Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alkoholik který si podlomil zdraví chlastem hulením ..nikde nikdy nestrádal ..přisluhovač každé vlády
    • Svataá Pravda :-))) *4* *4* *4* *4*
    • blbecku chlastas sam tak neurazej pana havla
  • Tupá hlava jsi tu jedině ty Vlado (ještě s Yendou), protože jenom tupý člověk tady může psát takový slinty. Člověk plný nenávisti. Klidně si mysli, že já a zet a ju jsme jeden a ten samý, vždyť je to jedno, pravda je taková,že to tak není.
  • chcete po něm pojmenovat letiště,no dobrá tak byste taky mohli sundat krista z kříže a natlouct si tam Vaška né,abyste se zněho ne.....ly
    • nikdo ho nechce tlouct na kříž, on má zkrátka dost přívrženců víš? S tím se budeš muset smířit... *1*
  • CO NÁM DAL
    Lež a nenávist,svobodu kapitálu a lidem co ho mají,bezdomovce ,propuštěné vrahy amnestií,děti co vraždí rodiče,a sebevrahy z nouze jeho vize svobody,hlavně zákon vlků,POKUD MNĚ NESŽEREŠ SEŽERU JÁ TEBE,POD ROUŠKOU IMUNITY CELÝ DISENT VRACÍ NÁKLADY NA ROZVRÁCENÍ STÁTU ROZKRÁDÁNÍM SPOLEČNÉHO MAJETKU STÁTU SVÝM MODRÝM ZAOCEÁNSKÝM DÁRCŮM.
    CO NÁM VZAL.Důstojnost občana a ČLOVĚKA.A možnost říci JÁ blbec zahodim klíče a dám lopatu na práci do rukou jestřábům jako oni Šloufovi.
    • No až na to, že to není vina Havla, ale pouze a jen českého národa, který si demokracii vykládá po svém. Za tohle Havel nemůže, tohle si Češi zavinili sami, protože někteří z nás jsou holt paka, pro které demokracie znamená právo krást, vraždit, tunelovat atd. Havel nikdy nikoho nenabádal,aby šel něco ukrást nebo někoho zamordovat, on nám vydobyl svobodu a to, že to tady vypadá, tak jak to vypadá, není vina Havla, ale nás všech, nebo spíš těch, co se o to vlastními silami zasloužili. Je to opravdu sprostý a ubohý za tohle obviňovat jednoho jediného člověka. Běž vynadat těm, co kradou, zabíjejí atd a ne Havlovi, ten za to nemůže.
  • Byl ve vězení a měl se tam moc dobře proti ostatním *16* nechibími *6*
    • on si pobytem ve vězení dost podlomil zdraví, ze kterých se nikdy nedostal. Ty jsi s ním byla v cele, že hovoříš tak jistě?? Bych chtěla vidět tebe, ty frajerko, komunisti se ke svým odpůrcům ve vězení nikdy nechovali tak úctyhodně jako demokracie k dnešním vězňům, tak radši drž klapačku a zjisti si o Havlovi všechna fakta a pak něco mel......
      • ano podlomil si zdraví ale jenom stoho důvodu že v pivovaru zvedal pulitry z pivem a kouřil jednu za druhou a pak když měl zdechnout tak ho nuceně držely při životě z našich daní.
        • to není pravda, on byl i v kriminále dost nemocnej a spoustu zdravotních potíží si odnesl právě odtamtud, a to že pil a kouřil je jeho věc...a ty kdybys měl chcípnout, tak bys nebyl rád, kdyby tě doktoři drželi při životě z našich daní??? Tyvole, co ty jsi za člověka, to fakt nechápu, spíš bych tě přirovnala k hyeně než ke člověku.....
  • Václav Havel byl nejlepší prezident ČR.

  • To ovčan:

    Ovčane, nikde v mých příspěvcích si na nic nestěžuji. Rozumíš ovčane pasnému slovu? Já jsem jenom chtěl poukázat na trapné počínání pravdoláskařů, ktré by se jistě nelíbilo ani Havlovi samému. A já nikterak na Havla nenadávám, já jsem si ho v mnoha věcech vážil. A že si hlasuješ ovčane sám pro sebe, tak mně to nijak nevadí, ale je vidět, že ti nikdo žádný hlas nedává, protože tam máš pouze JEDEN. Od sebe. Tak tomu říkám TRAPAS.
    • Kopíruješ sem příspěvky o Havlovi, které šíří nenávist k němu. Někdo z nás je blbej,ale já to nejsem. To ani nevíš, co sem kopíruješ? Tohle by poznalo i dítě v první třídě. Vrať se do školy ubožáčku a přestaň tady vopruzovat.
      • Ty seš ovčan? Asi jo, když se k tomu hlásíš. Zkopírovat nějký příspěvek z diskuzí na internetu není žádná nenávist. To je jenom poukázání na realitu současnosti. Mnozí lidé mají Havla tak rádi, že místo přemýšlení o jeho dobrých skutcích si vyhrnou nohavice. Chátra.
        • A kdo si vyhrnul nohavice? Jmenuj konkrétně. Kopíruješ sem nenávistné příspěvky, protože sám jsi plný zloby. Tohle chápe i malé dítě. No jo, další chudáček, co neunesl svoje neúspěchy a vylévá si zlost na Havlovi. Jak inteligentní. Jestli se ti někdy něco nepovedlo, tak nadávej na svoji neschopnost a ne někomu, kdo za tvoje osobní ztroskotání vůbec nemůže. Chápeš? Že se tak blbě ptám. Nechápeš.
          • Já jsem zkopíroval část článku, který byl na internetu a jeho náplň se mně zdála neobvyklá. Tak sem se chtěl o to podělit s ostatními. Nemá to nic společného s úspěchy či neúspěchy, nějakými ztroskotáními nebo o čem to tu vlastně blekotáš. Myslel jsem si, že nošení krátkých nohavic na počest Havla je pěkná pitomina. Ovšem Havel je nenosil proto že by neměl na nové. To je symbolika, o které někdo ví, někdo ne. Ty víš ovčane ovšem h...o. Fakt nevím, zda sním či bdím. To nošení vyhrnutých nohavic má být na počest prvního výročí smrti pana Havla. A to ještě nebylo. Tak jak mám kohosi jmenovat? To je dotaz marťana.
            • prosím tě jdi do háje idiote. Seš vážně takovej magor nebo to hraješ? Nebudu se bavit s přiblblíkem,co má IQ tykve, hraje si na studnu rozumu a ví velký lejno. Mám pro tebe blbou zprávu, i když se snažíš Havla očerňovat, co to dá, je to jeden z nejoblíbenějších a nejvýznamnějších politiků u nás i ve světě a takovej nýmand jako ty ho nikdy nemůže položit na lopatky. Takže si tady plkej ty svoje nesmysly třeba do půlnoci nebo se rovnou upiš k smrti.
  • To bil vzkaz pro Paju toho BLBA *12* -.
  • Parlamentní listy:

    Kdyby psal dnes Mňačko znovu svou knihu Jak chutná moc,, Anonym, 6.10.2012 13:03:05

    klidně by mohl nahradit Klementa Gottwalda Václavem Havlem, aniž by děj příliš utrpěl. Proti Gottwaldovi je na tom ovšem Havel smutně lépe. Gottwalda oslavovali povinně jen v Československu, Havla paradoxně uznává celý rozpadající se a potápějící západní svět. Havel je ikonkou Západu pro jakýsi „boj za demokracii“ nebo jak tomu říkají. Havel byl nedílnou součástí podivné neviditelné, ale o to citelnější struktury moci globalistické kabbaly, byl zřejmě chráněncem jistých velmi vysokých kruhů, o jejichž existenci se jen šeptá. Nikdy se patrně nedozvíme pravdu o jeho vzestupu k moci. Nedobrý prezident, mizerný spisovatel a dramatik, po lidské stránce někdo, komu bych nepodal ruku. Dalo by se ještě psát, ale to jistě v následujících týdnech udělá placená klaka jeho obdivovatelů v takové míře, že nám z toho bude zle. Havel odešel. Podivná pachuť pokřivených, dříve ušlechtilých hodnot po něm ještě dlouho zůstane. - -- Dnes placená klaka po tomto člověku, který sice neměl svědomí ani morálku, ale zato byl dobrým slouhou, pojmenovává letiště...
    reagovat
    • Vlado, všimni si, že dva příspěvky pod xxxxxxxx a zet byly napsány ve stejný čas.
      • Yendo, mně je v podstatě úplně jedno, co kdo píše a nepíše, je to projev jejich vůle a inteligence. Já nemám ani čas ani náladu dohadovat se s nějakým pseudointelektuálem, kdo je vzdělanější, inteligentnější, moudřejší...., kdo umí používat hrubší nadávky.... To není nic pro mě. Já jsem chtěl jenom říci, jaké zajímavosti jsem našel o Havlovi. A pokud má někdo nějaký jiný názor a má argumenty, tak něchť je klidně řekne. Pokud zde je něco o Havlovi, tk si to přečtu a pokud je zde nějaký ubožák, co místo názoru na Havla osočuje jiné, tak takový člověk pro mne neexistuje, takové příspěvky vůbec nečtu.
      • nikdy tento nick nepsal jako xxxxx ty odborníku na IT . ty si rád že ti táta zapne počítač *7*
      • A to něco znamená? Beztak jsi jednou Yenda, jednou Vlado a budeš tady furt někoho poučovat? Vysmahni odsud, stejně nic nevíš.
    • tvé nedostatečné vzdělání a chybějící moudrost ti v brání v tom , aby si pochopil , jak tento svět funguje ... *7*
    • Je velice smutné, že neuvědomělí a zabednění lidi dokážou spíše oslavovat vrahounského prezident Gottwalda před panem Havlem, který zde chtěl nastolit demokracii s čistými úmysly, byl čestný a spravedlivý. Velice smutné, můžete nad sebou akorát brečet. Vrána k vráně sedá.
  • Paní Němcová má Střední zemědělskou školu a jaká je to dáma. Mladá, krásná, inteligentní. A bohatá.
    • Bohatá určitě, ale mladá, vzdělaná, inteligentní - to snad ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit