Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozornost

    Tím, že zase rozjela Spice Girls, se snaží být jen středem pozornosti. Potřebuje mít jen pocit, že něco dělá, když jí to u filmu nevyšlo. Rozhodně není zpěvačka.
  • žý

    Delal bych to do ní ze zadu to by bylo super a pak si pohrát s kozama a poplácat ju po zadečku je skvělá.
  • ž

    David má skvělou ženu já bych s Viktorijí dělal věci s ní se vyspat musí být skvělí.
    • Re: ž

      Fakt? Válet se na pytli s kostma ti přijde skvělý? To jsou věci...
  • NESPĚVAČKA!!

    Je to nána!! vubec spívat neumí!! co je to za spěv?? *16* *8* *10* *9* *9* *9* *9* *9* *13*
    • Re: NESPĚVAČKA!!

      A co je tohle za gramatiku? ty fole! *1*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • Vicinka

    vicinka je nej!!! *1* *1*
  • Vici je neej:)

    Vicinka je ploste skvěla ....at si rikate co chcete *8* já ji upa lowujuuu:D je to moje ikonka a nej celebritka....mám ji ráááda *1* heh tak papa a juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz ju?Tam o ní máte hodne...papa mejte seee...Misinka *14*
    • Re: Vici je neej:)

      No to jo. To jsou, ale hloupí kecy!!!!! *15*
  • Je neeej:)

    Vicinka má dneska 33.....všecičko neeeeeej:) *14* je to ploste neeej celebritka.....mám ji rááááda *1* heh...juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz je tam toho o ni dooost:) Papa *15*
  • má super postavu *14*
  • proč??

    Vym,že Victorii nikdo moc nefandí a spíš ji všichni nesnáší..ale proč?protože o ní novináři píšou samý špatný články?Asi jo...Ona není vůbec špatná"To z ní dělá tisk!já jí fandim! *14*
    • Re: proč??

      takyyyyyyyyyy *14* si rikam proc *7* ja ju LOWUJU *1*
    • Re: proč??

      Já si myslím, že ti co o ní píšou, že je to kráva a tak, tak to píšou ze závisti. Je to krásná ženská, ale pravda je, že by jí tak 3 kila bodla nabrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit