Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele mě je skoro 11let jsem malý ale o dost chytřejší než vy blbci co na dávate Václavu Havlovi a ten kdo si ani trošku neváží tak si sbalte saky paky a běžte někam pryč s České Republiky BLBCI!!!
    • počkej až ti bude 18 a rodiče ti řeknou padej z domu a ještě se o nás postorej.
  • Václav Havel, jenž se po roce 1989 těšil nebývalé autoritě v našem národě (a to bez ohledu na to, zda a do jaké míry zasloužené či nikoli - tato jeho autorita je i zpětně neoddiskutovatelná), se během svého šéfování českému státu (za jaký lze bez pochyby považovat i Československo, neboť šlo o stát, se kterým se náš národ hromadně identifikoval i přes množství jeho nedostatků) nejen dopouštěl řady chybných politických úkonů, ale především programového a systematického hanobení českého národa (jeho snad nejoblíbenějším úslovím v souvislosti s výkonem presidentské funkce bylo vyjádření pocitu hanby a/či hnusu nad zaprděným čecháčkovstvím) a politického a morálního zaštiťování politických kroků, jdoucích proti zájmu i podstatě bytí národa a společnosti.

    Chyb se jistě dopouští každý, i nejmoudřejší politik a státník. Řada lidí, i vlivných, i nejprostších, slouží v dobré víře zlým a špatným myšlenkám. Nemůžeme morálně soudit Václava Havla. I mezi jakobíny, i mezi Hitlerovými nacisty, i mezi internacionálními komunisty všech národností, i mezi jejich neomarxistickými pohrobky, i mezi mesiášskými neokonservativci jsou beze všech pochyb lidé, pevně věřící, že jednají pro dobro lidstva, ve jménu světlých zítřků a vůbec lepší budoucnosti všech obyvatel Země.

    Václav Havel však nejen programově vystupoval proti pocitům většiny národa (která se ostatně může mýlit), ale vydal se na politickou cestu, jejímž jasným a nezakrývaným cílem bylo zavlečení českého národa a státu do t.zv. "nadnárodních struktur", smyslem jejichž existence je vše možné, jen ne náš zájem (a to dokonce ani ne náš zájem jako vedlejší produkt). Vedle podbízivé a právně podivné česko-německé deklarace a jeho omluvy za odsun Němců z českých zemí jde především o vstup do franko-německé Evropské unie. Dále pak o vstup do Severoatlantického paktu, který nás zavlekl záhy po našem přistoupení do nespravedlivé války se Srbskem, státem, který nikdy proti našemu národu a státu nestál. Nemluvě o skutečnosti, že po útoku na Srbsko se Severoatlantický pakt z obranného proměnil na útočný ve jménu nově formované totalitarisující ideologie "demokratismu".

    Václav Havel se v našich očích podílel na ztrátě samostatnosti našeho národního státu a na vykradení, obratem Miloše Zemana "vytunelování", převratu v r. 1989, neboť to byl právě on, kdo zaštítil politický a společenský vývoj směrem, který nás dovedl do současné "Nové Evropy", zmítající se pod silovým řízením Německa a Francie a pod politickým a kulturním diktátem neomarxistické veteše multikulturalismu a politické korektnosti, tedy do nové totality nejapně maskované hrou na "demokracii" a "udržitelný rozvoj".

    zdroj: Národní myšlenka
    • Konečně se začne říkat pravda, jaký Havel vlastně byl. Pěkný článek, ale v jedné věci mám jiný názor. Cituji: "Nemůžeme morálně soudit Václava Havla". To je naprostý blud. Nejenže můžeme, ale my musíme. Musíme říci nahlas, že to, co VH v mnoha oblastech udělal bylo v rozporu se zájmy českého národa. Například omluva Němcům. Němci vyvolali válku, ve které zemřelo možná 50 mil lidí, z toho 300tis. Čechoslováků. A Havel se jim omlouvá. Takový názor může VH mít (i když je špatný), ale jako prezident musí reprezentovat vůli lidu. Ta byla opačná a konec konců se Havel ani na lid neohlížel. Kde je ta demokracie, tedy vláda lidu? Žádná není, Havel si usmyslel, udělal a názor jiných ho nezajímal. To je pošlapání demokracie a z toho důvodu si VH nejen nevážím, ale mám na něj krajně negativní názor.
  • Vážení spoluobčané, v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939. Vědom si neblahých zkušeností národa, zejména z druhé světové války, zanechávám Vám odkaz, ve kterém Vás varuji před možnými dalšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli poprávu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti. Může se stát, že mé dekrety vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné. Může se stát, že se najdou „čeští vlastenci“, kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu. Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte. Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává. Mohou se najít i vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a spoluzakladatele M.R.Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů. Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce ať je to kdokoliv, a v kterékoliv době." Váš dr. EDVARD BENEŠ Praha, květen 1947.
  • Byl dobrý člověk je to škoda :( upřímou soustrast celé jeho rodině
  • Pan Havel zhumanizoval vězeňství. Pak nevím,koho tedy náš stát ochraňuje,jestli zločince,nebo slušné lidi.V kriminálu mají zločinci lepší vybavení,než lidi v obýváku. Věznice jsou velkovýkrmny pro zločince. Dozorci se jich nesmí ani chytit.
  • Deklarace Lidských Práv v ČR !

    Jsem invalida s dušev. nemocí=člověk týrán nemocí. A pak je tu ČR !!!= Týrá, doráží šutrem toho dušev. mrzáka! Ve všem: ze 7bodů rezoluce OSN přijaté 20 prosince 1971 s názvem- Práva duševně postižených- ČR zadupává všech 7! A ze 30článků- Deklarace Práv a Svobod- ČR zadupává 20!!! VŠE JE PRAVDA- VŠE MOHU PROKAZAT! Jen telegraficky: ČR (člen V.S. ČR)brutálně napadla- zmasakrovala invalidu. Struč. obs. výpovědi-protokolu: bestielně škrtil "do modra",pak lámal vaz(obě paže kolem hlavy a prudké trhnutí celou hlavou dostrany!)a nakonec bezvládné tělo rozkopal tak že mu vyjel obsah střev vpředu i vzadu naráz... ČR se VYLHALA že šlo o přestupek! KRIMINÁLKA ŽATEC nic nevyšetřovala a na základě proboha čeho rozhodla o přestupku?! Všechny cesty- Ombudsman, minist. spravedl.,ústavní soud, státní zastupit.=mám se odvolat tam kde rozhodli! Na to jim zvysoka s..u !!! ČR zadupává většinu článků DEKLARACE a já se mám DOPROŠOVAT !?...A ještě "bonbonek":ČR uznala mou nemoc- ten papír mě ale ucpal odtok z WC!=NA invalid. důchodu mě nedá ani korunu- nemám "odpracováno"-ale já nepracoval kvůli nemoci!(léčím se 20 let) 8let jsem nepracoval platil zdravotní poj. na OSSZ mě řekli- není to povinné!!!Navíc já měl zčeho žít-nebyl příživník! 8let jsem po ČR nic nechtěl=mohl jsem marodit nebo být "na sociálce"=UŠETŘIL JSEM ČR- Smrtelné maximum= 4300 12měs 8let=412800! a za to se mě ČR odvděčila: Jsem invalid.=nemohu pracovat "na plný úvazek"(zkoušel jsem 1den přežiji 2den s vypětím všech sil 3den objednejte sanitku..).Beru sociálku=4300 půjdu-li pracovat na 1/2 úvazku (u nás Podbořansko-na celý cca 9500)tedy cca 4750. Těch 750 minim. projezdím a domů přitáhnu Balík!= míň než když se doma kopu do zadku!!!´=Jsem ODSOUZEN K DOŽIVOTNIMU chcípání hladem!Pro úplnost-mohu si chybějící roky "DOPLATIT"!=5let cca2500/měs.=125000 !-ČR upadla na hlavu!Závěr:Děkuji ti moudrý státe- ono je málo být týrán jen nemocí ty moudře dorážíš mrzáka šutrem- zmasakruješ ho a pak aby se necukal ho vrhneš do Hladomorny-ČR hladomorna 21. století,mučí nemocného- Husajn mučil ve válce zajatce- ale který invalida se dá naverbovat???-ČR nebude sedět vedle Husajna, ale jěště o pěkných pater níž! Neboj ČR, pod kotli už se zatápí!!!!!!!! Pozn:nemám PC tak adresa- Jiří Šéla Nepomyšl 231 okr.Louny.
  • Celá naše rodina smutní,nikdy bych neřekl že budeme brečet při úmrtí politika!Byl dobrý prezident a v mém srdci zůstane na pořád.Budu na vás s láskou vzpomínat :'(
  • Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!!!!! *2*
    • Ale lhát a krást se v Česku pořád lumpům vyplácí.
    • Toho už se nedožijeme!!!!!!!!!!!!
      • Je mi 20 a taky to tak vidím.
  • ...

    Jaj vsici ste rubky....to je dobrej referat do skoli mam za 1 diky tyhle strance..!dekujam mocinky ps:pozdravuje pana Havla *3* *3* *3* *3* *3* *3* *16* *16*
    • blbeckove
  • chrchloun byl vítr tam plášt ,on v tom vyrostl ,za každé vlády a situace, žil bohatý bezstarostný život,proč nemakal v Jáchymově,opravdoví dizidenti trpěli i jejich rodiny ,nikdy jim nepomohl,psal ty své hovadiny ,alkoholik i s tou svou olgou ..pitky na hrádečku na denním pořádku i s těma dalšíma darmožroutama ,prolili prachy co dostávali z ciziny všiváci si nahrabali!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší