Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt boží! já slintám! Asi se z něho zblázním je fakt boží a cool!Naprosto dokonalej já ho žeru!
  • DA BEST

    Proste muj vzor ! :o)
  • To je Chlap

  • MYSLÍM ŽE UMÍ DOBŘE HRÁD FILMY A VYPADÁ DOBŘE
  • Je jednoduše dokonalý a sexy!
  • Kusssss

    Když ho vidim,stojí mi na těle úplně všechno!!!Všechny malý chloupečky!!!
  • Vin Diesel

    Vin Diesl je to nejnádhernější co sem kdy viďela!!!! já ho zbožňuju a ty jeho filmi mám ho dokonce i v medailonku já po něm jedu už asi 1 rok a ještě mi to nestačí ja ho snad sežeru!!!
  • prostě kus chlapa
  • No ty svaly;-)
  • TY SVALY....

    Je to můj nejoblíbenější herec na světě. Prostě se mi na něm líbí uplně všechno. Nejvíc ze všeho ty jeho SVALY a postavička... Prostě jakmile najedu na nějakou jeho netovou adresu tak už se vidim někde v raji ( lepe řečeno v jeho postýlce...) Dámy, kdo ho žere stejně jako já, ten má podle mě vkus na ZÁPORÁKY a SVALOVCE, jako je právě Vin. (Zatim sem na to ale vždycky doplatila, tak bacha na tyhle frajírky!!! = )))
  • Vin:)

    Vin je fakt korba:)je važne nej herec i chlap tak že holky je muj :) hi hi skoda že jich je fakt malo :(.....
  • Je to borec. M8 super image namrosto skvělí filmi a nádherný oči. Když se to dá dohromady tak je z toho VIN. Hej lidi prosím vás můžete mi někdo napsat trochu víc informací o tom že má být prej- xxx 2? Prosím napište
  • Opravdu drsnej ''CHLAP''
  • je úžasnej :O)
  • Vin Diesel

    On je skvelej ten usmev to telo.
  • Vin Diesel=o)

    Hej,to tělo je to frajer,sexy bože můj se nedá popsat.=o)
  • je to ten nejskvělejší (a nejhezčí) akční herec, kterýho znám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • anonim

    Je nádhernej boží a nevim co ještě prostě kus sexy chlapa
  • Je fakt hustej!

    Ma super postavu...je proste namakanej :)
  • Ma uzasny filmy a je to proste kus!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit