Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je ten nejkrásnější chlap....je nejlepší... *3* *14*
  • Je to borec *14*
  • Super Herec *1*
  • Vin Diesel

    Je prostě super a je moooc sexy,kdybych ho tak mohla vidět na vlastní oči a homatat si ho, je to prostě maso. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • prsatý

    no je takový vyspělý........prsatý...
  • vin v CR

    vin je prej v CR. v milovicich nataci film *14*
  • A kde to přesně je?

    A víte určitě že bude bydlet přesně tam?? A jestli jo nevíte kde to je přesnějc?Ta ulice to je široký pojem.Dík *3*
  • KDY HO ZASSEV UVIDIME NE OBRAZOVCE NASI TV *14* *3* *5*
  • HITMAN

    Vin Diesel se příští rok(2007) ukáže jako HITMAN (silent assasin-z počítačové hry) Nevim jak vy, ale ja na to určitě pujdu!!!!!!!! Hitmana totiž hraju a jsem hodně zvědavá jak Vinovi půjde ztvárnit TICHÝ ZABIJÁK. *1*
  • V Praze

    Vin Diesel v Praze. Ubytoval se v ul. Korenskeho 1, Praha 5. Pronajmul byt na jeden rok. Nastehuje se zitra odpoledne))) Pockam na nej pred vchodem Informator
  • V Praze

    Vin Diesel v Praze. Ubytoval se v ul. Korenskeho 1, Praha 5. Pronajmul byt na jeden rok. Nastehuje se zitra odpoledne))) Pockam na nej pred vchodem Informator
  • ahojte lidičky,nevíte někdo jak se s tím borcem spojit? *4* *8* *3* *5* *14*
  • jééééééééé

    neznáte nejáky zpusob jak mu napsat?????, *14* *14* *14* *14*
  • tr

    si nej: you good *4* *8* *16*
  • Film

    Ten fil se jmenuje Ochránce...a je vážně super *3* a ten Vin tam je úplně úžasnej *14*
  • on je fakt super.. Nevíte náhodou někdo, jak se jmenuje ten film, kde se stará o ty děti? *7*
  • vin diesel je proste skvelej.a nevim proc o nem neni neco vic je proste užasnej *14* *3* *3*
  • luc

    Diskutovali a ne provokovali, což se v tvým případě nedá říct *9* a to jestli někdo vypadá jako králík podle mě není diskuze, ale to ty asi nechápeš.....tak pááááááá *1*
  • pro ivíííka

    ty mě nenecháš na pokoji??? JÁ SI MŮŽU LÍST KAM CHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Diskuse je od toho aby tam lidi řekli svůj názor a ne od toho aby tam všichni psali jak moc ho milujou chápeš? *10*
  • Viníkovi

    S kým že to chodí??Kde jsi to vyhrabal, jestli máš nějaký mailový stránky, ráda se podívám....PS: Zajímavej příspěvek *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit