Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anouk

    Re: Babylon???

    Hlavně že tam je Hitman no.
  • anouk

    Babylon???

    Jakto že v jeho filmografii není Babylon z roku 2008....je tam Dokažte mi vinu a pak až Rychlí a zběsilí.
  • anouk

    Re: Re: Re: Vin Diesel

    Taky jsem ho viděl v Ostravě Porubě jak se procházel po hlavní třídě,natáčela se tam scenka k filmu Babylon,jak jede to auto po kruháči a ti malí kluci na něj hážou kameny.On to auto ale neřídil,řídil to dabler.Ale pak jsem ho viděl vylezl z karavanu a prošel se nahoru po hlavní třídě a pak zpátky,nevím co tam ještě dělal,já tam koukal jen tři hodiny a z těch tří hodin co jsem tam čekal,tak jsem ho viděl snad jen cca 10 min. z dálky,ale stálo to zato,jako fandovi se mi splnil sen,ho aspon vidět naživo. *3*
  • MUCQ

    vin je úžasnej dokonalej ..nádhernej plostě k sežrání aty svaly....bože vidět ho někdy na živo tak se neudržim :D:-* nejlepčí byl ve filmu černočerná tma ... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • neregistrovan7

    Vin je ten nejlepší herec na světě...miluju ho hrozně moc...on je můj sen *14* I LOVE YOU VIN DIESEL *14*
  • sasulka17

    Odkaz

    riddick-love.blog.cz
  • Re: Mark-Vin

    Hele a kdy se narodila den, a rok
    měsíc vim duben prej *7*
  • Re: Viníkovi

    JJ má slečnu no spíš ženu Rachel jméno ale na You tube zadáte Vin Diesel tak tam je?? *3*
  • Vin

    podle mě je Vin ten nej ja ho uplně žeru je dobry herec *4*
  • Re: Re: Re: Vin Diesel

    Všechny zdravím, co se týká výšky, dokážete si milé dámy představit, že by taková hora svalů ohraničená širokými rameny měla možnost dosáhnout výšky např. 195-200cm. Myslím, že Vin Diesel dokonale využil prostoru, který mu poskytuje jeho figura a všem předvadl, co dokáže udělat z "lidského masa". (nijak se neoplazujte, myslím tím svalovinu) *3*
  • sasulka17

    melodie

    neznáte nějaké názvi písní z Černočerné tmy a Riddicka kroniky temna?!? pls kdo by věděl ... napište ... *8*
  • sasulka17

    Re: Re: Vin Diesel

    kde jsi ho viděla? *14*
  • hitman

    Re: Hitman

    ahá jako producent,to jsem netušil ,ale pokecal jsem si tu dobře :)
  • hitman

    Hitman

    Tak by mě zajímalo,kde v tomhle filmu hrál...
  • Re: Vin

    jo hele a seš si jistej/á..jestli nechce aby se mu postavilo něco jinýho? *1*
  • Re: Vin Diesel

    no jasný je nádhernej,je skvělej herec,má krásný tělo,ale s tim co je malý je hezký...tak s tim nesouhlasim..protože když má kluk malý péro tak to neni moooc hezký *1* ale vin je určitě vyjímka *5*
  • Re: Re: Vin Diesel

    Vin není zas tak malej podle mě je 183cm normální výška, ale i tak je to borec
  • Re: Vin Diesel

    A kde jsi vzala ,že měří 170????Já ho vyděla na živo a určitě měří přes 180..Já měřím 180 a byl trošku vyšší! *4*
  • kyra123

    ....

    Tak už jsem viděla Babylon a.d. a musím říct že je to fakt pěknej film..a vin je tam fakt luxusní..film doporučuju *1*
  • Vin Diesel

    Tyjo,Vin Diesel je uplně super herec a má nádhernej úsměv a krásný tělo...No a co že měří jenom 170 cm...co je malý to je hezký...a v tomhle případě to platí na 100% *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší