Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v rychle a zběsile 1,2,3,4. byl užasnej. ale 5 byl ežtě lepší a o 6 ani nemluvím. *3* ..škoda že nebude 7 a 8 . *9*
  • vin diesel je nej herec v rychle a zbesile 1,4,5,6 , alene v rychle azbesile 3 protoze tam je jenom na konci ama hnusnej hlas jinak je nej herec *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16* .
  • *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *2*
  • Vin Diesel je good herec,nejradsi ho mám ve filmech : Rýchlo a zbesilo 6,Ciernocierna Tma a Riddick.Urcite mám radeji Vina Diesela,nez nejaký herecký polena Steven Seagal,Wahlberg,Dudikoff alebo Van Damme
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Všechno nej k narozeninám. You are the BEST!!
  • Vin Diesel je velmi dobrý herec
  • asi jen proto,že mu nesaháš ani po kotníky *4* *4*
  • Vin je užasnej herec mamho moc ráda,a je moc hezky... *3*
  • Hodně dobrej herec a už se nemuzu dočkat dalšího pokračování Rychle a zběsile 6
  • Vin je kvalitni herec, urcite radeji budu uznavat Vina, Dwayne Johnsona nez pablby typu Kotek, Madl atd
  • Tak si chod uznavat svyho dementniho Craiga, ktery totalne zabil Bonda a Vinovi /ktereho mam rad / daj svaty pokoj.
  • v tom případě mě vysvětli proč navštěvuješ stránky o něm...tady na tvůj názor nikdo není zvědavý...zamysli se nad sebou
  • Vin Diesel má narozdíl od ostatních svaly které nemá upravene počítačem a když hraje tak hraje jako profik...je to nejlepší herec kterýho znám. Nikdo z nás tady by nedokázal to co on tak klidek...
  • jseš nejlepši vin diesel jseš frajer fandimti,a uš se těšim na rychle a zběsile 6, si proste frajer *14* *14* *14* *14* *14* *14* :*
  • Vin benzin /ci diesel/ je moc dobry herec. Znam ho od Cernocernej Tmy. Jsem jeho fanousek.
  • má velký charisma *3* *4* ,je dost zajímavý...
  • Rajka nezávidím mu jen se mi nelíbí jeho filmy je podla mna priemerný a slabý herec mne je nesympatický každý má svoj názor.Nemusím ho Vina Diesela proste!!!
  • Jenom závidíš:)
  • je sladkej:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit