Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ........

    Jestli mysliš Babylon tak na to mám své tajné zdroje. *15*
  • Re: Jak je vysoký?

    Má tak kolem 170 cm a pracičky má fááákt dost dobrééé WOW
  • ........

    jo kde jsi našel ten film???? *3*
  • Re: Re

    Nech si zdat *13*
  • Re: plosim....

    Mno... Když tak prosíš... Jmenuje se Babylon A.D.
    Čau!!!*1* *1*
  • plosim....

    plosim plosim nevite nekdo jak se jmenuje ten film s vinem co se tedka nedavno natacel v ostrve v byvalych zelezarnach????? pls moc moc plosim......pisnete mi to dyz tak na mail...
  • Re: MOZNE JE VSECHNO

    Opravdu si myslite že je tohle MOZNE??
  • Re: Vzkaz pro Brumlinku

    Ten polda mu jako role vůbec nesedl. Daleko radši ho mám jako RIDDICKA. - to jemůj názor!
  • MOZNE JE VSECHNO

    VERTE NEBO NE ALE SS VINEM UCINKUJI V NOVEM FILMU KTEREJ PRAVE TOCI V PRAZE A TAKY MAM S NIM FOTO A TO JE FAKT PECKA PROTOZE HO MAM MOC RAD RESPEKT JEHO FILMY *3* *3* *3*
  • Re: Polibek od Diesla

    a to ti ma kdo veřit??? *15*
  • Re: VIN JE BOREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jo tak to máš pravdu... *14*
  • Polibek od Diesla

    Věřte nebo ne ale pracuji v jednom profláknutém luxusním podniku a tuhle sobotu přišel Vin na večeři a když odcházel tak se mě zeptal na jméno, složil mi kompliment že jsem moc hezká a políbil mě. Má velkou měkou a příjemnou pusu. *4*
  • LOVE

    Vin je ten největší samec pod sluncem ... takový namakaný tělo ...mno řekněte která by ho nechtěla v posteli ??? hned bych s ním šla a bez diskuzí ...já ho prostě žeru... slaďouška ...ale rozhodně to není žádnej šampoňák...I Love Vin Diesel *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Agent 47

    Kdybys nebyl pozadu, tak Hitmana NEHRAJE. Di se kouknout na http://www.hrej.cz/novinky/2006/12/ 5/timothy-olyphant-bude-hitmanem-mi sto-diesla/
    a neval. *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Agent 47

    On se jmenuje Mark Vincent pravím jménem víš.. *15*
  • Re: Agent 47

    KDO JE PROSÍM VINCENC??????????????? *1* *1* *1* *1*
  • sexos

    boose bosky pichac boose sa mi hrozne pacii *3*
  • Agent 47

    Vincent bude hrať Hitmana!!!! *1*
  • stránka

    http://www.vindiesel.estranky.cz/
    Mrkněte pls sem je to moje nová stránka...Potřebuju to tam krapek rozjed *4* *1* ...Něco napište do komentářů nebo běžte chatovat *1*
  • Re:

    TAKOVÉHO CHLAPA SI ČLOVĚK VŽDYCKY VŠIMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit