Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: !!!!!!!!!!!!!!!!

    184CM
  • Re: pls nevíte?

    OCHRÁNCE
  • Re: Pitch black

    Kdzž se pořádně podíváš, na této stránce je nááááhodou k nalezení i jeho FILMOGRAFIE. *15* *15*
  • Pitch black

    Vin ? Super herec. Zatial som sice videl iba Ciernociernu tmu a Kroniku Temna, ale hral to uplne genialne. Urcite ma aj nejake ine filmy Poviete mi prosim Vas, ake ?
  • Re: Jak je vysoký?

    Já ho vyděla v Ostravě naživo? *15* Popravdě nevím jestli je tak namakamý protože měl na sobě bundu ,ale vysoký moc není!!!cca 183cm takže nic moc ,ale je strašně sladkej *3*
  • Jak je vysoký?

    Kdo jste Vina viděly na živo, jak je ve skutečnosti vysoký? A je tak namakaný, jak vypadá ve filmu nebo kamera přidává objem?
  • Re

    Vin Diesel je ten nejlepsi a nejkrasnejsi herec.On nema krasne jenom ruce ale to jeho telicko!!!Je proste k nakousnuti *14* *14* *14*
  • Re: B.A.D.

    leda tak ve snu *5* *5*
  • gg

    http://www.teamr.xf.cz/
  • prosim prosim

    jo a prosim vas newite nekdo jak vzit na neho kontakt nebo aby si jen tak pokecal??? *14*
  • prozba

    jestli nekdo vite kde bych ho mohla zastihnou tak muj email mate.jj a na seznam mam email mikulka86@seznam.cz
    *14* *3*
  • prozba

    cauky lidicky ja vam zavidim ze ste ho videli a newite pls kde bych ho mohla videt??? ale je fakt nadhernej proste k nakosnuti *14*
  • Prosbička

    Ahoj lidičky, moc vám závidím - já jsem Vinouška neviděla... Kdybyste měli nějaký fotky tak prosím pošlite. Mocinky děkuju
    *5*
  • Re: vin dislííííííík

    je vážně moc krásnej,chtela bych ho vidět na vlastní oči.jenže je to pro mne moc daleko.pošleš mi aspoň nějake fotečky.předem děkuji s pozdravem Renča. *8* *3* *15*
  • Ahojky tak vydím že je tu hodně Ostraváků *3* Taky jsem Vina vyděla a podal mi ruku.Byla to vážně nádhera.Fakt je ještě lepší než ve filmech.A byl krásně opálenej.Půjdu se na něj podívat ještě do Vítkovic!!Tak jestli si chce někdo o Vinovi psát tak se ozvěte na email!Těším se papa
  • b.a.d

    taky sem ho viděla a aji sem se ho dotkla.ve skutečnosti je fakt hezčí než na fotkách. *14*
  • B.A.D.

    Ahoj Ahoj ahoj...já ho dneska taky viděla v Porubě (babylon A.D.)...a je to sexouš :D ... upe fajně maly,že?.... *14*
  • Babylon AD

    A ja ho dneska videla na vlastni oci kdyz u nas natacel Babylon AD. Je jeste hezci nez na fotkach a vypada mile a pohodove, supr zazitek. *3*
  • Re:

    No nekecej.................. *15* *1*
    Kdybys uměla čist, tak ma 185. Tak neval. *15*
  • ja ho lubkam *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit