Přejít na výpis diskuzí

Věra Špinarová

OSOBNOST 31.12.2006 
121 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paskov - Na rychtě, 30.9.2006

    Chtěla bych vyjádřit paní Špinarové VELKÝ DÍK za neopakovatelný zážitek. Velmi mě překvapila, když přijala mou nabídku k soukromému vystoupení na rodinné oslavě. I přestože to bylo v sálu místní restaurace a ten den to byl její druhý koncert, bez jakýchkoliv příprav nám zazpívala suverénně a s naprostou jistotou. Dokonce přišla mezi nás a všichni jsme museli "zpívat" zároveň s ní. Svým temperamentem, profesionalitou a bezprostředností ohromila každého. Je to prostě paní zpěvačka s úžasným hlasem ! ! ! Moc jí fandím, přeji hodně štěstí, energie a další skvělé písničky.
  • Jednoho dne se vrátíš.....Věruško byla jste zpěvačka která měla nádherný a nenapodobitelný hlas.Ať Vaše duše odpočívá v pokoji v hudebním nebi.Upřímnou soustrast rodině a všem kteří ji měli rádi.
  • STŮJ

    paní Věro,máte super hlas a ty texty-nej v celé zemi,akorát bych chtěla najít píseň STŮJ,nemůžu to nikde sehnat,nebo někdo z fanoušků prosím,poraďte *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: STŮJ

      Píseň je na tomto albu:
      VĚRA ŠPINAROVÁ - To nejlepší. *5*
  • Upřímnou soustrast celé její rodině i nejbližším.Věra Špinarová byla jedna z nejlepších zpěvaček,krásný hlas,její písničky.Takových dobrých zpěvaček je málo.Škoda,že dotlouklo její srdce.Měla teprve 65 let.Odpočívejte v pokoji Věrko,nikdy na vás nezapomene.Zůstanete v našich srdcích navždy.
  • Znám její hlas už od mala a božský hlas je slabé slovo. Budete nám chybět Věruško, takové zpěvačky už naše země nemá. Upřímnou vzpomínkou na Vás, jsou Vaše písně. Byla jste hvězda a zůstanete hvězda. A já smekám. Na shledanou.
  • Paskov 30.9.2006

    Paní Špinarová mě velmi překvapila, když přijala mou nabídku k soukromému vystoupení na rodinné oslavě. I přestože to bylo v sálu místní restaurace, byl to neopakovatelný zážitek!!! Je to prostě paní zpěvačka s úžasným hlasem.
  • koncert DFXŠ

    VŽDY - když vstoupím do divadla F.X.Šaldy v Liberci, ovládne mne lehké mrazení slavnostního očekávání. 28.4.08 se k němu přidalo ještě jiné -a to z naondulovaných hlav a šedých obleků, těžkých parfémů a absence jiné, než starší generace. S nástupem paní Věry Špinarové na pódium zmizely všechny rozporuplné pocity z místa i z hlediště, protože mne celou a VŠE okolo ovládla svým jedinečným, vzácným hlasovým projevem i báječným kontaktem s publikem. Nepamatuji se, že by se kdy v tomto kulturním stánku někomu podařilo zvednul všechny diváky-posluchače z křesel a dočkal se tak bouřlivé a nadšené spontánní spolupráce! Jsem vděčná osudu, že jsem se na tento koncert dostala. Zážitek z něho patří k těm nejsilnějším. Stále všk budu závidět kamarádce, která si zpěv paní Věry užívala v Havířově při svých tanečních. Paní Věro, velký dík a přeju stálé úspěchy ve všem, co děláte s Vaší opravdovou radostí a láskou. Hirundo rustica
  • Počúvam - Jednoho dne se vrátiš a... Viem, že už nie. Mám smútok v duši, ale zároveň som šťastná, že som ju mohla vidieť na pár koncertoch a naďalej môžem počúvať Veruškine krásne piesne a božský hlas. Spomienka do nebíčka Věruško. *14*
  • Paní Špinarová, máte překrásný hlas, který v Česku nemá obdoby, podle mě jste ta nejlepší zpěvačka u nás, je krása poslouchat Vaše písničky, opravdu klobouk dolů, jste dáma každým coulem a hodně jste toho dokázala. Jste prostě jednička!!!!
  • alvinka1
    *14* *14* *14* *14* upřimnou soustrast rodině *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit