Přejít na výpis diskuzí

Veronika Žilková - Stropnická

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tamprencee

    milá verísku

    vše nej nej nej *14* *14* *14*
  • cd

    je skvělá:)
  • skih

    ---

    preji hodne uspechu,verco! *3* *1*
  • že prý

    propadla ve 3.třídě *7*
    • Nedivila bych se.Její chování tomu jen nasvěčuje.
    • Re: že prý

      Já se nedivím,vůbec se spíš divím,jak se pak mohla dostat na obrazovku. No,ale na druhou stranu k takovým jako je Suchánek a spol. se skvěle hodí. Jeden šašek vedle druhého.
  • Veronika Stropnická

    Milá Veroniko
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším
    dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
    • Milá paní Sadílková,
      i Vy ode mě přijměte "gratulaci" za to , jak jste neúnavná na těchto str. - a co myslíte, není už na čase zklidnit ty Vaše pronásledovací moresy, kdy tady tak zběsile všude tak po těchto stránkách přejete známým osobnostem, něco k svátku či narozeninám? Jste s tím už docela otravná, tuším, že pokud tyto známé osobnosti doopravdy znáte, tak asi ve skutečnosti před Vámi spíš utíkají, protože takhle se jim cpát do "pozadí", tak to už je docela síla!!! Asi je to Váš celoživotní úděl, že, být patolízalem??? Není už konečně čas se zastavit a zklidnit??? Kdyby jste to "hrála" čistě, tak by jste se nepodepisovala celým jménem a neupozorňovala tak až příliš okatě na sebe a na to, jak se chcete "vyhonorovat" výš /u těchto osobností, následně na to i u širšího okolí/, celé jméno přeci je lépe v tomto případě použít v osobní poště, nebo ne??? *9*
      P.S. Pozitivita ano, ale ne nechutná... *13*
  • xxx

    To je roďka vole agátka ani nemluvim stropák a vy *15* gratuluju... *1*
  • Námět na film

    Dobrý den, paní Veroniko,
    nevím, na koho se přesně obrátit, ale protože si Vás vážím nejenom jako úspěšné herečky, ale i matky, píšu právě Vám. Mám v hlavě příběh, který by mohl být námětem na film. Jsem maminkou postiženého dítěte a úderem jeho narození se mi život od základu změnil. Bylo by to na dlouhé povídání, jen nevím, komu se s ním svěřit. Pokud si myslíte, že to nezní jako špatný nápad, prosím ozvěte se mi, jiný kontakt na Vás nemám. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů jak v osobním tak i pracovním životě! *4*
  • Divadlo ŠUS - Betlém

    Zdravím, Veroniko!
    Nemaje na Vás jiný kontakt využívám tento komunikační kanál ke sdělení, že 17.12. ve 14.00 hrajeme naše vánoční představení Betlém v Kulturním centru Novodvorská. Můžete-li, přijďte třeba i s několika desítkami svých dětí.
    *3*
    Za Divadlo ŠUS
    Zdeněk Sedláček (Goodbody)
    721 095 916 *4*
  • POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!

    Paní Veroniko, potřebuju radu, je to strašně důležitý! *9* Jsem v 5 měsíci, ale bohužel mi lékař doteď nezdělil, co to bude, no mě je to celkem jedno, ale nevím, jak to malý mám pojmenovat. Když to bude kluk, chtěla bych mu dát buď jméno Denis nebo Nikola, pro holku jméno Liana nebo Juliána, co myslíte, že je lepší *7* *9*
  • Fandím

    Dobrý večer paní Veroniko, chtěla bych Vám touto formou vyjádřit svůj obdiv k Vám, jste velice statečná žena. Dnes jsem si s Vámi přečetla rozhovor v magazínu MF DNES a skláním před Vámi poklonu. Máme spolu společnou jednu věc - a to zálibu v méně frekventovaných a neobvyklých jménech. Jsem matka tří dětí, nejstarší dcerka se jmenuje Wilhelmina Ingeborg (narodila se v roce 2004) a pak se mi v roce 2006 narodila dvojčátka, synek Chrudoš Bonifác a dcerka Gwendolína Uršula. Doufám, že mi to jednou děti nebudou vyčítat, ale zatím jsou malé a nestěžují si. V dnešní době kdy slyšíte za každým rohem volat maminku na své dítě Natálko, Aničko, Terezko, Kubíku, Tomášku atd. se mi to zkrátka zdálo lepší. Přeji a posílám celé Vaší rodině mnoho štěstíčka a zdravíčka.
    Vaše obdivovatelka Božidara Jebavá
    • Re: PRO PANI VERONIKU

      všechno nejlepši hodně lasky štěsti k
      včerejšimu svatku ji Přeje menovkině
      slečna veronika PANI VERONICE žilkove
      • Re: Re: PRO PANI VERONIKU

        Paní Veroniko.
        Mrzí mne, že se ozývám tak pozdě, ale rád bych se dověděl zda máte svůj rodokmen. Vím že vaše babička pochází z Hlavnice a jmenovala se Schreibrová. Byla to sestřenice mé babičky.Žádám Vás jestli to tak je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit