Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobré počtení o názorech na Havla. A když tu není ta vulgární nána, tak se tu dá rozumně pobesedovat.
    • Lepší být vulgární nána než vypatlanej pablb, co neví, co je lež a co pravda a na lži staví svou současnost i svou budoucnost.
      • Promiňte prosím nevědomost. Ta vulgární nána, to jste vy, co píšete pod nickem XXXXXXXX?
  • Parlamentní listy (citováno):

    Z alkoholika Václava Havla se stal spisovatel,dramatik,režisér,malíř,herec,všeumělec a president ! Ve skutečnosti byl však velká Nula !., pamětník, 7.2.2013 12:43:34
    • Jak může kat Mydlář psát o Havlovi, když žil v jiné době??? Ano, bolševické lejno. *1* *1* *1*
    • ty jsi nějaký bolševický lejno
      • Pro psychicky méně zdatné jsem napsal, že to je citace z Parlamentních listů. To není důvod k urážce ne? To je důvod k diskuzi. A jestli je Tvoje diskuze na úrovni lejna, tak to je Tvá úroveň, ne má.
      • Ano, v této zemi se najde i dost buržoazních prasat, bez vzdělání, bez inteligence, bez morálky.
        • A ty jsi asi jedno z nich.
          • Ale soudruhu, nech už toho masírování.....
  • Havel jen žvanil nesmysly
    • Ideály za které jsme manifestovali před 25lety byly úplně jiné. Poctivé lidi jako byl pan Dubček,Komárek,KTEŘÍ BY JIM VIDĚLI POD PRSTY odstranili,chamtivci se dostali k moci!
  • Havel nám demokracii nevydobyl, tu naopak pošlapal,ale sobě vydobyl majetek, byť dle B. dekretů na něj neměl právo. Byl to špatný dramatik, ale dobrý herec. Hrál si na někoho, kým rozhodně nebyl.
    • Jak mohl vydávat své publikace v USA,psát z vězení jako disident.Jiní prožívali za bolševíka daleko větší potupu a komunistickou diktaturu než HAVEL.Moji spolužáci děti komunistů vyšli do ulic 1989 na protest bolševismu,Havel se pak přidal a ZLOČINCE nechal s prosíkem se přejmenovat a odejít do stran ODS,ČSSD,KDU-ČSL.SLÁDKA odstranil ze scény
      protože mu nešel do noty.PO 2 SVĚTOVÉ VÁLCE Češi vraždily neviné německé
      občany kradli majetky z okolí hranic z nich odsouzen nebyl nikdo.Ještě hájíte ZLOČINCE který za vše mohl.SLOVÁCI byli také fašistický štát
      jak byli potrestáni.A jen na upřesnění NACISMUS je něco jiného než
      FAŠISMUS.A zaměřovat by ste se měli na ZRŮDNOSTI které páchali KOMUNISTI
      OD vzniku 1 BOLŠEVÍKA.ZDE NEBYLA ŽÁDNÁ REVOLUCE JEN NA OKO SE ZMĚNILY BARVY KNÍŽEK A ČLENSTVÍ,ČESKÝ NÁROD JE ZBABĚLÝ NEŽ ABY STRESTAL NEPŘÁTELE.VŽDYŤˇBY VLASTNĚ VĚTŠINA MUSELA JÍT PROTI PŘÍBUZNÝM.KDO UCTÍ PAMÁTKU TĚCH ZAVRAŽDĚNÝCH OBČANŮ Z POHRANIČÍ A POPROSÍ ZA ODPUŠTĚNÍ ZVĚRSTEV KTERÉ NA NICH SE DOPUSTILI VRAŽDY,ZNÁSILŃOVÁNÍ,POKUSY,MUČENÍ.
      Kdo byl horší Nacisti anebo komunisti oba prováděli stejně.Jen souzeni
      jsou každý jinak Nacisti upálením,KOMUNISTI BEZTRESTNOSTÍ.TO JE V ČECHÁCH SPRAVEDLNOST-NO VRÁNA K VRÁNĚ SEDÁ.
      • To je jenom nepravdivé hodnocení historie podle osobního pohledu. Než bych napsal příspěvek na toto téma, tak bych si alespoň přečetl, že Němci zabili 300tisíc Čechů a Češi možná 1000 krát méně Němců. A ještě se jim za to Havel omluvil. Ale tady není debata o fašismu a komunismu, ale o Havlovi. Ráčejí vědět pane vachmajstr?
  • Jste komunisti? Havel něco dokázal vy blbci!!

    Odpočívejte v pokoji a hezky se tam ze shora na ty blbečky povzneste a zasmějte se nad tou jejich blbostí *12*

    Odpočívejte v pokoji pane Havle! *3*
  • To před tím jsem poslala omylem. Omlouvám se, to se nehodí vím :( Je to smutná zpráva. Byl to dobrý a taky veselý člověk. Když jsem se koukala na TV dávali tam super střípky z jeho života, uměl si udělat srandu sám ze sebe. Sbohem ...
  • odpočívejte v pokoji vážený pane exprezidente!
    Bude nám smutno!
  • Letiště Václava Havla,vždycky to byla Ruzyně,když letěl Havel,tak se mu dělalo špatně,nevím, proč to po něm pojmenovali
  • Já jsem ho vždycky měla ráda, v poslední době se mi líbily jeho názory, mluvil dost trefně a otevřeně. Líbilo se mi, že dokázal naslouchat svému lidu.
  • V r. 1968 tehdejší představitelé ČSSR Svoboda,Dubček,Černík,Smrkovský,i když byli komunisti,záleželo jim na tom,aby se měli všichni lidi dobře,zažili válku a dovedli si víc cenit lidského života,byla to ještě ta stará generace,po roce 1989 se politikům jednalo hlavně o sebe a o své peníze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší