Přejít na výpis diskuzí

Václav Vydra

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16* *4*
  • Přeštěnice

    Krásný den, v sobotu jsem byla kouknou v Přeštěnicích na military a moc mě potěšilo, že jste dorazil se svýma koníkama. Jezdím na provazovce 3 roky na 15-letém valachovi, který měl měl pověst nezvladatelného, dneska musím konstatovat, že se na něm podepsal pouze přístup lidí. Moc jste mě potěšil, že jste před všema těma koňákama "nemachroval" a i když koník potřeboval víc času na překonání překážek, tak jste mu vyhověl a bez velkých problémů jste koníka úspěšně převedl přes trať *4* . Přeju hodně úspěchů jak s koníkama, tak i v herectví a hlavně v životě *4* . Hanka
  • vzkaz

    Milý pane Vydro, hned na úvod bych Vám chtěla říci, že jste naprosto vynikající herec. Mám Vás velmi ráda, zrovna tak i pana režiséra Zdeňka Trošku. Mým velikým snem by bylo se s Vámi a panem Troškou osobně setkat. Je mi naprosto jasné, že při Vaší profesní vytíženosti to asi nebude možné, ale tak si říkám "co kdyby náhodou". Je mi 18 let a pocházím z Chrudimska. Dostanou-li se k Vám tyto řádky, budu velmi šťastná, když mi jen odpovíte. S pozdavem Dita.
  • narozeniny

    Vše nejlepši k narozeninám hodně zdraví,štěstí,lásky a úspěchu v praci.Odepiš Anik Klímová s monikou a spol Anik
  • super

    Vydra je super herec , to kazdý můž říct.Je prostě super.
  • vaclav vydra

    dobry den vaclave vydro chtela bych vam rict,ze jste muj nejoblibenejsi herec,kteryho znam.kdyz si doma poustim treba kamenak nebo z pekla stesti tak me vzdycky dokazede rozezmat nekdy i rozbrecet.mohla bych se zeptat budete opravdu tocit kamenak 4.dekuji s pozdravem adela zamykalova
  • vzpomínka

    Ahoj Václave je to už spoustu let co jsme se neviděli a je to asi naše vina. Jenže tenkrát na vojně tyhle starosti co máme dnes jsme neměli.Kdysi na naší jízdárně si se učil jezdit na Filipovi.Dnes jak víme máš koně své ,ale tenkrát jsme byli vždycky moc rádi když jste s Janou a Bonnym přijeli.Neustále si říkáme že tě navštívíme ale stále se nám to nedaří .Tentokráte ale to výjde protože se přijedeme podívat na tvoji jízdu generála.S pozdravem Martin a Iva Novákovi z Mělníka
  • Nejlepší Herec

    Jste ten nejlepší herec jakého znám a hlavně milujete koně tak jako já *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit