Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • perfektní nejlepší naše zpěvačka, paní Věra je celebrita a ne ta všechna hovádka, která si to o sobě myslí.
  • paní věro vše nej k zítřejším narozeninám.Julka
  • Věra Špinarová nepochází z Ostravy ale z Pohořelic u Brna...
  • Paní Špinarovou mám velice ráda. Téměř každý rok jdu na její koncert a vždy mi její zpěv a písničky vženou slzy do očí. Není u nás zpěvačka, která by se jí hlasem vyrovnala. Držím palce, ať nám ještě dlouho rozdává radost.
  • Upravte datum narození 23.12. a místo - Pohořelice u Brna - není od narození z Ostravy !!!!
  • verko,k vasim narozeninam mnoho zdravi,stesti,pohody a optimismu preji vasi fanousci dudovi z uh.hradiste
  • Milá Věro!
    Všechno nejlepší k narozeninám! fanda Jiří *3* *3* *3*
  • Paní Špinarová, máte překrásný hlas, který v Česku nemá obdoby, podle mě jste ta nejlepší zpěvačka u nás, je krása poslouchat Vaše písničky, opravdu klobouk dolů, jste dáma každým coulem a hodně jste toho dokázala. Jste prostě jednička!!!!
  • Nedávno jsem viděla 13.komnatu s paní Špinarovou a byla jsem mile překvapená, že je to vlastně normální člověk, který má taky svoje radosti a starosti. Působila na mě strašně mile a příjemně. Je mi líto, že přišla o svého bratra. Je to moje nejoblíbenější zpěvačka.
  • Máte v profilu Věry Špinarové chybu. Nenarodila e v Ostravě, i když to dlouhá léta tvrdila. Věra Špinarová pochází z malého města Pohořelie, 25 km jižně od Brna, kde žila od svého narození do svých asi 8 let (to nevím přesně). Takže se narodila v Brně. Pak se s rodinou odstěhovala do Ostravy. Asi se za Pohořelice styděla. V posledních několika letech se k Pohořelicím přiznává. Letos v červnu dokonce zpívala na pohořelických slavnostech. Vypadala docela dojatě, když se sem po tolika letech vrátila, a vzpomínala. Klidně se Věry Špinarové zeptejte a změňte to prosím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit