Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jooo je to muj vzor velkej chlap s tvrdim vyrazem:-)
  • Vin Diesel

    je k sezrani je to nadhernej chlap a jednou bude muj manzel:-))
  • Super

    VIN JE NEJ,NEJ HEREC:-)
  • Vin

    Je super sexy týpek, když o něm mluvím, tak můj kluk strašně žárlí:))
  • hele mi teď někdo řek, že se zabil na motorce..vyvraťte mi to někdo!!!!!!!
  • Hej to je ten nejkrásnejsi chlapik kteryho sem kdy v zivote videla...a zesem jich uz videla hafo....je to ten nejbajecnejsi herec...nejlepsi je v rychle a zbesile...ty svaly,ty kukadla...no proste šuper
  • Miki

    nic proti ty k.... MARC VINCCCCCENT uz vidis to ccccccccccccc?????zkuz premejslet ty nano!!!!!!paaaaaaaa
  • VIN DIESEL

    strucne:nejbajecnejsi chlap na svete!=)jeho filmy jso bombovy a on taky!!!!!! nikdo se mu nevirovna!!!!!!!je to šupr CHlapíkkkkk!!!!!miluju ho =)
  • Vin Diesel se jmenu svým pravým jmenem Marc Vinvent.Toto asi moc lidi neví ne??
  • Myluji ho moc moc je to ten nejkrasnejsi muz na svete
  • VIn Diesel

    Je fakt najlepsi herec, dokaze zahrat naozaj vsetko. Ked sa spoji inteligencia zo svalmi vznikne Vin, je fakt dobry. Dufam ze bude aj nejake pokracovanie na Chronicles of Riddick.
  • LOVE

    Asi jsem se zabouchla! Vineček je super!
  • Tak takhle si dámy a pánové představuju ztělesnění hříchu a pokušení.
  • Může mi někdo říct, kolik vlastně měří?
  • 38...

    On je tak krasnej,co vic dodat!!!A prejimu vse nej k 38 narozeninam.. kez bych mu mohla poprat osobne..
  • Vin je nejkrasnejsi chlap jake jsem kdy videla.......chtela bych ho videt na vlastni oci to musi byt zazitek...je krasnej!! co vic dodat!!!=o)
  • vin

    vin je super pokud někdo chodí někdo na tyto stránky tak mi napište pokecáme jochcovakristina@seznam.cz
  • moc honeznam ale je peknej
  • sexy venca nafťák

    je prostě sexy!
  • Boží Vin!!!!!!

    Ten je fakt úžasnej,já ho zbožnuju...Mám jeho plakát,strašně velkej a mám ho u postele,,,je prostě boží...Pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit