lidé žijí v králíkárnách (paneláky) ale nebít těchto bytů tak by jsme bydlely bůh ví kde. Také mimo jiné prohlásil v tomtéž roce že nepotřebujeme senát a fungovalo to bez něj (bohu-žel jen 5 roků,v roce 1995 se senát opět poskládal) . No teď jsem už jen zvědav jak Dáše vypočítají vdovský důchod , jestli z důchodu co měl Václav 100´000,-Kč no tak to potěš.
    Bohu žel je mnoho lidí ve výších svérách kteří by si měli vzít k srdci jeho motto .
    • Hmm, jasně a proč lidi bydlejí v králíkárnách? Protože je postavili komouši, za jejich vlády byl skoro nesplnitelnej luxus postavit si barák, na výběr bylo ze čtyř typů a beztak se muselo čekat donekonečna na schvální ke stavbě, tak komoušům nezbývalo nic jinýho, než lidem postavit paneláky. Vsadím se, že nejradši by je nechali bydlet na ulici, ale kvůli tomu, aby se vyhnuli protestům, tak jim z nouze ctnost postavili aspoň králíkárny - ano, jak pro králíky, protože komouši se k lidem chovali jak ke zvěři. A nezáviď Dáše její důchod, právem jí náleží a přestaň se otírat o Havla, nebýt jeho, tak by ti komouši brzo zabavili i tu králíkárnu a chrápal bys na louce pod širákem, v lepším případě v krmelci na seně.
    • Jo, až na to, že čecháčci si vykládají demokracii po svém. Jako anarchii a bordel!!! *16*
  • Je mi 13 let a kvůli Havlovi sem brečela....je ho škoda no!!..kdyby chípl jinej politik....třeba Nečas *11* tak bych se smála...ale takle..je mi to líto! *9*
  • Vyznání Třísky a Kubišové i odsouzení Hájka. Noviny na téma Václav Havel, Byl to ubožák..., 18.12.2012 10:55:10

    Pravda strašně bolí, co? Havel byl alkohiolik, neschopný kulisák, jeho nesmysly v knižní podobě se nedají ani číst, byl to člověk který svou amnestii má na svědomí mnoho mrtvých nevinných lidí, který řekl že americké bomby obohacené uranem hozené na civilní obyvatelstvo Bělehradu a zabíjející nevinné děti, jsou mírové bomby. Člověk který podváděl svou ženu a když byla těžce nemocná tak se pelešil s Veškrnovou, která dnes odhaluje jeho sochy. Slovo hnus dost dobře ani nemůže vyjádřit odpor který český člověk cíctí k takovému ubožáku jakym Havel byl a je a televize i kdyby se sebevíc snažila ve vlezdoprdelismu, méínění národa nezmění...
    • kritizovat by zvládl každý, kolik si toho pro lid udělal ty? Každej z nás umí na druhýho hodit špínu ale pokora ta nám nejde vůbec. ať byl jaký chtěl a že teda perfektní rozhodně nebyl, myslím že toho dobrého udělal víc než dost a naši úctu si zaslouží, až tho vykonáš tolik co on povíme si co bylo a nebylo správné
      • V bytech šlechty Charty se jídlo nakupovalo výhradně v Tuzexu! Každý svátek v těchto rodinách, narozeniny a jiné slavnosti, to vše se odbývalo v neuvěřitelných žranicích a chlastu! Přístup k penězům z venku měl ale jen někdo. To si tahle parta hyen dobře hlídala a nikoho dalšího mezi sebe nebrala. Havel a jeho parta, tyto hyeny dál prosila Západ, že peněz je málo, a o další a další peníze na advokáty žádala – povětšinou jsme měli ex offo – na balíčky atd. pro nás politické vězně. Jako prasata žila tahle parta, šlechta Charty 77 z našeho hladu, utrpení a sociální bídy! To se nikdy neodpouští! Patolízalové dostávali peníze ze západu na chlast a dě...! Jednalo se převážně o peníze, které měli končit v rodinách politických vězňů, aby nedocházelo k rozpadům manželství z finančních důvodů.
      • Říci pravdu nebo svůj názor neznamená házet špínu. Co udělal Havel pro to, aby lidi neumírali mrazem? Co udělal Havel proto, aby 10% Čechů nežilo v bídě? Co udělal Havel proto aby důchodcům nezbylo denně na jídlo 30Kč? Co udělal Havel proto, aby nebylo 500tis nezaměstnaných? To bych se ptal hodně dlouho, co udělal dobrého pro lidi. Nic, vůbec nic. Naopak všechny podvedl, když sliboval že se nebude zdražovat, že nebude nezaměstnanost, že nikdy nevstoupíme do žádněho vojenského paktu. Tak to je špína. Pokorný ale Havel byl. To ano. Před penězi a pře kamarádíčky z USA. Tak to je ta špína o které mluvíš.
  • Vážený pane Havle! Nikdo pro Vás dnes nemá vlídné slovo? Aha, nikdo nemá čas. Všichni myslí jenom na hmotné statky, místo aby v tento den žili duchovním životem ve spojitosti s Vámi. Já na Vás myslím stále a čtu si právě Vaše dílo Antikódy. Třeba toto! Jsem básník jsem. Jsem básník jsem. A pořád dokola. Jsem básník jsem. Jsem básník jsem. Nebo ta Binární láska: 0110110110101000010101001010011101010110110001010. A pořád dokola jedničky a nuly. Tak tomu říkám opravdu duchovní hodnota. Celý národ těžce prožíváme fakt, že jsme další Vánoce bez Vás. A že už nikdy nevytvoříte tak hodnotná umělecká díla. Jenom mě mrzí, že jste nikdy nezačal třeba zpívat nebo malovat. Škoda. Spolu s dalšími na Vás myslí Váš oddaný David.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit