Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to boh

    Vin Diesel je skvely. Postava + ta jeho krasna tvaricka = dokonala kombinacia. Je fakt bohovy, ja mat takeho doma, nepustim ho na krok :) Ale myslim, ze pre neho konkurencia neexistuje!!! Taky chlap ako je on sa tazko hlada. Myslite, ze je zenaty?
  • Je tak nádhernej...jen slintám!!! Je to kořen
  • Aaaach jo, je prostě nádhernej!!!! není na světě chlapa s hezčí postavou!!! Jukněte na http://www.profimedia.cz a zadejte do vyhledávání Vin Diesel sou tam apsloutně nádherný fotky!!!!!!!!
  • můj bože takovej kořenů je na světě opravdu málo......
  • Mám ho ráda a je fakt skvělej!
  • Muj idol

    JE PROSTE NEODOLATELNY A SKVELY
  • pravda

    Vin je chlap kterej ma fakt super postavu malo lidi se mu vyrovna!!!!a jeho filmi jsou fakt SUPER!!!
  • Re: Peto98

    Mám Tu nové zprávy, podle kterých si Vin nezahraje Hitmana, proto se taky protáhlo natáčení. Tím vyvoleným bude Timothy Olyphant. Sice si ho nedovedu dost dobře představit jako Hitmana, ale je to tak. A s tim že je super, tak souhlasim *14* *1*
  • Hitman

    No, hitmana samozrejme poznam a Vin ako jeho herec? hmm no neviem, Vina mam moooc rad ako herca, ale v roli Agenta 47 si ho moc predstavit neviem. Hodil by sa tam skor nejyk chudsi s hranatejsou tvarou, ako napr Jason Statham (Transporter)......ale aj tak Diesel je super :) ....fajnovy bol v Zachrante Vojaka Ryana :)
  • Hitman

    Všichni asi znate AGENTA 47 - Hitmana. Jak by se vám líbil v podání Vina?
  • vin dislííííííík

    i love youuuuuuuuuuuuu jestli cete tak vám můžu poslat fotečky *1* *5* *14* *14* *5* *15*
  • vin

    chtěla bych vědět jaký je jeho původ, jestli není alespoň mulat
  • kocourek

    tak to je aspon herec krasnej charakterovej a ze smislem pro humor... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit