Přejít na výpis diskuzí

Veronika Žilková - Stropnická

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si osobně myslím, že je to její věc koho volila za prezidenta, protože každý kdo má české občanství má právo volit jakého kandidáta chce, každý má jiný názor, takže ji z tohohle neobviňujte, z tohohle opravdu NE!!! Veronika je perfektní herečka
  • PROBOHA,KDY UŽ TA JEJÍ DCERA SE PŘESTANE ODHALOVAT.jAKO MATKA JI V TOM JEŠTĚ PODPOPRUJE,OSTATNĚ VY JSTE STEJNÁ KJAKO ONA A STÁLE SI MYSLÍTE JAK MÁTE OBĚ KRÁSNÉ TĚLA.VZHLEDEM VYPADÁTE OBĚ JAko prostitutky stará a mladá.Paní ex.Stropnické se s grácií rovnat nemůžete a to není jen můj osobní názor.S LIDMI PRACUJI A ZNÁM JEJICH NÁZORY!!Podotýkám předem,že s
    mojí zakomplexovaností tp nemá nic společného!!!!
  • Kdysi se mi líbila, teď ji už nemůžu ani vidět. Nevím, jestli je dobrá herečka, dřív bych řekla že sai jop, ale teď už fakt nevím. Možná by měla pověsit herectví na hřebík a věnovat se výchově dětí, když už si jich tolik nadělala. S Agátou její výchova selhala, tak aby nakonec takové nebyly všechny. Jedna Agáta bohatě stačí.
  • Proboha tajtrdlíci a "potomci" Matěje Kopeckého,kteří slouží k zábavě lidu, když je jejich chlebodárci potřebují, by tomu lidu vymývali mozky, se chtějí řadit jako OSOBNOSTI. Kde to jsme ??
    PS.: Jinak já osobně bych měl raději prezidenta populistu než mít dceru k....
  • Je hustá, hlavně z TELE TELE *3* škoda že už není tele tele
  • Dobrý večer paní Veroniko,
    Vašemu muži pomůže speciální terapie jógou, která ovlivňuje krční páteř.
    Mohu pomoci.
    Zdenka
    jelinka@volny.cz
  • *16* *12* *11* *10* *13* *9* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
  • Paní Veroniko,dnes jsem si přečetl váš článek v rubrice "pro ženy"a musím s Vámi bohužel souhlasit.Současná situace je totálně v hajzlu.To důležité a aktuální k dnešní době jste v podstatě řekla.V tomto vám moc fandím,že jste se odhodlala to takhle napsat.S pozdravem a přáním hezkého dne Váš sympatizant.
  • nevíte, kolik má veronika dětí? *4*
    • měla celkem sedm..porodila jich asi 5 ,2 adoptované..Nejmladší umřel když mu bylo půl roku..
  • Dobrý den, paní Veroniko.
    Nedostal jsem se k Vaší adrese na netu, tak to zkusím takhle:
    V roce 1949 jsem nastoupil do kláštera v Hájku u Prahy. Docházel do něj pan profesor Žilka, a učil mě na nástroj, který jsem si vybral. Flétna. V dubno 1950 nás pozavírali, klášter/y zavřeli. Chtěl bych vědět, jestli to byl Váš otec.
    Se srdečným pozdravem a přáním všeho dobrého
    Jelda.Jiri@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit