Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: vin diesel

    On Je fakt super herec a asi i v soukromí bude fajn..Nechcu se vytahovat ,ale poštěstilo se mi ,když natáčel v Ostravě Porubě si s ním podat ruku...Na mě v tu chvíli teda musel být pohled!!!On se mě totiž zeptal How are you? a já tam jen tak stála a pitomě se na něj culila...Na ten zážitek nikdy nezapomenu...A řeknu vám je to teda fakt kus krásnýho chlapa...Lepší na živo než ve filmech a to je co říct.. *14*
  • vin diesel

    joj vin to ej kus chlapa ty svaly *14* fakt kdyby sem ho měla doma tak nejdu na nákup a ani se už nekouknu na žádnýho jinýho...a děkuju za to že sem zjistila že se natáčí 5 díl...fakt kus chlapa *14* *14* *14*
  • Win Diesel

    a ešte aby som nezabudol Win Diesel žije *5*
  • Win Diesel

    Toto je herec,pred ktorym mam velky rešpekt pred jeho filmami,ktore natočil a mne sa hlavne lubia filmi Rychlo a Zbesilo(Fast and the Furious)škoda že nehral v 3 je to take blbe ked hral v 1 a potom až v 4 a bude hrat v 5 ktora sa uz natača bude to pokračovanie 4 už sa tešim *4*
  • Vin Diesel

    Ahojky lidičky chtěla bych se zeptat jestli něco nevíte o tom že by Vin Diesel zemřel????Díky mocinky za odpověď. *4* *4* *9* *9*
  • vrrrrr

    Tak tohle je teď nejkrásnější herec krerej kdy byl,a ani nevypadá na to že by mu bylo 42!Ty jeho svaly *14* *14* *14* *14* mňam
  • ...

    Zajimalo by mne proc ve fotkach od uzivatelu je fotka na ktere neni vin diesel ale nejaky blbe*ek ktery si na neeho hraje?je to fotka jak sedi na lavicce v bile kosili,to na 100%neni on,ta lavicka na ktere sedi a ten plot dreveny co je za nim to je nejake hriste na prazskem sidlisti..
  • fredyska

    Mrtě

    Kořen jak prase...A to tělo *14* V Ochránci sem šla do kolen, nebo XXX taky síla.Borec a mocinky ho miluju *14* *14* *14* *14*
  • VIN DIESEL

    no jako teďka mě zklamal Vin Diesel jak hraje v počítačové hře: http://www.slovenciny.com/index.php ?func=articles_info&id=340 *16* *16*
  • Narozky :-D

    Tak vše nejlepší k jeho narozeninám *1* *1* A přeju mu hlavně aď natočí Fast adn Furious 5 :D:D:D
  • kyra123

    narozeniny

    přeju mocky vše nejlepší tomu nejlepšímu a nejkrásnějšímu herci *1* *1*
  • Re: Re: Vin Diesel

    *3* dokážete si ho takhle predstwit *7*
  • 0tekvila0

    Narozký xD

    Ááá *15* !! Dneska je miláškovy 42, všecko nejlepší zlatoo, miluju tě *14* *14* *1* !
  • Re: muCQ :-*

    Ty si asi Emo že? *1* *1*
  • =7

    Tak toto je vážně borec...A to Fast and Furious 4...Vřele doporučuju nejlepší film co sem kdy viděl :-) *3*
  • Re: Re: Re: s nim klidne...

    napd je to good ale myslim si že bys ho neudržela-spíš si dej bacha aby neznásilnil on tebe
    *3*
  • cukroušek

    vin je upa sladkej!já ho úplně miluju.je hrozně sexi! *14* *5* jsem do něj upa blázen! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Vin

    CO to kecáš , vždyt měří přesně 183 cm.
  • michaelajackson

    :o)

    Jo jo Vin je kus chlapa toho mít doma tak nejdu ani nakoupit *3*
  • muCQ :-*

    On neJKrÁSnějŠÍ Ze VšeCh,škod&, ž€ je mu už tolik a, Ž€ neNÍ ČeCH______On= SqeLej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší