Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je stejný znamení jak já a ke všmu je to můj best herec!!!
  • on je všetko

    Myslim ze vin diesel nie je len Boh, ale je to chlap po ktorom tuži každá žena.Je bezchybný herec a zato klobuk dole. *3*
  • Tak sem zase koukala na Rychle a zběsile.Je tam fakt k sežrání.Ostaně stejně jako všude jinde.Ach jo. *14*
  • Super

    Je to supr chlap ale i chytrej a hezkej. Jednou bzch takovýho chtěla mít. JE TO BůH *4*. Někdy bych ho chtěla poznat. Žádnej herec na něho nemá. *3* *5* *5* Dívala jsem se na jeho filmy a nemá konkuranci. JE TO SUPR HEREC!/!!!!!!!!!!!!! *5*
  • vinny

    znám jednoho týpka z čr a vypda jako vinný *14* *14* *14* *14* *14* Vin strašně rozkošný
  • oblíbený herec

    Je velmi dobrý ve filmech a je velmi hezký je to můj nejoblíbenější herec! *4*
  • dobrej herec *1* *1* to vam povidam *5* *5*
  • Krasavec

    Je to krásnej chlap,kterej zřejmě miluje pohyb,hm,to ja taky,hlavně jeho:))) *14*
  • Nej chlap pod sluncem

    Vin je ten nej nej nej chlap na světě!!!Jeho rodiče se museli fakt moc moc snažit:)Mít takovýho doma, tak si pískám!Jo ale znam kluka a ten je mu podobnej, tak mi všichni držte palečky:)Tak papa a fanděte Vinovi!!!!!!!! *4*
  • Nejkrásnější stvoření planety !!!! *14*
  • Vin Diesel

    Myslím, že je výborný herec, a má úžasnou postavu, prostě takový "ideální muž", kterého ženy chtějí. Souhlasím s ostatníma, sejít se sním, asi bych neměla co říci, kdoví, jestli byste mezi lidmi vůbec poznali, že ten, do koho jste vrazili, byl on. Je to takový bohužel nereálný sen, ale nádherný. Přeju a závidím té, která ho má. *4*
  • Slyšeli jste, že Vin Diesel je 164 cm vysokej? *1*
  • je k "vošukání" *14* !!!!!
  • Souhlasím se všemi, co v něm nevidí jen sexi chlapa, ale i inteligentního a normálního člověka, který si v reálném životě nehraje na hrdinu. Inspiroval mě i při výběru tetování, takže ho mám na očích pořád. Kolik takových chlapů lítá tady u nás? nejen s jeho tělem ale i mozkem? Je to krásný výplod přírody. *3* *14* *4*
  • milášek

    Je fakt sldkej brouček=D *14*
  • Nikol a kde jsi na něj narazila?Docela by mě zajímaly podrobnosti pokud to není super tajné.Doufám,že se s námi podělíš. *7* *8*
  • Brouček

    Vin není jenom sexy je to hlavně moc pěkny chlap.Mím přáním je abych se snim někdy poznala nebo si sním psala je to prostě ANGEL *14*
  • awoj

    Vin je sexi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • teda holky máte pravdu je fakt krásnej ale zůstaňte nohama na zemi
  • Supr!!!!!!!!!

    Vin Diesel je nejsimpatičtější a já to vim když jsem už snim mluvila *3* , ale jestli někdo chce tak já vám snim domluvim klidně schůzku. *5* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit