Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 189cm

    VIN DIESEL meria 189cm
  • vin diesel je nej *14*
  • shrnutí

    Nevim co to tu všichni melete, jste asi úplně vypatlaný. Tenhle člověk je nejvěší borec, má nejhustější postavu na světě-to je moje hodnocení. Ve všech filmech co sem viděl byl skvělej, takže bez debat na něj nikdo nemá.
  • jj..jednou si ho vezmu za muze a budem spolu mit hodne deti *3* *4* *3*
  • Je to ůžo herec!!! *5* Je to také můj nejoblíbenější herec!A doufám že co nejdřív budou vysílat film OCHRÁNCE A FILM XXX *5* já jsem ho teda ještě neviděl! *5* *3* *5* *9* *3* Doufám že natočí pár dalších filmů! *5*
  • !!!!!!!!!!!!!!!!

    Nevite KOLIK MERI???!! Plosim Plosim!! Pisnete mi *3* *15* *15* *1*
  • To vis ze byh se vsimla!

    Axis- Ja byh po nem urcite koukla *1* i kdyby nebyl slavnej *1*
  • Jsi nej!!!!

    Víte co mě sere že každej píše že Vin Diesel ve filmu xXx vypadal jako nácek copak dokážete někoho pozat aniž byste nadávali na to jak vypadá??znám spoustu lidí co vypadají jako náckové ale při tom sou to lidi kterým nevadí žlutej bílej černej stejně jako mě taky mě lidi odsuzujou ale není to pravda!!!!Jedním slovem VIN DIESEL je NEJLEPŠÍ čověk na SVĚTĚ!!!!! *4*
  • Pozdrav z Moravy

    Lseš fakt cool herec a chlap. *14* *4* *5* *15* *1* *3* *3*
  • ja když sem poprvy videl film rychle a zbesile tak se mi to moc libilo ted mam oba dva dily jak na vhs tak na dvd a je to fakt bozi myslel sem ze jen hraje toho bezchybnyho chlapecka ale on je bezchybnej chlapecek je fakt bozi a nekdo se ptal jestli bere sracky nebo makala priroda makala priroda kazdej kdo ho nasere vetsinou dopadne takhle *9* ale kdyz jsi jeho kamos tak se mas a je z tebe *5* *5* *5* *5* *5* ja ho trochu znam povidal sem si s nim v americe je bozi primo *4* a ma drsnej vyraz v osamelym mstitelovi
  • Zajímalo by mě,jestli by si ho někdo z vás všimnul,kdyby nebyl slavný a šel by po ulici.Beztak byste si řekli,co je to za blbího skina
  • je fakt dorej.fest korbič ale zajímalo by mě jestli bere sračky,nebo jestli je přírodně nadřenej *7*
  • vin je ten úplně nejkrásnější chlap na celém světě *14* *14* *14* *14*
  • moja kamoska mi stale howori ze je wraj teply a druha zas ze vin diesel=vinco nafta *13*ale podla mna je uplne super aj ho hrozne zerem *14* *14* *14* jaaaj *4*
  • kámoš

    Já mám kámoše a ten jako by mu z oka vypadl, ale Vin je samozřejmě lepčí *14*
  • dabel

    jeto fakt frajer je hustak nanej nikdo nema *5* *5*
  • nema chybu

    je to herec ,ktory patri medzi najkrajsich muzov na svete!!! *14* *14* strasne sa mi paci a jeto fantasticky herec!!! *5* *5* myslim ze jeden z najlepsich!! a ten vojensky strich mu fakt sekne!!! *14* *5* *14*
  • MŮŮJ MILÁŠEK *14*
  • boží herec *14*
  • Skvělej chlap, škoda, že tak daleko *9* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit