Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • určitě by to Seleně natřel na dálnici!Umí vlastně řídit? *5* *15*
  • Selena Gomez je jen malá holčička *11* *11* *12*
  • Vin Diesel je nejlepší herec a je moc sexy *7* *7* *14*
  • asi tak nějak.. a popravdě nic moc teda extra nezpívá... jsou lepší zpěváci...
  • co sem píšete selenu když tohle není její stránka???????? *16*
  • ja se spletla selena gomez je nejjjjjj on je strašnej lidi selena gomez je lepšíííí
  • hhhhhhhhhhnnnnnnnnnnuuuuuuuuuuuussssssss *16* schodil selenu gomez zpívá steršně jak ho muže někdo mit rad jeno v.. strašny *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • no ale me by hlavne zajimalo jestly ma ženu a deti to ja vubec nevim,pač ja ho žeru je to přesne muj typ chlapa njn ja ho chciiiii *3*
  • já s ním mluvil naživo chvíli byly jsme na jedný akci ve španělsku a on tam byl taky tak jsem se za ním vydal čekal jsem ,že mě nechá odtáhnout od něj ,ale lidi kolem ho braly jako kámoše takže nikdo u něj nebyl a on si se mnou povídal fakt moc borec NA nic si nehraje ;) *3*
  • jo jasne
  • jo proste je to muj bracha terezo
  • jo to ti tak budu verit ,kdyz je to muj nevlastni bracha. *2*
  • Nádhernej a charismatickej chlap!! Miluju ho.. Je to prostě skvělej herec, na kterýho se krásně kouká.. Takovýho chalapa mít doma, ach.. *15*
  • Will Smith a Vin diesl by se ksobě hodily :) oba jsou good:)
  • To se ani slovy vyjádřit nedá jaký to je zážitek :D
  • tím pádem tichá závist *3* asi to musel být fajn zážitek....co bych za to dala... ho vidět naživo *15*
  • Hele nechci se vytahovat ,ale když se v Ostravě natáčely scény k Babylon AD ,tak jsem Vina nejen viděla ,ale podaly jsme si ruce...Zážitek do konce života.Tenkrát jsem ho znala hlavně z Black Pick (Riddick) a z Fast and Furioust... *4*
  • mno škoda to je... ale na ten věk nevypadá *3* a chlapy jsou více méně furt použitelný *15*
  • Ale škoda je že mu je už 44 let *9*
  • Chtěl bych ho někdy vidět na vlastní očí *14* a Rychle a zběsile 5 je výbornej...
    *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit