Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TomasMucala
    Odešla česká Edith Piaf *9*
  • Upřímnou soustrast celé její rodině i nejbližším.Věra Špinarová byla jedna z nejlepších zpěvaček,krásný hlas,její písničky.Takových dobrých zpěvaček je málo.Škoda,že dotlouklo její srdce.Měla teprve 65 let.Odpočívejte v pokoji Věrko,nikdy na vás nezapomene.Zůstanete v našich srdcích navždy.
  • Znám její hlas už od mala a božský hlas je slabé slovo. Budete nám chybět Věruško, takové zpěvačky už naše země nemá. Upřímnou vzpomínkou na Vás, jsou Vaše písně. Byla jste hvězda a zůstanete hvězda. A já smekám. Na shledanou.
  • Počúvam - Jednoho dne se vrátiš a... Viem, že už nie. Mám smútok v duši, ale zároveň som šťastná, že som ju mohla vidieť na pár koncertoch a naďalej môžem počúvať Veruškine krásne piesne a božský hlas. Spomienka do nebíčka Věruško. *14*
  • Jednoho dne se vrátíš.....Věruško byla jste zpěvačka která měla nádherný a nenapodobitelný hlas.Ať Vaše duše odpočívá v pokoji v hudebním nebi.Upřímnou soustrast rodině a všem kteří ji měli rádi.
  • alvinka1
    *14* *14* *14* *14* upřimnou soustrast rodině *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • věrka - super
  • Paní Věrka je famozní a lidová,velmi se na ni těším a každý koncert v Brně navštívím.Dokázala v životě mnohé a nic netají,jak mnozí.A velký dík synovi,má v něm oporu.Moc zdravím oba.:-):-):-)
  • Paní Špinarová,děkuji za jedinečný dnešní zážitek z vašeho mini koncertu v Kopřivnici!Líbilo se mi jak jste řekla všem, a od dnes se už známe,tak mi říkejte klidně Špinarka!Špinarko jste torpédo a sluší Vám vše a to co máte v hrdle a v srdci a hlavně ten perfektní přístup bez naškrobenosti je prostě paráda!!!Děkuji za skvělý zážitek s mojí mamkou,která Vás tolik chtěla slyšet naživo a naposled to tedy neníííí však 70let není žádný věk a i Vám to moc sluší,ještě jednou děkujeme! *4* *3*
  • Suhlasim, super speváčka a veľmi uprimny človek,. Drzim palce a prajem vela koncertov :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit