Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Prosíím

    jo adresa je new york avenue street 17 ja uz jsem tam pasala a on mi poslal venovani tak to skus
  • Prosíím

    Nemáte někdo prosím kontakt??Jak mu poslat třeba dopis o autogram...? *3*
  • s nim klidne...

    ja nikdy nechcu mit deti ale vin je jediny chlap se kterym bych ty male spunty klidne delala *3* *1*
  • cool ....

    vin to je sexy chlap se sexy zadkem *3* skoda ze zije tak daleko....no tak aspon vzkaz:I love you Vin! *1*
  • muj milasek!

    vin pro me je a vzdy bude ten nej nej nej chlap na svete !!!!!je mooc klasnej a ma taky moc pekny kozy! *1* kez bych se snim nekdy mohla setkat kdyby jo tak bych se od neho asi uz nehnula *1* no takze to zkratim je proste nej..... *14*
  • Vin diesel

    Ahojte všichni, chci se zeptat, jestli nevíte, kdy má Vin diesel zase namířeno do ČR. Kdyžtak napište prosím na mail. Díky
  • Re:

    Musím tě zklamat, já měřim 175 cm a on je asi tak o hlavu menčí než já, takže asi těžko bude měřit 185cm.....je to špunt, škoda no.... *15*
  • Ach jaj

    Vidím že všetci sa tu naparujete že ste sa s vinom vidali...:D Vin je super herec...len nebudte na ňom take nadržane ja by som ho brala naj ako kamoša *4*
  • Vin is my IDOL!!!!

    Lidi mate vo vsetkem pravdu. Udelal som fantasticke video o Vinovi... (staci ked si to date do vyhladavaca - pre vsetky nevzdelane)...
    *4*
    http://www.youtube.com/watch?v=Ih V31ie6AiM

    Vin Diesel 4EVER!!!!!!!
    VIN IS MY IDOL!!!!!!!
    *1* *3*
  • MILUJEM HO

    ahoj ahoj ako vydim sami cesi tu no ja som zo slovenska ale milujem wan diesla asi tak ako vy asi nieje mozne nanho nejak zohnat e-mail ze to taram co na takeho herca he napiste e-mail mozeme o nom pokecat d1231@azet.sk budem len rada a majte sa *14* *14*
  • Re: Polibek od Diesla

    ahoj nikol no a kde to pracujes?a vies po anglicky alebo sa rozraval s tebou po cesky?netrep sprostosti
  • Re: Re: MOZNE JE VSECHNO

    ahoj prepac ale ty si myslis ze s nim vazne natacal film ha ha urcite by nezobrali len tak niekoho a ako dobre viemziadny film tam teras nenataca natacal tam len xxx1
  • VIN

    Je opravdu užasný,měl jsem možnost s ním natáčet Babylon A.D.Mám s ním spoustu fotek a věnování.Vlastnoručně mi nechal udělat kérku,stejnou jako má Vin!!!!PAPA
  • Re: Je kuřák?

    jo je kurak to ma svoji jedinou zavislost *16*
  • Naky webovy stranky

    NAprosto užasnej chlapík *3*
  • Re: V Praze

    Cus,fakt tam bude byvat??Aj bych za nim dojel,sem jeho velky fanda
    napis na meil
  • Re: vin v CR

    Ahoj co je na tom pravdy ze nataci v CR??
    Jsem jeho velky fanda,chtel bych od nej podepsat moje tuning auti.
    Napis prosim *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Já

    Cauves muzem si psat spolem,jsem jeho hodne velky fanda,a znam jednoho cloveka ktery mu je podobny jako vejce vejci,ale vys oreginal je vzdy jen jeden *4* Nevys kdy bude zase v CR??
    Diky za odpoved *3* *3* *3*
  • Re: MOZNE JE VSECHNO

    Cus,jaky film se s nim nataci v Praze??Nevymyslis si jenom??jaky je ve skutecnosti,mylsim jak se chova jako nabusenec nebo jako v pohode borec??
    diky za odpoved *7* *7*
  • Je kuřák?

    Je Vin KUŘÁK? Když tak mi to pošlete na mail díky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit