Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Situace nazrává tomu,abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedným doma denně cvičit.Aby až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v ruku ten správný revoluční švuňk.
  • To je hnus v tomto státě. Komu to říci? Kdo pomůže? Když člověk potřebuje jít o Vánocích s dítětem na pohotovost, tak musí z okolí Prahy jet 38km do Motola. Jak se tam o Vánocích dostat, když má dítě horečku 39st? Sanitka nepřijede. Mám si vzíz taxi? Kde bych na to vzala jako samoživitelka peníze? Tak hledám souseda, který si na Boží hod nedal alkohol. Když dojedeme, tak člověk čeká s tím malým dítětem 4 hodiny. A potom mu řeknou, že si má koupit v lékárně acilpirin a kapky do nosu. A soused s autem také čeká 4 hodiny. Kdo vymyslel pro lidy takovýto zrůdný systém? Už se nedivím, že lidi vzpomínají na bolševiky a plivou na chrchlu. Za bolševika přijela sanitka vždycky. Dnes se mají dobře jenom ty filcky. Běžný občan nikoho nezajímá. Děkujeme chrchlo, že jsi nám zde zavedl tento zrůdný systém pro bohaté. A plivnout do ksichtu těm, kteří říkají, jak se máme dobře. Morálka na zblití.....
    • Paní Ireno, jste moc chytrá, už jsem se bál že tu nikdo není kdo by měl v oblibě komunisty. Také jsem samoživitel a mám 11 letého kluka. Je mi 70 let a řekněte si, jak ho musím uživit? Zlatý komunisti! Jeho máma je mladá, je jí 45 let, ale myslíte že by mu dala peníze? No tak to jste na omylu! Ani korunu za rok, já si nemohu ani přividělávat, dostávám důchod a to mi nestačí!!!!!!!!!!!!!Hajzlové AMERIČANI!!!!! Také se Vám paní Ireno chce zvracet, když vidíte ty děti, jak nadávají na komunisty a jak nosí šátky s americkými vlajkami, na angličtině jak mi říkal syn volají: GOOD AMERICA!!!!!!! Ani něvědí jaký sou to HAJ*****OVÉ!!!!!
  • prosba

    Dobrý den jmenuji se Jiří Krouza a jsem studentem jenž se chystá dělat seminární práci o obsahu 5ti stran na téma "Václav Havel",pomohlo by mi ,zaslání jakých-koliv informací o našem bývalém prezidentovi panu Václavu Havlovi (ze života,o jeho literárních dílech a jiné ).Prosím posílejte mi je na můj mail: JiriKrouza@seznam.cz Děkuji Vám.
  • Náš problém není pan Havel, ale my sami. Jako národ stojíme za ..., nedokážeme držet při sobě, necháme si všechno líbit a doma na všechno nadáváme.
    • Ano, češi se pánobuho nepovedli. Je to lokajský národ. Ale každý národ má své vůdce a jedním z nich byl Havel. Také lokaj, němců a amíků. A náš problém je v tom, že to opravdu neumíme říci otevřeně a nahlas. A tak drškujeme doma v kuchyni a na internetu. Proč? Protože zde žádná svoboda a demokracie není. Zkus jít na staromák s hrstkou lidí a říci něco nahlas. Tak vás zavřou za pobuřování, poškozování dobrého jména nebo dokonce řeknou, že to byla hrstka lidí pod vlivem omamných látek. Jako jedinci takto můžeme houby. Musí přijít nějaká osobnost kterou jen tak nezavřou a která řekne nahlas svůj názor. A taková osobnost která by řekla národu že Havel byl a je náš problém tady zatím není. Ale bude. Dřív nebo později pravda a láska zvítězí. Ale ne ta Havlova.
    • Ano, to je pravda, nedokážeme držet při sobě. Ale kdo? Ti bohatí pravičáci, tak ti ve strachu o své majetky to umí. A pravda, Havel už není náš problém. Náš problém je havlismus. Podvádět masy, lhát jim a všechno to zaštítit pojmy "pravda a láska", "svoboda a demokracie". A měně inteligentní občané to po nich papouškují. Pravda a láska. Ale žrát nemají co.
  • Havel-symbol svobody *14*
  • Se vší úctou k panu Václavu Havlovi musím podotknout,že podle mne je dost idealizován a jeho podíl na konci vlády komunistů zveličován. Komunisté u nás odešli z vlády až po tom co se začal hroutit celý východní blok, tak že to byl normální vývoj. Dále pak mu mám za zlé nepotrestání komunistických zločinců(dozorci v lágrech,vyšetřovatelé StB a pod.) . Ale i tak si myslím,že byl jedním z našich nejlepších politiků. Petr Kopecký
  • Havel je jedna velká nula. Kdyby ho Západ nepotřeboval, tak jsme o něm nikdy neslyšeli.
  • Láska a pravda zvítězila na lží a nenávistí. Jedni mají miliardy a druzí nemají nic. Všechno rozkradené,práce není. Kriminalita. Nevím jak si to pan Havel představoval,hlavně že dostal vše zpátky
    • V Budějovicích a ještě kdesi je Havlova lavička s těmi jeho ubohými díly. V žívotě jsem tam nikoho neviděl sedět. Prý se tam chodí diskutovat jedine o tom jaký je bordel!
    • souhlas! Havel byl idealista a vlastně nemoghl za to že lidi jsou bestie§
  • Děkuji vám pane prezidente za svobodu slova která je dnes na rozdíl od doby před rokem 1989. Čest vaší památce.
  • A takto vypadá konkrétní realita:

    Jjen za rok 2011 vlády pravice přibylo 86 000 lidí pod hranicí chudoby , to jsou výsledky vlády, Anonym, 9.1.2013 13:07:30

    jen za rok 2011 vlády pravice přibylo 86 000 lidí pod hranicí chudoby , to jsou výsledky vlády pravice..........................poděkujme havlovi klausovi a jeho kumpánům za nezaměstnanost pro 1 300 000 občanů čr (500 000 nezaměstnaných, 300 000vyřazených z UP,500 000 předčasných důchodců) , za bezdomovectví , pro 100 000občanů čr, za chudobu pro více než milionu lidí v čr, za rozbití republiky ,za otrokářský nedemokratický režim ,poděkujme za devastaci země.

    Také děkuji pane chrchlo, tvůj barracuda.
    • Jsem rád, že diskuse nestojí. Nicméně s Tvým názorem se, barracudo, nemohu ztotožnit. Ano, nezaměstnanost je velká, ale ta největší vlna přišla až s krizí v Evropské unii (teď určitě namítneš, že nás tam zatáhl Havel), která ovšem přišla až pár let po tom, co Václav Havel přestal být s prezidentem, a která se dodnes zcela nevyřešila. To by měl člověk, který diskutuje o politice, dobře vědět.
      • Nevím, jestli je nějaký odborný argument že já vím či nevím, se mnou to nemá nic společného milý Michale. Je řeč o Havlovi. Havel řekl ve svém památném projevu z r. 89....komunisté vás straší nezaměstnanoatí a zdražováním, nic z toho nebude..... A čím déle jsme v tom Havlově bordelu, tak tím jsme na tom hůře. Havlův kapitalismus nemůže existovat bez krizí a válek, to je historický fakt, známý sto let. To bys měl Michale vědět, pokud chceš dislutovat o tom, co dobrého či špatného pro naši zemi Havel udělal. Opakuji Tvoji myšlenku, abych Ti udělal radost.
        • Ano, jenomže mi ukaž politika, který splnil vše, co slíbil.
          • Někdo víc, někdo méně, někdo nic. Havel pomohl podnikatelům, vexlákům, mafiánům a podobnému lidskému odpadu. A mladý, zdravý a pracovitý člověk nemá práci. Má se mně to líbit? Mám Havla chválit a lhát jako ostatní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší