Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milasek

    cusik lidisky...mno tag co sem napsat sem tu uplna nahodou.....napisu sem asi to...videla sem hodne jeho filmu a musela sem si je poustet furt dokola...zrovna vsera sem videla ochrance...lidi jestli jste to nevideli tag si to urcite sezente prototze je to fakt suuuuuuuper fulm *14* *14* *14* pustila sem si ho petkrat dokola *3* ..je fakt bomba...nevim co asem ete napsat......juuuuu a ete byl fakt super a sexy v rychle a zbesile..tag ja uz padim...awswojiiiiii *14* *14* *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14*
  • Vin Diesel

    Ahoj může mi někdo říct jaké mají barvu jeho oči, vlasy a kolik měří, jinak jeto ten nejsvůdnější chlap na týhle planetě líbí semi že si umí udělat legraci sám ze sebe teď někdo psal že se zabil na motorce prosím může teto někdo vyvrátit!!! Už jen jak to píšu mi tečou krokodýli slzy jinak má ten nějsvůdněší pohled a úsměv pod sluncem jak mile mi je smutno podívám se na jeho plakát a srdce mi zaplaváí nepřekonatelná něha. *4* *4* *4*
  • Hmm, je to ale krásnej chlap...má zajímavý obličejík, uhrančivé oči a pěkné tělo... prostě pravý chlap!! Takový roztomilý, drsný sympaták... Love is not died.. Ked by ste měli náké nové info, určitě mi je zašlete... *14*
  • ja

    je krasnej
  • xcem filmy

    poradte kde si zozenie filmy v ktorych hra?
  • aby si skapal

    to mu sa povie chlap
  • Môj RIDDICK

    Tento herce je fakt SUPER. Je najlepší nie len pre jeho svaly, ale aj pre jeho životopis. Chcel by som sa s ním stretnúť lebo je to právy t-pack. Želám mu, aby sa mu jeho sny splnili. Hrozne by som sa s ním chcel stretnúť lebo je môj FAVORIT... Riddick z Pitch Black alebo CHRONICLES OF RIDDICK. Je to BOMBA HEREC...
  • Vin Diesel

    Je to krasnej sexy chlap.Milujiho.Ten Film Rychle a zbesile super super rada bych snim hrala
  • Vin Diesel

    Tento chlap je fakt super.Zamilovala sem se do nej na prvni pohled.Hlavne ty jeho filmy a ty svaly.I kdyz uz vzit si ho nemuzu rada bych ho za manzela mela.Moc bych se snim chtela sejit.Kdyby moch prijet do Ostravy.
  • Vin

    Vin je frajer a teším se na jeho další natáčení
  • Pravým jménej se jmenuje Dominic Toretto, pYesn jako ve F&F!
  • Vin je bezva herec, nejhezčí snad ze všech chlapů u nás, nic proti kluci, doufám, že co neidřív natočí zase nějakej film, abych se pokochala jeho svalama a tím sexi pohledem.
  • Vin Je fakt super herec a navíc moc hezkej.....Má sexy pohled... V Riddickovi má super oči....A to tělo
  • Vin Diesel

    Vin je nejlepší!
  • Mega

    je super typek doufam ze zase nekdy navstivi nas stat. ma dobre filmy a nazory
  • Vin je fakt úžasnej, co dodat!!!Je šíleně sexy...takovýho chlapa bych taky jednou chtěla...
  • Je to fakt ten nejkrásnější chlap na zeměkouli!!! Ten pohled, to tělo,... Vine si úžasnej.. Asi tě sežeru!!
  • On měří 183cm pro ty koho to zajímá
  • miluju ho je to frajer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit