Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeto borec ma svaly libi se mi je to skoro nej HEREC *1*
  • Lukás Pintér : ale,ale? Copak? Má něco, co nemáš ty? Závidíš mu a proto ho nesnášíš... *5* On je vynikající herec a má ohromné charisma *14*
  • http://www.karaoketexty.cz/soutezni-text/teorie-velke-trampoliny-6922
    prosím o hlas
  • Seš idiooooot! *16*
  • On je tak krásnej sexy ... je fakt namakanej a ve filmech je božíí a kord ve filmu rychle a zběsile 1-5 a nebo černočerná tma krásný filmy sním no žeru ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • on je tak sexi jak nikdo jinej mam matka sneho tece *14* *14* *14* *14*
  • Vin Diesel je otrasný herec s priemernými a o nicom filmami,neznásam ho!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10*
  • onehda jsem koukala na ochránce... ani jsem si ho v takové roli nedokázala představit... ale dost dobrý... *14*
  • I LOVE YOU, TE AMO Vin Diesel! *14*
  • teenhle chlap je k sežrání je to ten nej sexy a krásnej muž na světě! miluji ho! dala bych cokoliv za to abych ho alespon mohla vidět! *14*
  • Je krásnej, akorát se nesmí usmát, pa kvypadá divně =D Ale tělo má luxusní =) =P
  • Dokážete si Vina Diesla představit s dlohýma vlasama já teda nééé
  • Nějak se zbláznila sledovanost..Dřív byla statisíce a teď má nelepší osobnost jen přes tisíc.. *1*
  • Vin Diesel je absolutne nejkrasnejsi a nejvic sexy chlap na celym svete,dala bych cokolivza to abych se s nim mohla seznamit,jen si na nej sahnout nebo tak neco.Nechapu jak buh nebo nevim kdo mohl vytvorit neco tak dokonalyho a uzasnyho!!!!!!!!!!!! *14*
  • Di s tou tvojí selenou gomez do... a nervi na Dieselovo stránku tu blbou gomez
  • Vin Diesel je fakt hustej herec a dobře nabušenej chlápek a já ho žeru!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *4* *5*
  • Vina Diesela žeru vim o něm všechno znamení (rak) narodil se (18.7.1967) je to nejlepší herec na světě kam se na něj hrabou Bruce Willis nebo Silvestr Stalone nešahaj mu ani po kotníky a co je na něm nejlepší na nic si nehraje je ptostě sám sebou je to muj největší idol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • Vin Diesel je fakt boží a na nic si nehraje je to muj idol!!!!!!
  • bez te se vicpat stou vasi selenou gomez jak muzete jeho sravnavat snou pite teda na jeji stanku vi p..........lalalalalala *7*
  • nechapu proč s nim srovnáváte Selenu Gomez LOL :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit