Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Vin

    jo to mas pravdu ze je vybornej herec a je tajky strasne sladkej!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Re: vin

    by me zajimalo kde ste to kdo vzal urcita ne jasny?????????????????????????????? ????????????? *14* *4* *10*
  • vin

    Myslíte že vin kouří trávu??:(
  • ...

    Podle oficiálních informací se objeví jak v novém "Kripl X" tak v novém Fast and the furious, které půjde do kin pátého června 2009, a nejspíš to bude maso, páč se tam objeví i Paul Walker a Michelle Rodriguez, bude to nářez, sám se moc těším:), je to borec *5*
  • VD

    ma obrovsky charisma....
  • hero1111

    Vin

    Vin Diesel se zůčastní natáčení filmů : Rychle a zbesile 4 a xXx3 , ..prej se mu ted nevede tak se snaží postavit na nohy
  • renata72

    chjo

    Nojo, nám nezbývá, než koukat, áchat a nechat si zdát *9* . Mně se nejvíc líbí ve filmu Riddick, víc ve dvojce *14* . On chudák, kdyby se na něho všechny ty fanynky vrhly, moc by z něho nezbylo *1* . Víc takových chlapů kolem a ženský budou spokojený *14* .
  • kyra123

    V I N

    Vin, to je chlap snů snad každý. Je ouplně sexy, a ty oči *14* *14* *14* *14* *14* ...neodmítala bych ho *4*
  • iwo

    Vin

    Hrubej zabiják,řízek,hovado,mlátička, prostě krutor s ním jít do rvačky to je jako jít na smrt.... Prostě bouchač.... *14* *3* *1*
  • So Hot!!!

    Tak tomuto říkám pořádný chlap!!!Je úúúžasný,na sežrání...vidět ho a dostat se k němu aspon na pul metru,tak by se měl bát znásilnění...jinak fakt kus.Mohl by být muj otec,ale přesto je tááák sexy *14* *4* ...jeden z nej herců...
  • milouseq

    :)

    moc sa mi lúbil v komédii OCHRÁNCE a vo filme XXX .. len skoda ze v XXX 2 nehral :'(
  • Miami

    mě se nejvíc líbil v Ochrávci *14* *14* *14* *14*
  • Fine herec

    Vin Diesel je borec.Je to skutečně dobrý herec.Viděl jsem například komedii Ochránce,i jako komik tedy není nejhorší.V akčních filmech je vynikající.Dnes je mu 41 let.Gratuluju mu tedy.
  • Mark-Vin

    jj je to fesak to jo ale docela starej a ma dvou mesicni dcerku
  • lááááska moje

    nejkrásnější chlapík,jakýho jsem viděla,ty jo tomu bych i vařila a prala,dokonce bych ho i poslouchala a to je co říct,je sladkej až ho potkám tak ho SEŽERU!!! *14*
  • Re: Re: Vin

    Děkuju *4* jak sem ho právě viděla ve filmu XXX tak se mi tam zdál docela malý...tak mě to zajímalo
  • Re: Vin

    Vin je prcek měří kolem 170 *1* ae je to vybornej herec *4*
  • Vin

    Neví někdo jak je Vin vysoký???
  • Viděla sem ho

    Chcete něco vědět, byla sem s mámou cvičit v Blue Orange v Letnanech a dělá tam trenéra kluk co vypadá přesně jako on, myslela sem, že umřu.
  • Vin Diesel

    Ahojinky všem...
    Jak tam čtu tak máte také rádi Vina...Je to fakt super chlapík a i herec...Všechny jeho role zahrál perfektně... *4* Je velmi inteligentní a slušný...Nemáte na Vina nějaá kontakt..?Třeba e-mail..?Byo by to super s nim pokecat třeba po mailu *3* Jestli máte někdo zájem pokecat,tak se určo ozvěte..!Mějte se tu všichni krásně *14* :-* :-* :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší