Přejít na výpis diskuzí

Victoria Beckham

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -j-a-n-u-l-k-a-

    Mno . . . .

    Každý má právo na svůj názor,nechci nikoho urážet nebo tk,ale moc se mi nelíbí,je hodně moc hubená,ale tak je to její styl a nikdo ji nemuze nutit k tomu,aby přibrala *9* ale co se mi na ni líbí jsou její oči-ty jsou fakt moc hezký *4*
  • Anorexie

    Victoria není špatná!!Až na ty kožešiny a jak je vyhublá!!Četl jsem,že má umřít tak v 52 letech!!Ach jo,ach jo ta naše Viki *3*
  • kožešina

    Nedávno jsem viděla nějaké fotky,kde na sobě měla pravou kožešinu.Je to kráva vymletá,když jí není líto těch nebohých zvířátek,který musely umřít,aby si to ta snobka mohla na sebe oblíknout.Některé celebrity co meaj ještě mozek,proti tomuhle bojujou,je vidět,že Beckhamka je úplně blbá a sobecká nána.
    • Re: kožešina

      No a vždyť jí to sluší. A to je podstatné. Taková dokonalá ženo má právo vypadat krásně a dělat si co chce. Její přání je rozhodně důležitější než nějaká zvířátka.
  • vikinka

    Viki je proste uzasna .Mam ji moc rada.Ale par kyl navic by jí sluselo a taky delsi vlasy.Ale jinak ji mam moc rada.A nesmeje se proto ,že ve SG mela prezdivku push(snob) a její rolí bylo se tak i tvářit.Ale jinak je určite super.Má nádherej vkus.
  • posh1234

    VICTORIA

    VICTORIA JE UZASNA *14*OBDIVUJU JI A MAM JI MOC RADA.JE DOKONALA *4* MILUJU JI *5*
  • ...

    Proboha, ať přibere..aspoň trochu..slušelo by ji to daleko víc
    • kistynkaa

      Re: ...

      nee at je tková *3*
  • ahojko

    Viki je super maminka - speváčka oki *14* *14*
  • Je skvela

    Victoria je uplně super. Jedna znejkrásnějších a prostě nej žen.
    • Re: Je skvela

      To nemůžeš myslet vážně?!
  • spjev

    *1* *1* *3* *9* *5* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Je nej:)

    Ona!!!Prostě dokonalá.Říkejte si co chcete,,,nesnáším,jak lidi píší,že je uměla,že se nesměje,že nemá čas na děti,,,v žádným případě,,,kdo se podivá na něketerá videa např.na youtube,je tam prostě užasná,furt se směje,a prostě na nic si nehraje,,,na fotkách to vypada jinak.To je další důvod,,,Prostě ona,je pro mě vším,,, *14* Nechci vám dokazovat že je skvela,jen rikam svuj nazor,a vy máte zase svuj *4*
    • Re: Je nej:)

      ahoj misulko,aj ty musis byt super,kdyz to umis takhle opisat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit