Přejít na výpis diskuzí

Vin Diesel

OSOBNOST 31.12.2006 
413 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super!

    Holky,ja nevim jestli tahleta správa je stará,nebo si ji někdo jen tak vymyslel,ale slyšela jsem že si chce Vin v Praze pořídit byt,nebo co.Myslíte že je to pravda?Nebo už ho tady má???
  • www.zavodistě-simina2.websnadno.cz Nelekejte se názvu vysvětlení na stránce!!!
  • VIN JE PROSTĚ NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP NA SVĚTĚ
  • Milovaný Vin

    Vin je fakt boží!!!!!!!!!!! Je krásnej, svalnatej se skvělou postavou, ÁÁÁCH!! je to prostě ten nej nej chlap na celý planetě se kterým bych chtěla strávit celej svůj život
  • eeeeeMilovaný Vineeeeee

    eeeeeeeeeeeeeVin je fakt boží!!!!!!!!!!! Je krásnej, svalnatej se skvělou postavou, ÁÁÁCH!! je to prostě ten nej nej chlap na celý planetě se kterým bych chtěla strávit celej svůj životeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Víííín

    Nebudu se opakovat - Vin je prostě boží!Snad bych jen mohla říct,že jsem dost naštvaná kvůli tomu,že nehrál v XXX 2. Místo něj tam nastrčili nějakýho tlustýho černocha s nosníma dírkama jak melouny a s vlasy jak Martin Dejdar.No FUJ!!!
  • Super VIN

    Vin je prostě super a strašně sexi a hezky!!!!!!!!! Mít kluka jako on... BOMBA!!!!!!
  • sexi VIN

    SEXI BOY :-)
  • Vin

    Vin je chlep kterej si může doopravdy říkat herec.Je prostě ůůůzasnej.Lidi kdo mu chcete napsat tady je adresa: Vin Diesel c/o One Race Productions 3940 Laurel Canyon Blvd. #839 Studio City, CA 91604 USA
  • Je to kus sexy chlapa a dobrej herec-přímo smrtelná kombinace.Prostě ho žeru!A dostanu ho!!!!
  • je to ten nejlepsi chlap,skoda,ze tak daleko...
  • Vin je ten nejlepsi herec,postava nej hlas,vlasy,je to muj vzor a proto se i tak striham,kdybych mel aspon jeho e-mail no nic,doufam ze ho opravdu obdivujte a NEPRESTANETE on si to zaslouzi!!!!!mej te se fejn cauec
  • Vin

    Jo,to sem vůbec nevěděla že bude xXx 3!Jo a holky nejste jediný komu se Vin líbí ale prosim vás držte si příště svoje hormony na uzdě=)
  • Jana, on fakt cool je. A to o sebe aj povedal: !Možno nie som velký inteligent, ani možno nie som tak pekný, ako sa o mne hovorí, ale cool. Tak to fakt som!"
  • vin

    Miluju sexy plešounky a vin deasel je fakt kus. a ta jeho sladká prdelka!!!!!
  • Týpek

    Proste Vin je nejlepsi herec! Ty jeho filmy nemaj chybu! ale Pozor sice nehraje xXx2 ale ve 3 se znovu objevi a taky v Rychle a Zbesile3! Oba druhy dily vinechal kvuli nataceni: RIDDICK a HANINALL!
  • Vin

    Vin je fakt ten nejlepší herec,kterého mám ze všech na světě nejradši.Má krásným úsměv a oči a prostě celý jeho tělo je dokonalý.JE TAK SEXY ŽE PŘI POHLEDU NA NĚJ TAJU!!!A i jeho filmy jsou skvělý a nejlepší jsou ty jeho hlášky,které dodávají filmu větší šmrnc. JE FAKT COOL.
  • je užasnej!
  • Vin

    Ach bože mit takovýho chlapa jako je Vin, tak ho nikam nepustim! Tak SEXY CHLAP, TO TELO TY SVALY!!!! JA HO CHCIIII A URCITE I V POSTELI!!! :-)
  • Vin

    To je aspon kussss chlapa!!!!Fakt k sezrani!! PROSTE SEXY CHLAP!!!!!Ja ho fakt miluju!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit