Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viník

    Tak o tomhle chlapíkovi by se mělo psát víc než o jinejch celebritách , je velká osobnost a mám o něm přečtený snad všechno co jsem našla na netu. Taky mě celkem zarazilo že chodí s českou holkou Pavlou Hrbkovou (18). Je to super človíček. Dyštak můžete poslat nějaký články o Vinu. Ahojky *3*
  • Kdy bude zase ten svalovec hrat ??? *5*
  • Vin Diesel je kolik

    Vin Diesel je HHHAAAAFFFEEECCC KOLIK TAK AKORAT NA OPI.... *14* *5*
  • Praha

    Vin je dobrej člověk, osobně jsem si snim pokecal, když byl v Praze na natáčení XXX. Fajn milej človíček kecal jsem snim o českých holkách, a prej jsou to ty nejkrásnějši holky co kdy viděl.
  • Jooooooooo lidičky to máte pravdu, je to krasavec, nemáte někdo fotky, kde by bylo vidět, jestli má v kalhotách?Ne že bych mu nevěřila *14*
  • prostě sexy *14*
  • VVViiinnn

    Vin je tak sexi chlap že jsem se do něj zbláznila až po uši a pokud má někdo nějaký film s ním tak mi ho pošlete na můj e-mail Macek.rk@seznam. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vzkaz pro Brumlinku

    Ahojky. V jednom starším příspěvku ses ptala, jak se jmenuje ten filmík, kde Vin hlídá děcka. Sice nevím, jestli se sem ještě někdy podíváš nebo už to třeba víš, ale ten film se jmenuje Ochránce. A Vin jako vždycky podává úžasný výkon *14*
  • VIN JE BOREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Na Vina z herců NIKDO NEMÁ!!!!! Pro mě je to prostě "pan herec", který dokáže zahrát úplně COKOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
  • on je proste fasa perfektny *4*
  • Myslím,že za hřích by stál

    Je to docela pěknej chlápek,to musím říct,ale nejvíce miluji ty jeho sporty,mám také ráda adrenalínové sporty a dobrodružství.Co bych za to dala natočit jeden filmík s ním.
  • Je super,ale v čechách pocybuju,že by měl někdo šanci *16*
  • vin diesel

    Zatim jsem neviděl žadný film s nim ,který by se mi nelíbil *3* *8* *4*
  • je jednička

    je fakt jednička a je cool.a to je jeho svalstvo *14* *8*
  • Je pěknej vhledově *14* *4*
  • Je to charismatický člověk s krásnou tváží a úžasným tělem. Je to PAN herec *4*
  • zdarec já pocházím z californie a když sem byl malej tak sem sním chodil do třídy..a řeknu vám borec to je festovní!!
  • Vinííííík-Ten je tak dokonalej.úplně ho žeru.A to tělo,a hlavně ty ruce!!!úúúúúúúúžas *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vin Diesel ju muj VZOR!!!

    Věřte nebo ne. Muj Ujo v Statech byva v Californii. A Vin Diesel taky. Co je vtom? že za par měsicu jse jdu kouknut na miho uja a na V.Diesla. Už jse teším nato jak jse budem s Vinem Fotit.... *3* *5* *4* Vin Je jako ja: Ja Měrim 189-cm, on meři 189cm, ja chodím do posilovni 3 leta on chodí 10 len(to jse moc nepodobá ale ho dobehnu v svalech co nevidet),... Je rovnake znameni ako ja. Je rovnaka povaha ako ja. Takze co vic k tomu dodat...
  • pls nevíte?

    Hej lidi,nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje ten film kde hraje Vin nějakýho chlapa co se musí starat o malý děcka? nebo tak něco... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit