Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cvičený lachtan, pohádkář, kolaborant, kulisák, rektální alpinista, kecal o všem a zároveň o ničem. Náš milovaný Vašík, havlité vlezte mi na sedinku. Muck Muck Oh Yeah!!!! *13* *12* *1* *1* *16*
  • Havel sbíral po světě vyznamenání za to že zaprodal republiku. Ekonomice nerozuměl vůbec,prodal nás Americe a Němcům,když zkrachoval u nás nějaký velký podnik a tisíc lidí zůstalo bez práce,to ho vůbec nezajímalo!
  • Pořád čekám,kdy ta láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí a pořád se nic neděje, nikdy k tomu nedojde. Všichni jsme si rovni,rovný,rovnější, nejrovnější. Nikdy se mi nechtělo poslouchat ty Havlovy bláboly.
  • Kéž mu země není lehká. Vší svou vírou si přeji, aby jednou vyšlo najevo, že tuto ryšavou bestii, vraha národa, pohřbili jeho nohsledi zaživa.
    • Ten tvůj příspěvek je na trestní oznámení, ty komunistický dobytku
      • To co nazýváš komunistickým dobytkem,to ti na nějaká trestní oznámení kašle.Protože tací lidé už se smířili,s tím,ze se budou muset účastnit kruté revoluce a všechen lidský dobytek,který se na zbídačení Česka podílel,odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Zde nainstalovaný kapitalistický svinčík už bude v Česku brzo končit
  • Václav Havel dnes odešel :( Budete nám chybět, bez Vás tu zůstane prázdno. *13*
  • Podniky krachují,stále víc lidí je bez práce,hlavně že staví Havlovy lavičky,v Kroměříži a jinde!
    • Myslím že jste na správné stránce,kde se podělo OP PROSTĚJOV a jiné ?
  • Svědectví Havlova vydavatele: Delegace sudeťáků mu líbala ruce a klekala před ním za to, co pro ně udělal !!! , Anonym, 17.1.2013 8:58:19
    ....Poslední moje setkání s Havlem se odehrálo na jaře 1993, krátce po jeho znovuzvolení prezidentem " pahýlu " , který zbyl z původní společné republiky Čechů, Moravanů a Slováků. Stalo se tak v Bonnu, kam si Havel pravděpodobně vyrazil pro nějakou novou radu svého velkého přítele, prezidenta von Weizsäckera. Pohoštění na bonnske ambasádě bylo už v plném proudu, když se znenadání v hale objevila nejméně 20ti členná skupina Sudeťáků, poskládaná z postarších mužů a žen. Obklopili okamžitě prezidenta a jeden přes druhého mu vyjadřovali vděk za to, co pro ně udělal a jistě ještě udělá. Gruša se postavil za Havla a do ucha mu to všechno překládal. <<< Pak nastala ta nejtrapnější fáze, na kterou nezapomenu do konce života: Někteří z těch lidí poklekali na zem a líbali mu ruce! Právě vzniklá samostatná ČR v nich asi vzbuzovala naději, že bude něčím jako protektorát Böhmen und Mähren. Otočil jsem se překvapeně k Olze Havlové a vyčetl z jejího pohledu, že jí to nebylo vhod. Mnou to ale otřáslo natolik, že jsem s Havlem a jeho politickými čachry nechtěl mít definitivně už nic společného. >>> Říkal jsi, že tou dobou už vycházely tvé články, ve kterých se objevovala Havlova kritika. Já o tom samozřejmě vím, pracovali jsme spolu, ale přibliž to čtenářům.

    Ludvík: Pravda se umlčet nedá. Pravda zvítězí a lidé se dozví o Havlovi vše!!!
  • Plastic people je nejhnusnější kapela,jejich písničky stojí za houno. Jsou to samý ožralci a narkomani,kteří v životě nedělali
  • Lidi, jste volové

    Jak tady tak koukám na Vaše příspěvky, nevěřím svým očím - to jste všichni tak zatrpklí, závistiví nebo primitivní? Chtěla bych Vás všechny vidět na místě prezidenta, zda byste něco udělali lépe než on - to asi sotva (naopak většina z Vás by se snažila udělat svou malou domů - nejvíce takhle kritizují ti, co to sami dělají). Ono to není tak jednoduché být v této funkci, kde pravomoce prezidenta jsou naprosto omezené a kde kolikrát bez "dobrých" rádců nemůže udělat ani krok. I ty amnestie, nad kterými se zde rozčilujete, nemusel mít pan Václav Havel tak zcela pod kontrolou, neboť kolem něho pracovalo spousta lidí a někteří jistě hájili své zájmy a nadívali si rodinné pokladny. Pan Václav Havel je velmi slušný člověk a mohu říct, že lepšího prezidenta jsme si nemohli přát - ale to většina čecháčků neocení. Takového člověka ocení leda v cizině, protože svět ho vidí nezaujatě a to je právě to objektivní vidění. Nevím, proč by si pan Havel nemohl dopřát nadstandardní lékařskou péči a nejlepší lékaře - jako bývalý státník a bývalý politický vězeň si tuto péči zaslouží - ono to není jednoduché být hlavou státu plného ovcí - kde většina lidí jen remcá a pomlouvá, ale není schopno žádné akce. Vašku, jsi skvělý člověk a přeji Ti mnoho dalších klidných let - po takovém celoživotním náporu si je zasloužíš.
    • Re: Lidi, jste volové

      Leničko, určitě není jednoduché být hlavou státu. Proto to může dělat jen člověk duševně a fyzicky zdatnej a i přesto neuhlídá vše. Proto má spolupracovníky kterým musí věřit a oni jemu. Ovšem pan Václav Havel nemá z tohodle výběru vůbec nic. Jestli si někdo myslí o něm , že byl a je státutvůrce tak ať se nechá vyšetřit. Havel byl a je figurka, která už ani dnes nemá cenu. Svojí práci splnil *1* Dnes když se na něj dívám jak si hraje na rejžu, tak se opravdu bavím. On už stratil soudnost ( asi nikdy žádnou neměl). A , že ho uznávají víc v cizině?
      To je pochopitelné, také pro ně něco udělal. *13*
      • Re: Re: Lidi, jste volové

        To je trefa do cerneho.Koupila jsem si jednu jeho knizku, tedy ehm, je to par stranek, asi Audience nebo co. Ja jsem to vubec nepochopila,takze nevim o cem to vubec je. Za rodice nikdo nemuze, ani ti co za komancu pekne vystudovali. Vini nekdo je, asi spadli z nebe uz vystudovani a nebo je infikovali z jine planety. Najednou byl kazdy nestranik, aha, a doporuceni na VS mu psala Vatikanska apostola.
    • Re: Lidi, jste volové

      Dášo Veškrnová,že to seš ty ,ještě si zapískej a utíkej. Herečka jsi byla dobrá a se senilním ožralou se ti to povedlo. *8*
    • Re: Lidi, jste volové

      Leničko běž do řiti i s Havlem *8*
      • Re: Re: Lidi, jste volové

        jj *3* *3*
  • Nejasnosti

    Těžko se mi logicky chápou některá místa jeho životopisu.
    1/Jak mohl vystudovat jeho bratr Ivan , ba dokonce získat vědeckou aspiranturu, když měl stejné rodiče jako Václav a Václav kvůli rodičům nemohl, chudák , studovat
    2/nNikde v životopise /v pasáži o jeho mládí a rodičích / jsem se nedočetl , že jeho otec byl kolaborant a měl v Lucerně služebnnu Gestapa. Asi se to nehodí.
    • Re: Nejasnosti

      No ono stačí zapátrat a zapřemýšlet.Václav Havel byl totiž chudák disident placený západem,spolupracovník vyšetřovatelů StB a ve vězení platil za prominenta,jak vypovědělo po revoluci několik jeho spoluvězňů.Jeho předrevoluční činy jsou ve většině případů uměle vytvořenou fikcí.Ale to se dnes nehodí do krámu,protože by to poškodilo jeho nesmrtelnou aureolu,tak se o tom nemluví.Jeho poškozené zdraví,údajně důsledek věznění,bylo ve skutečnosti způsobeno jeho dlouhými alkoholickými dýchánky s ostatními disidenty.Kdysi jsem v TV zahlédl kratičký filmový záběr z jedné takové seance.I když kamera byla od Havla maximálně 3 metry,tak se Havel ztrácel v dýmu z cigaret a na stole bylo tolik lahví tvrdýho alkoholu,že to musela snad být denní produkce všech destilérek v ČSSR.A potom má chudák plíce v prdeli a díravý střeva *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší