Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TWL největší *závist* moc jí zavidím Davida Beckhama ;* .. můj favourite football hráč :D < ja vim napsala jsem to srandovně..
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší Viki! *1*
  • Inu......

    Tak jako proti gustu,.........Viky mě ale teda moc nenadchla, vypadá docela jedovatě, ale nevím, osobně ji moc neznám :D každoádně, že bych v ní měla hledat nějakej vzor nebo co( což jsem kdesi četla) nevím, no. Jo a zpívá děsně, to je fakt :D
  • janicka.voj

    romeo a cruz

    tak uz nam pribyl romeo a cruz *3*
  • wendy92

    Brooklyn

    Na osobnostech už má profil její syn Brooklyn
  • eve1

    knizka

    Ted ctu o Viky a Davidovi knizku .Popisuji jejich zivoty od narozeni.A prekvapilo mi ze na zakladce victorii šikanovali.Ale jedno mi urcite neprekvapilo, že uz od mládí chtěla bejt slavna myslim ze ji to vyslo naprosto presne a moc ji to preju.. *3* *4*
  • parket..a

    :-)

    Zpívá skvěle, akorát dřív vypadala fakt dobře a dneska je moc hubená...nechápu proč s tím něco neudělá, vždyt byla tak pěkná
    • wauworld
      protože je nemocná a protože všechny celebrity si myslí že musí být ne hubené ale vychrtlé..
  • nesudte podle vzhledu

    Nechapu ze nekdo nekoho soudi podle vzhledu...dulezity je jaky je clovek uvnitr..a jestli nekdo veri tomu co se nekdy napise za hnusy o vicky tak je vul,protoze novinare si pekne vymyslej..victorii mam rada i davida..je to skvely par a maj nadherny deti..
  • wendy92

    titulek..xD

    Ona je tak strašně chladnej, nepříjemnej a nemateřskej typ....nachápu jak může mít 3 děti...
  • vse nejlepsi

    vsechno nejlepsi k narozkam *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit